Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Zmarł prof. Henryk Mierzwiński

Utworzony przez Gość, 22 czerwca 2011 r. o 21:15
Wyrazy współczucia Rodzinie zmarłego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wyrazy współczucia Rodzinie zmarłego
Wiele dla potomnych pozostawił o historii Kocka gdzie był przez wiele lat dyrektorem, jak też dla południowego podlasia gdzie pracował przez wiele lat. Był moim Nauczycielem i Dyrektorem. Warto było takiego Człowieka na swojej drodze życiowej spotkac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały człowiek.Był moim nauczycielem historii i jednocześnie dyrektorem LO w Kocku.Jego podpis mam na swoim świadectwie maturalnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niekwestionowany autorytet naukowy, a jednocześnie naturalnie ludzki, ciepły, wyjątkowo życzliwy Człowiek. Wspaniała Postać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju mój promotorze. Ciepły i życzliwy człowieku. (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Profesor był wyjątkowym człowiekiem, przy swojej ogromnej wiedzy naukowej, zachowywał niebywała pokorę i skromność. Miał szacunek bez wyjątku do każdego człowieka. Przeżywam jego śmierć i wciąż nie mogę uwierzyć, że już nie usłyszę Jego ciepłego i serdecznego głosu. Byłem z Panem Profesorem bardzo zżyty, gdyż pod jego kierunkiem pisałem pracę doktorską, którą miałem bronić 14 czerwca 2011 r., a tu dotarła do mnie smutna wiadomość, że mój Promotor dzień wcześniej nagle znalazł się w szpitalu i walczy o życie. Panie Profesorze, dziękuję za wszystko , nie jestem tego w stanie wyrazić słowami, bo po prostu po ludzku brakuje tych słów, aby wszystko o Panu powiedzieć. Mam nadzieję, że pracę w najbliższych miesiącach obronię, która będzie cząstką hołdu , za to wszystko co Pan dla mnie i dla wielu ludzi zrobił, za to co Pan po sobie pozostawił, za to, że po prostu był Pan dobrym człowiekiem. Odpoczywaj w Pokoju. Adam P. z Krosna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Pan Profesor był wyjątkowym człowiekiem, przy swojej ogromnej wiedzy naukowej, zachowywał niebywała pokorę i skromność. Miał szacunek bez wyjątku do każdego człowieka. Przeżywam jego śmierć i wciąż nie mogę uwierzyć, że już nie usłyszę Jego ciepłego i serdecznego głosu. Byłem z Panem Profesorem bardzo zżyty, gdyż pod jego kierunkiem pisałem pracę doktorską, którą miałem bronić 14 czerwca 2011 r., a tu dotarła do mnie smutna wiadomość, że mój Promotor dzień wcześniej nagle znalazł się w szpitalu i walczy o życie. Panie Profesorze, dziękuję za wszystko , nie jestem tego w stanie wyrazić słowami, bo po prostu po ludzku brakuje tych słów, aby wszystko o Panu powiedzieć. Mam nadzieję, że pracę w najbliższych miesiącach obronię, która będzie cząstką hołdu , za to wszystko co Pan dla mnie i dla wielu ludzi zrobił, za to co Pan po sobie pozostawił, za to, że po prostu był Pan dobrym człowiekiem. Odpoczywaj w Pokoju. Adam P. z Krosna
Ja nie pisałem pracy ale pamiętam jeszcze lata 80-te był taki sam jak piszesz 26 lat temu. I taki pozostał. Widziałem go w kościele 1 rok temu jak z troską zajmował się starszą osobą. Był to ktoś z rodziny może matka. W każdym bądź razie wiedzę łączył z humorem, taktem, ogromnym szacunkiem do ludzi, skromnością. Osobowość w każdym calu. Dowcip jego po 30 latach pamiętam. "Panowie otwórzmy okno. Co prawda od smrodu nikt nie umarł a od mrozu wyginęła armia Napoleona ale świeże powietrze nam się przyda" Jak się takich ludzi zna to wraca wiara w człowieka. Panie Boże uwzględnij dobro jakie czynił na ziemi ten człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był moim promotorem. Wspaniały, życzliwy człowiek. Bardzo dobrze go wspominam. Niech spoczywa w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesor Mierzwiński był ciekawym człowiekiem. Regionalista, w najlepszym tego słowa znaczeniu. Szedł ciągle naprzód; wieloletni nauczyciel, po prostu belfer, potem dyrektor szkoły, kurator; uzyskał doktorat i habilitację. "Przeszedł" do pracy naukowej - został profesorem uniwersyteckim. Ale, przyjazny, ciepły człowiek - wiele razy spotykałem go w różnych okolicznościach. Zasłużył na pamięć i modlitwę. Tyle możemy teraz dla niego zrobić.R.I.P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fantastyczny facet.LO w Kocku,bylo jednym z najlepszych w kraju.Znakomity procent uczniow,dostawalo sie na wyzsze uczelnie.Wiele mu zawdzieczamy.Mam nadzieje,ze ulica Warszawska w Kocku zostanie przemianowana na ulice H.Mierzwinskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszne... Jeszcze niedawno miałem z Profesorem wykłady, a na kilkanaście dni przed śmiercią brałem od Niego wpis do idxu... Wspaniały człowiek! Jestem w szoku. Cześć Jego Pamięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był moim promotorem! Fantastyczny człowiek, bardzo zyczliwy i wielki autorytet. Pochodzę z Kocka dla którego tyle zrobił będąc dyrektorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...