Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Zaginęła 13-letnia Anna Zając

Utworzony przez Adamek, 21 marca 2013 r. o 22:06
niestety to nie jest ona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek : weź ty się pier****** słownikiem ortograficznym w ten pusty łeb ! , ta dziewczyna Była moja koleżanką , i strasznie jestem wstrząśnięta tym co się stało ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby sie znalazla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nata napisał:
Adamek : weź ty się pier****** słownikiem ortograficznym w ten pusty łeb ! , ta dziewczyna Była moja koleżanką , i strasznie jestem wstrząśnięta tym co się stało ...
była???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może poprostu należy wezwać bera. Przeciez ta grupa szuka ludzi może oni w jakis sposób pomogą. Pan Tomek przeciez jest dobrym człowiekiem i napewno by się zgodził mimo że jego pies jest juz na emeryturze. Może poprostu ona gdzies leży pobita albo sama juz nie wiem. Ale róbmy cos..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
13-latka wyszła z domu w środę ok. godz. 20. - [background=rgb(255, 255, 255)] troche późno jak na wyjście do szkoły[/background]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie tu jest niby napisane ze wyszła z domu do szkoły o 20 ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://miedzyrzec.in...dwie-zaginione/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://miedzyrzecsie...-Anna-Zając.htm i po zabawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwia napisał:
Może poprostu należy wezwać bera. Przeciez ta grupa szuka ludzi może oni w jakis sposób pomogą. Pan Tomek przeciez jest dobrym człowiekiem i napewno by się zgodził mimo że jego pies jest juz na emeryturze. Może poprostu ona gdzies leży pobita albo sama juz nie wiem. Ale róbmy cos..
Znam bardzo dobrze pana Tomka... a Bera sama wychowywałam z rodzicami od szczeniaka... to kochany pies i napewno dałby sobie rade.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...