Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska zagrała Smoleńsk

Utworzony przez kokos, 29 kwietnia 2013 r. o 06:47
ŁOWCA SKÓR napisał:
Jestem gejem i żydem i dobrze mi z tym. Głosuję na PO i jestem z tego dumny.
Nawet byś się do tego nie przyznawał- czerwony zjebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
Ale robisz łacha z siebie tuskojebie .
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat napisał:
A mnie bardziej nurtuje jak się geje rozmnażają ? Dzięki in vitro ?
Prawda jest straszliwa jest taka Geja zainteresowania to gowno i sraka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..y.. napisał:
A tobie pisowcu pedale tylko pyty w głowie.Spadaj do swoich koleżków gejów lub do pisowskich nawiedzonych katoli, którym tylko mściwość i smoleńsk w głowie.
Ale masz CYCU w tej głowie jak baran w torbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
JUDE ???
Oni są Qurwa wszędzie,jak motocykle !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ja pierniczę Pedały od Palikota, oszuści z PO od Tuska i Chorzy umysłowo deb***e Pisowcy od Jarka kłócą się jak wieśniaki na odpuście. Wszyscy jesteście durnie i jesteście siebie warci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
erazm napisał:
O ja pierniczę Pedały od Palikota, oszuści z PO od Tuska i Chorzy umysłowo deb***e Pisowcy od Jarka kłócą się jak wieśniaki na odpuście. Wszyscy jesteście durnie i jesteście siebie warci.
Nie bądź penisem od Palikota i stań przy patriotach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
erazm napisał:
O ja pierniczę Pedały od Palikota, oszuści z PO od Tuska i Chorzy umysłowo deb***e Pisowcy od Jarka kłócą się jak wieśniaki na odpuście. Wszyscy jesteście durnie i jesteście siebie warci.
Leczysz to jakoś,bo jeszcze przeszczepu łba nie robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat napisał:
A mnie bardziej nurtuje jak się geje rozmnażają ? Dzięki in vitro ?
ONI tak jakoś, jak PANTOFELEK, czy cóś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stella napisał:
Ale masz CYCU w tej głowie jak baran w torbie.
a skąd wiesz co ma baran w torbie??? I co ma wspólnego katastrofa w Smolensku z tym co ma baran w torbie? Wy z PIS nawet zmarłych nie uszanujecie.Wy z PIS-u zamiast współczuć rodzinom ofiar urządzacie "taniec na grobach" Wy z PIS-u na tym forum się ośmieszacie gdyż piszecie o jakichś "pytach" i o tym co ma" baran w torbie" Dodam,że jestem bezpartyjny! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat napisał:
Nie bądź penisem od Palikota i stań przy patriotach.
Wszyscy jesteście durnie i jesteście siebie warci. Durnie to spotkały sie przy urnie , Tak wybrały że przez 20 lat będą żałowały,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz D. napisał:
a skąd wiesz co ma baran w torbie??? I co ma wspólnego katastrofa w Smolensku z tym co ma baran w torbie? Wy z PIS nawet zmarłych nie uszanujecie.Wy z PIS-u zamiast współczuć rodzinom ofiar urządzacie "taniec na grobach" Wy z PIS-u na tym forum się ośmieszacie gdyż piszecie o jakichś "pytach" i o tym co ma" baran w torbie" Dodam,że jestem bezpartyjny! Pozdrawiam!
A śmierdzisz,jak byś od czerwonych był, BOLEK też całe życie twierdził że nie był KONFIDENTEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz D. napisał:
a skąd wiesz co ma baran w torbie??? I co ma wspólnego katastrofa w Smolensku z tym co ma baran w torbie? Wy z PIS nawet zmarłych nie uszanujecie.Wy z PIS-u zamiast współczuć rodzinom ofiar urządzacie "taniec na grobach" Wy z PIS-u na tym forum się ośmieszacie gdyż piszecie o jakichś "pytach" i o tym co ma" baran w torbie" Dodam,że jestem bezpartyjny! Pozdrawiam!
Bezpartyjny ??? a weż to koniowi zamelduj, kogo to CYCU obchodzi ??? na twoje bluzgi tylko ludzie reagują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Bezpartyjny ??? a weż to koniowi zamelduj, kogo to CYCU obchodzi ??? na twoje bluzgi tylko ludzie reagują.
Bezpartyjny bo go nawet z PO wyrzucili, to se obetnij i idź do Palikmiota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internauci o nicku Henio,Stella,Wariat,
Henio napisał:
Bezpartyjny ??? a weż to koniowi zamelduj, kogo to CYCU obchodzi ??? na twoje bluzgi tylko ludzie reagują.
A kto się znowu pyta? Miękka pyta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat napisał:
Bezpartyjny bo go nawet z PO wyrzucili, to se obetnij i idź do Palikmiota.
On tam już był,tylko nie chciał z POłykiem, [ mało wartościowy i mało przydatny ] i POszedł w pizdu ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stella napisał:
Internauci o nicku Henio,Stella,Wariat,A kto się znowu pyta? Miękka pyta?
Tak nic od siebie BUCU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stella napisał:
Internauci o nicku Henio,Stella,Wariat,A kto się znowu pyta? Miękka pyta?
Spadaj Stella Pisowska prowokatorko.Ty też stara panna,jak twój guru Jaro stary kawaler?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stella napisał:
Internauci o nicku Henio,Stella,Wariat,A kto się znowu pyta? Miękka pyta? [/quote]Tak nic od siebie BUCU. [quote name='Henio' timestamp='1367263790' post='764310'] Spadaj Stella Pisowska prowokatorko.Ty też stara panna,jak twój guru Jaro stary kawaler?
Widzę czerwony konfidencie że ostro walczysz ze sobą. bu.ha.ha.ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Spadaj Stella Pisowska prowokatorko.Ty też stara panna,jak twój guru Jaro stary kawaler?
Muszę kończyć bo zaraz u nas w psychiatryku odcinają internet.Pis!!!! Pany!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...