Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Zarobki prezydenta i burmistrzów

Utworzony przez sztorm, 7 lutego 2011 r. o 21:53
a może by szanowny pan redaktorek zapytaćby raczył naszym panów o mieszkania i inwestycje w dzieci , bo jak nic nie wychodzą porównania ich oszczędności , kredytów i stanu posiadania z dochodami i kredytami. Czy nie jest tak że dzieci i rodzina są posiadaczami niezłych majątków na które w pocie czoła pracowali nasi panowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dom: 150 mkw. (wart 200 tys. zł) Dlaczego chcąc kupić dom, nie mogę trafić na takie oferty. Dom 120 m2 do totalnego remontu cenią na 250 tyś. To w jakich warunkach mieszka nasz pan prezydent?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że wójtowie, prezydentowie i burmistrzowie dużo jedzą, dlatego nie mają oszczędności... Oczywiście, to żart. Kasa co miesiąc (ta legalna) wpływa co miesiąc, ale żeby nie denerwować ludzi nie okazuje się bogactwa. Samochody ma się stare, jeździ się przecież często służbowymi. Kasę ma się na innych kontach, po co wyborca ma zobaczyć, że ktoś ma 300tys w jakims funduszu, a na koncie na drobne wydatki 60tys? Przeciez, taka pani Zosia dostala by zawału, a Gienek miałby rozwolnienie w pracy za 1200 netto miesięcznie. Podwyżki uposażeń wraz z nastaniem kadencji to po prostu skandal,ale znowu gnidy mają swoje 4 kolejne lata i trzeba ciągnąć kasę ile się da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bebe napisał:
dom: 150 mkw. (wart 200 tys. zł) Dlaczego chcąc kupić dom, nie mogę trafić na takie oferty. Dom 120 m2 do totalnego remontu cenią na 250 tyś. To w jakich warunkach mieszka nasz pan prezydent?
I PO CO WY TO PODAJECIE PRZECIEŻ TO NIC INNEGO JAK KŁAMSTWA....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże gdzie jesteś ,a tak pięknie modlił sie nasz Prezydent Białej Czerwoniastej i krzyczał precz z komuną .I wymodlił sobie i swoim pełne koryt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowo polskie wypowiedzi. "on ma dużo, ja nie mam nic i to jest niesprawiedliwe" aby udupić innego,jak ma dużo to złodziej itp. może czas wziąć się do roboty i zrobić coś żeby mieć tyle co ktoś inny (mówię tu o legalnych sprawach) a nie tylko narzekać na państwo. oj polaczki polaczki. Piłsudski dobrze mówił o nas: "Naród wspaniały, tylko ludzie ku***"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ony napisał:
typowo polskie wypowiedzi. "on ma dużo, ja nie mam nic i to jest niesprawiedliwe" aby udupić innego,jak ma dużo to złodziej itp. może czas wziąć się do roboty i zrobić coś żeby mieć tyle co ktoś inny (mówię tu o legalnych sprawach) a nie tylko narzekać na państwo. oj polaczki polaczki. Piłsudski dobrze mówił o nas: "Naród wspaniały, tylko ludzie ku***"
Ty siedz cicho na du***,bo tez nie masz czystego sumienia i tez ciebie rozlicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rewizor napisał:
Ty siedz cicho na du***,bo tez nie masz czystego sumienia i tez ciebie rozlicza.
Pewnie się zastanawiacie dlaczego niektórzy prominenci mają kredyty mimo tego iż zarabiają krocie, ano w ten sposób ukrywają swoje lewe dochody, bo przecież na zakup domu wzięli pożyczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupię dom radnego/burmistrza/prezydenta w cenie deklarowanej w oświadczeniu majątkowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rewizor napisał:
Ty siedz cicho na du***,bo tez nie masz czystego sumienia i tez ciebie rozlicza.
A skąd ma wypracował na polu czy może w zlikwidowanej fabryce ,ma z naszych podatków ,to jest takie niewyobrażalne ten co kręci a dobrze przy tzw.nieważnych głosach ma dziesięciokrotne pobory pracujących przy maszynie,na budowie ,w biedronce .Czas na zmiany ,kije ,gwizdki i wymarsz -niestety do Niemca na pole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mordki to naprawdę spasione niczego,niczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...