Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Zmarł ks. kanonik Zbigniew Bieńkowski

Utworzony przez parafianka, 4 lutego 2011 r. o 00:01
Wspaniały Człowiek i Proboszcz św. Anny. Kochał całą swoją parafię i był jej oddany. Będzie nam Go brakowało. Niech spoczywa w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały człowiek! Jak przyszedł do naszej parafii udzielił mojemu rocznikowi I Komunii Świętej i już wtedy złapałnasze serca życzliwością. Kochany człowiek, wspaniały ksiądz, najlepszy proboszcz pod słońcem!! Będzie nam Go brakować, jego szybkich ale przemyślanych słów, jego rozmów na placu kościelnym. Ale On już jest u bram nieba i powiem Wam, że Pan Bóg musiał potrzebować tak zorganizowanego człowieka, że zawołał do siebie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odszedł Wspaniały Człowiek , będzie nam go brakowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same dobre wspomnienia , był nadprzeciętny , wybitny i niezastąpiony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odszedł najwspanialszy PROBOSZCZ, niedościgniony wzór dla innych księży. Człowiek oddany innym, dzieciom, szkołom, biednym, potrzebującym , starszym i swojej ukochanej "Matce kościołów" - kosciołowi św. Anny. Odpoczywaj w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żegnamy wspaniałego człowieka Wyrazy współczucia rodzinie zmarłego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sztorm napisał:
Same dobre wspomnienia , był nadprzeciętny , wybitny i niezastąpiony
To wspaniały kapłan i człowiek. Potrafił być blisko ludzi tej parafii , ale także firm i instytucji które na terenie tej parafi funkcjonują. Skoro Pan wezwał Go do Siebie pewnie tam jest potrzebny. Tutaj będzie nam Go brakowało. Niech odpoczywa w pokoju, a będąc blisko Pana niech nas wspiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tydzień temy byłam na mszy którą celebrował wraz z innymi księżmi a dziś ze łzami w oczach mówie żęgnaj Wspaniały Człowieku.Wiem że mieszkań jest wiele i właśnie Ty wspaniały dobry kochany zmieniasz je idziesz do Pana tam gdzie my wszyscy pojdziemy ,gdzie sie spotkamy ,Wieczny Odpoczynek Racz Mu Dać Panie .żwirowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tydzień temy byłam na mszy którą celebrował wraz z innymi księżmi a dziś ze łzami w oczach mówie żęgnaj Wspaniały Człowieku.Wiem że mieszkań jest wiele i właśnie Ty wspaniały dobry kochany zmieniasz je idziesz do Pana tam gdzie my wszyscy pojdziemy ,gdzie sie spotkamy ,Wieczny Odpoczynek Racz Mu Dać Panie .żwirowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...