Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Zostań dawcą szpiku

Utworzony przez Murzyn, 5 listopada 2012 r. o 16:59
SZPURA NA PREZYDENTA!!! NAJŁADNIEJSZA DZIEWCZYNA Z AWFU-U!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do Lubartowa-też chciałbym zostać dawcą szpiku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto kręci interes na szpiku? Jaka firma za tym stoi? To jest bardzo drogi i deficytowy towar. Ludzie! Po co oddawać za darmo jak można sprzedać? Już widzę wasze oburzone głosy. Tylko powiedzcie mi proszę, jak to jest, kiedy mój pracodawca odprowadza składki na moje ubezpieczenie zdrowotne, a ja kiedy potrzebuję dostać się do jakiegokolwiek specjalisty, to jedynie prywatnie, za kaskę. Czekanie w kolejkach jest, sorry bardzo, ale dla zdrowych, bo chory może po prostu się nie doczekać. W grę wchodzą tylko prywatne wizyty, za które się płaci. Na szpik do przeszczepu też trzeba czekać, o ile ktoś ma końskie zdrowie, albo słono się płaci. Nie ma wuja - za darmo nie oddam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POmóż a nie gadasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejka czy to akcja PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostaw te partyjki Pomoż potrzebującym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuszna uwaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...