Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska. Zerwano debatę, bo mogła być nudna

Utworzony przez John Burak, 2 grudnia 2010 o 17:47
Z taką wiedzą i poziomem jej przekazywania wyborcom p.AA musiał się wycofać z debaty telewizyjnej , bo ile razy mozna strzelać sobie w stopę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No cóż - debata w TVP to nie debata w Tygodniku Podlaskim - teksty nie są już przygotowane do podpisania Tchórz Abramowicz. Wyszło szydło z worka...
0
NIE NALEŻY DYSKUTOWAĆ Z CZŁOWIEKIEM KTÓRY JEDNOCZY SIĘ Z KOMUNISTAMI ABY UTRZYMAĆ SWOJĄ POSADĘ
0
O argument pierwsza klasa Czyli co Abramowicz jako prezydent nie powinien rozmawiać z tymi mieszkańcami Białej, którzy są z innej opcji, tak? obudź sie człowieku - bał się i nie przyszedł na debatę. To tchórz zwykły który przed kamerą nie wie co powiedzieć. Szkoda Białej dla takiego prezydenta!!!
0
pozdrawiam wszystkich
0
Jestem bezstonnym obserwatorem seny poitycznej w Bialej Podlaskiej w pierwszej turze nie glosowałem ponieważ czynny udział w wyborach nigdy nie przekonał mnie,że mogę coś zmienić. Ale czytając fora internetowe nie moge przejść obojętnie na faktem bezpardonowego ataku na rodzinę A.A. Bylem zszokowany eskalacją oszczerstw i kalumni rzucanych przez sztab A.cz.Tak się składa,że każdy miewa w życiu dobre i złe momenty ale A.cz nie powinien wysyłać w bój tajnych dezinformatorow rodem z pzpr lub szkolonych wiecie gdzie. Sam powinien zadbac o swoj wizerunek. Tajemnicą poliszynela jest jego skłonność do trunków nie byle jakich ale z byle kim znane są jego eskapady do ulubionego klub czy pabu przy ryneczku.Niejednokrotnie dla bezpieczeństwa tz.prezydenta straż miejska musiała eskortować go do jego domu. takich faktów jest co niemiara a Biała Podlaska to nie Nowy York a ludzie nie tylko ja o tym dobrze wiedzą. Wiedzą też o wiekim pociągu do kobiet pani Ania.K może dużo na ten temat powiedzieć myśle ,że w umizgach wiejskiego lovelasa utoneło nie jedno serce. Jestem przekonany, że tz.prezydent nie mieszka w gospodarczym bo w zimie ciężko ogrzać stare kości. Najlepiej jak w zimie zamieszka w jednym ze swoich apartamentow gdzieś w łomiankach lub tarchminie ale to już sprawa dla odpowiedniej agencji nie dla mnie. W szpitalu ma poparcie i stałą pomoc medycznę jak się poczuje źle lub zatruje usłużny dyrektor razem z rzeczniczką sztabu podłączą aparaturę fachowo. Mogę jeszcze się rozpisywać długo ale myśle, że to wystarczy żeby kampania wrocila do cywilizowanych standartów w konicowce była fer. Pamiętaj,że Biała to nie Nowy York a na Kosmonutów nie wszyscy głoują na ciebie Z poważaniem Czeslaw Gęgura
0
co ma posel z międzyrzeca do bialej?wystarczy że przez tyle lat mieliśmy prezydenta z tucznej który nasze miasto traktował jak prywatny folwark. mam nadzieje że mieszkańcy Białej nie dadzą się więcej nabrac na układy posła z międzyrzeca i prezydenta z tucznej którzy knują jak utrzymać koryto.Cała Platforma z Białej Podlaskiej popiera A.A. Pozdrawiam Daniel!
0
John Burak ty też pochodzisz z Tucznej jak nasz prezydent ktory właśnie kończy rządy w mieście?Napeno pracujesz w urzędzie i ci kazał.Więc wybaczam. Burak jesteś i tyle!
0
Wczorajsza debata w radio wszystko mi wyjaśniła, dzisiejsza nie była potrzebna! Wstydzę się że oddałem głos na Pana Abramowicza w pierwsze turze, w drugiej tego błędu nie popełnię. Jeśli nie potrafi słuchać i odpowiadać merytorycznie na zadawane pytania, to jak wysłucha i pomoże mieszkańcom w ich codziennych problemach?
0
czesio napisał:
Wczorajsza debata w radio wszystko mi wyjaśniła, dzisiejsza nie była potrzebna! Wstydzę się że oddałem głos na Pana Abramowicza w pierwsze turze, w drugiej tego błędu nie popełnię. Jeśli nie potrafi słuchać i odpowiadać merytorycznie na zadawane pytania, to jak wysłucha i pomoże mieszkańcom w ich codziennych problemach?
Czapski to zło! http://euroszkola33.webpark.pl/nuklear.jpg
0
a my kochamy ZŁO;]
0
Zła nie można kochać, co najwyżej możesz być na usługach zła, ale nie myśl, że ciebie ono nie zniszczy. Dziś pracujesz dla Czapskiego i paktujesz znim, jutro będziesz zdychał na śmietniku z głodu za sprawą zła!! Czapski to zło! http://euroszkola33.webpark.pl/nuklear.jpg
0
Ja tez słuchałam debaty w Radiu Podlasie. I zasmuciła mnie ona bardzo. Czapski to kłamca i łgarz. Kiedy Abramowicz zapytał Czapskiego o plany prywatyzacji PEC i Zieleni którą chce przeprowadzić aby spłacić 100 mln długów usłyszał odpowiedź , ze to nie prawda, Czapski nie chce i nigdy nie chciał tego zrobić. W odpowiedzi Abramowicz zaczął czytać relację z konferencji prasowej Czapskiego na której zapowiadał taką możliwość. Jak można tak oszukiwać mieszkańców? Po tym przestałam wierzyć w te inne bajki które nam serwuje Czapski. Zresztą na własnej skórze czuję tę jego potwierdzoną skuteczność od kilku lat poszukuje bezskutecznie pracy a jako osobie z wyższym wykształceniem pośredniak ma tylko propozycje pracy na kasie w Biedronce.
0
witam. Abramwicz nie odpowiedział na ŻADNE pytanie wczoraj, to dzisiaj ze strachu UCIEKŁ!!! Facet hest merytorycznym ZEREM i nie ma co pisać o jego rodzinie czy rodzinie Czapskiego, czy z komuchami by rządził jeden a z PiSowcami drugi, ważne, że AA nie ma NIC do zaoferowania niż tylko krytykę obecnego prezydenta - ZERO MERYTORYCZNE I POLITYCZNE nie może być prezydentem mojego miasta! Niech ktoś i napisze jedną, wystarczy jedna sprawa ZAŁATWIONA, a nie jak wczoraj mówił, że się starał, starać się można zawsze, ale konkretnie CO ZAŁATWIŁ JAKO POSEŁ DLA BIAŁEJ PODLASKIEJ Abramowicz Adam? Z czystym sumieniem oddam głos na Czapskiego, chociaż widzę jego mankamenty, ale wybór między nim a Abramowiczem.... nie ma wybory, tylko Czapski.
0
0
Abramowicz się kompromituje na każdym kroku i kto nie chce, żeby skompromitował całe miasto i zamulał 4 lata, niech idzie na wybory! Jak dobrze pamiętam, to ostatnio Czapski wygrał tylko o 188 głosów czy jakoś tak... Tak więc każdy głos jest na wagę złota! Nie siedźcie w domu bo zimno i śnieg pada, tylko bądźcie na wyborach! Pamiętajcie, że twardogłowi pójdą na pewno
0
czesław napisał:
Jestem bezstonnym obserwatorem seny poitycznej w Bialej Podlaskiej w pierwszej turze nie glosowałem ponieważ czynny udział w wyborach nigdy nie przekonał mnie,że mogę coś zmienić. Ale czytając fora internetowe nie moge przejść obojętnie na faktem bezpardonowego ataku na rodzinę A.A. Bylem zszokowany eskalacją oszczerstw i kalumni rzucanych przez sztab A.cz.Tak się składa,że każdy miewa w życiu dobre i złe momenty ale A.cz nie powinien wysyłać w bój tajnych dezinformatorow rodem z pzpr lub szkolonych wiecie gdzie. Sam powinien zadbac o swoj wizerunek. Tajemnicą poliszynela jest jego skłonność do trunków nie byle jakich ale z byle kim znane są jego eskapady do ulubionego klub czy pabu przy ryneczku.Niejednokrotnie dla bezpieczeństwa tz.prezydenta straż miejska musiała eskortować go do jego domu. takich faktów jest co niemiara a Biała Podlaska to nie Nowy York a ludzie nie tylko ja o tym dobrze wiedzą. Wiedzą też o wiekim pociągu do kobiet pani Ania.K może dużo na ten temat powiedzieć myśle ,że w umizgach wiejskiego lovelasa utoneło nie jedno serce. Jestem przekonany, że tz.prezydent nie mieszka w gospodarczym bo w zimie ciężko ogrzać stare kości. Najlepiej jak w zimie zamieszka w jednym ze swoich apartamentow gdzieś w łomiankach lub tarchminie ale to już sprawa dla odpowiedniej agencji nie dla mnie. W szpitalu ma poparcie i stałą pomoc medycznę jak się poczuje źle lub zatruje usłużny dyrektor razem z rzeczniczką sztabu podłączą aparaturę fachowo. Mogę jeszcze się rozpisywać długo ale myśle, że to wystarczy żeby kampania wrocila do cywilizowanych standartów w konicowce była fer. Pamiętaj,że Biała to nie Nowy York a na Kosmonutów nie wszyscy głoują na ciebie Z poważaniem Czeslaw Gęgura
0
czesław napisał:
0
0
Panie Czesiu. Nie interesują mnie Pana peany na cześć A.A. Jego miejsce jest w pierdlu. A wiem co piszę, gdyż należę do licznego grona bialczan okradzionych przez pana A.A. Tren człowiek nie jest godzien być Prezydentem Białej Podlaskiej. Przyjmij to Pan do wiadomości.
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: