Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Zakaz kąpieli i odławianie śniętych ryb

Utworzony przez pisiok, 2 lipca 2009 r. o 16:21
Mniam, mniam... Jak ja uwielbiam smażone rybki! Będzie smaczniutkie jedzonko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra. Teraz to już wali szambem, nie gnijącymi rybami. Podobno w Łukowie kanalizacja wypłynęła. Pa pa bobry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmierdzi strasznie, nie mogę okien uchylić, ponieważ tak śmierdzi :-((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciesz się, że nie mieszkasz na terenach naprawdę zalanych przez burzę.... gdyby tak było... wówczas nie przeszkadzał by Ci smród...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Krznie można było się kąpać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
śmierdzi strasznie, nie mogę okien uchylić, ponieważ tak śmierdzi :-((
No to chwała wszystkim Norkom i innym szambonurkom, którzy taki smród wdychają codziennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet u mnie na Grzybowej śmierdzi jak nie wiem , fÓ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nawozy sztuczne MOcno POtaniały, że rolnicy tyle ich sypią na POla i ich nadmiar jest wypłukiwany z wodą do rzek i jezior. POtem of azoutu, POtasu i fosforu glony kwitną na POtęgę POdczas upału i rybki mają za mało tlenu by oddychać. A my jemy przenawożoną żywność i mamy POtem astmy, alergie i nowotowory. POtem zarobek mają koncerny farmaceutyczne (często te same od nawozów) i lekarze. I tak w kółko się kręci ten trujacy biznes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na bank deszczówka pozalewała oczyszczalnie ścieków które nie nadążając z jej przerobem wypuściły wszystko bez czyszczenia do rzeki.. nie wierzę w kit z podtopionymi ogródkami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
graaf napisał:
na bank deszczówka pozalewała oczyszczalnie ścieków które nie nadążając z jej przerobem wypuściły wszystko bez czyszczenia do rzeki.. nie wierzę w kit z podtopionymi ogródkami...
Z Australii piszesz? Nie uwierzysz dopóki nie zobaczysz podtopionych ogródków? Wszystko było podtopione. Ogródki, łąki, oczyszczalnie pewnie też. Na szczęście epidemia chyba nam nie grozi. Nikt nie pije wody z Krzny, a kąpali się w niej nieliczni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bajki z nawozami z pól i obornikiem. Gdzie teraz kto ma obornik? Przecie to czysty pieniądz. Może tak jakiś sanepid przeszedł by się po co bogatszych domach nad Krzną i dopływach, rowach melioracyjnych. Przypuszczam, że wszysttkie "podtopienia" (prawie robi różnicę - jest 10 sprawiedliwych?) zostały wypompowane wprost do rzeki. Początkowy fekalny odór nie pozostawia wątpliwości. Bardzo prawdopodobne, że oczyszczalnie w Łukowie, Międzyrzecu, Białej też swoje dołożyły. Na łące, polu nie ma co śmierdzieć. Zgniła trawa tak nie śmierdzi. Fekalny smród niesie się 10 km w obie strony, szczególnie wieczorami, przy bezwietrznej pogodzie, lub deszczu. Śnięte tony ryb. Wszystki nawóz kupiony w dorzeczu Krzny w tym sezonie nie zrobiłby krzywdy takiej ilości wód. Większość łąk nie jest wcale nawożona, ani koszona. Byłem 1 lipca na podtopionych łąkach i nic nie śmierdziało. Tylko w białej i bezpośrednio przy rzece. W całym internecie nie ma rzetelnej informacji z Podlasia. Żadnej gazety, żadnego forum. Weźmy coś i zróbmy: gminazalesie@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.wios.lublin.pl/tiki-index.php Jedyna instytucja, która bąka cokolwiek - komunikat aktualny z 1.07 - dziś jest 6 lipca. Wtedy nie śmierdziało i pobierali z miejsc nie skażonych - takie jaja jak zwykle u nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aktualnośći ? Jakie ?dziś 14 lipca,a aktualności z 1.07 ale jaja !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...