Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Zderzenie trzech aut. Zmarło 5-letnie dziecko

Utworzony przez przyjaciel, 19 października 2011 o 10:14
tragedia-bez komentarza
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Współczuje rodzinie. Jest to ogromna tragedia.
0
Zapomnieli dodać że sprawcą był kierowca autobusu Garden. Może ktoś się wreszcie za nich weźmie i skończą się te układy. Drugie dziecko w szpitalu leży, to dopiero tragedia!!!
0
Przykro mi Kochani. Jesteśmy z Wami
0
Ania napisał:
Zapomnieli dodać że sprawcą był kierowca autobusu Garden. Może ktoś się wreszcie za nich weźmie i skończą się te układy. Drugie dziecko w szpitalu leży, to dopiero tragedia!!!
A nie wiesz czy w Gardenie byly jakies osoby. i kim jest to drugie dziecko ??
0
Ogromne wspólczucia rodzinie....
0
z tego co wiem to byly...
0
Rodzinę zmarłego dziecka proszę o kontakt 500 531 107
0
Przyjaciele napisał:
A nie wiesz czy w Gardenie byly jakies osoby. i kim jest to drugie dziecko ??
Tak w autobusie jechali pasażerowie, nikomu nic sie nie stało a drugie dziecko ranne to córka tego małżenstwa.
0
TRAGEDIA znam tą rodzinę Szymuś spoczywaj w pokoju :(
0
wyrazy współczucia dla rodziny.A co do Gardena to czas najwyższy żeby za nich się wzięli,ludzi wożą jak worki z kartoflami czują się bezkarni,podczas jazdy papierosy palą przez telefony i radio CB gadają i niewinne dziecko ginie przez takich durniów
0
Bajki opowiadasz. Dziewczynka cala i zdrowa.
0
jezdzilem w tej firmie obluda czas pracy nieokreslony jazda jednym slowem na wariackich papierach dlatego zwolnilem sie z tamtad ludzie mieliscie zaufana firme pks a tu macie teraz jaszde jak na wyscigach biedny kierowca szkoda go co on winny kaza mu i jedzie zmeczony powinni sie brac za szefostwo tej firmy a oni tylko chodza i kase licza a kierowcy co jak tyrany i sa skutki jak widac.
0
Nie znałam tych ludzi, ale wiem jak się nazywają. Wiem również, że chłopczyk, który zginął ma na imię Szymuś. Biedaczysko! Dlaczego Bóg zabiera takie małe dzieci? Spoczywaj w pokoju...[*]
0
TO PISAŁEM MIESIĄC TEMU FIRMA PŁACI JEDEN ZUS A KIEROWCA PRACUJE ZA DWÓCH ZMĘCZENIE PODWÓJNE DOBRZE DOPÓKI SĄ DOBRE WARUNKI DROGOWE A CO BĘDZIE JESIENIĄ ,ZIMĄ CZY TRZEBA TRAGEDJI ŻEBY TO SIĘ ZMIENIŁO NA KOGO TO WYPADNIE ???????????????????? GDZIE INSPEKCJA PRACY ??????
0
Napisano 15 wrzesień 2011 - 16:09 #50 Użytkownik aron dnia 15 wrzesień 2011 - 13:18 napisał Ryzyko wypadku w busie jest zbyt małe żeby pasażerowie brali to pod uwagę. Nikt ci nie będzie czekał godzinę w zimie czy w deszczu na PKS, bo jest bezpieczniej. Czego efektem upadek PKSu. PRZY TAKIM CZASIE PRACY KIEROWCY (16-17godz na dobę) ryzyko jest bardzo duże a szczególnie podczas słabej widoczności która zbliża się nieuchronnie i będzie coraz częściej. 0 PRZEZORNY
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: