Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Zderzenie trzech aut. Zmarło 5-letnie dziecko

Utworzony przez przyjaciel, 19 października 2011 r. o 10:14
tragedia-bez komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuje rodzinie. Jest to ogromna tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieli dodać że sprawcą był kierowca autobusu Garden. Może ktoś się wreszcie za nich weźmie i skończą się te układy. Drugie dziecko w szpitalu leży, to dopiero tragedia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi Kochani. Jesteśmy z Wami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
Zapomnieli dodać że sprawcą był kierowca autobusu Garden. Może ktoś się wreszcie za nich weźmie i skończą się te układy. Drugie dziecko w szpitalu leży, to dopiero tragedia!!!
A nie wiesz czy w Gardenie byly jakies osoby. i kim jest to drugie dziecko ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogromne wspólczucia rodzinie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem to byly...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinę zmarłego dziecka proszę o kontakt 500 531 107
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjaciele napisał:
A nie wiesz czy w Gardenie byly jakies osoby. i kim jest to drugie dziecko ??
Tak w autobusie jechali pasażerowie, nikomu nic sie nie stało a drugie dziecko ranne to córka tego małżenstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRAGEDIA znam tą rodzinę Szymuś spoczywaj w pokoju :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia dla rodziny.A co do Gardena to czas najwyższy żeby za nich się wzięli,ludzi wożą jak worki z kartoflami czują się bezkarni,podczas jazdy papierosy palą przez telefony i radio CB gadają i niewinne dziecko ginie przez takich durniów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bajki opowiadasz. Dziewczynka cala i zdrowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezdzilem w tej firmie obluda czas pracy nieokreslony jazda jednym slowem na wariackich papierach dlatego zwolnilem sie z tamtad ludzie mieliscie zaufana firme pks a tu macie teraz jaszde jak na wyscigach biedny kierowca szkoda go co on winny kaza mu i jedzie zmeczony powinni sie brac za szefostwo tej firmy a oni tylko chodza i kase licza a kierowcy co jak tyrany i sa skutki jak widac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znałam tych ludzi, ale wiem jak się nazywają. Wiem również, że chłopczyk, który zginął ma na imię Szymuś. Biedaczysko! Dlaczego Bóg zabiera takie małe dzieci? Spoczywaj w pokoju...[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO PISAŁEM MIESIĄC TEMU FIRMA PŁACI JEDEN ZUS A KIEROWCA PRACUJE ZA DWÓCH ZMĘCZENIE PODWÓJNE DOBRZE DOPÓKI SĄ DOBRE WARUNKI DROGOWE A CO BĘDZIE JESIENIĄ ,ZIMĄ CZY TRZEBA TRAGEDJI ŻEBY TO SIĘ ZMIENIŁO NA KOGO TO WYPADNIE ???????????????????? GDZIE INSPEKCJA PRACY ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 15 wrzesień 2011 - 16:09 #50 Użytkownik aron dnia 15 wrzesień 2011 - 13:18 napisał Ryzyko wypadku w busie jest zbyt małe żeby pasażerowie brali to pod uwagę. Nikt ci nie będzie czekał godzinę w zimie czy w deszczu na PKS, bo jest bezpieczniej. Czego efektem upadek PKSu. PRZY TAKIM CZASIE PRACY KIEROWCY (16-17godz na dobę) ryzyko jest bardzo duże a szczególnie podczas słabej widoczności która zbliża się nieuchronnie i będzie coraz częściej. 0 PRZEZORNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...