Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bialczaninie, nie chcesz podwyżek opłat za wodę ?

Utworzony przez Gość, 16 marca 2012 o 13:04
Apeluj do: Jan Guz, przewodniczący Rady Nadzorczej bialskich wodociągów, absolwent ANS przy KC PZPR, szef OPZZ w Warszawie Stanisław Nowak, bialski radny, do niedawna w Radzie Nadzorczej bialskich wodociągów.obecnie wiceprzewodniczący RM Biała Podlaska, w latach 80-tych I sekretarz KW PZPR Dariusz Oleński, członek Rady Nadzorczej bialskich wodociągów, dyrektor bialskiego szpitala Henryk Chmiel, radny bialski, dawny wiceprezydent, za-ca dyrektora bialskiego szpitala Waldemar Godlewski, towarzysz |Waldemar Godlewski, obecny wiceprezydent ... pełny skład Rady Nadzorczej wodociągów na stronie UM Biała Podlaska. Członków Rady Nadzorczej formalnie naznacza prezydent Andrzej Czapski.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wolę Godlewskiego, Nowaka czy Oleńskiego niż np 100 Abramowiczów. Przeszłość mnie g... obchodzi. Liczy się wiedza, umiejętność analitycznego myślenia i obiektywizm. Nie dziel / autorze wcześniejszego wpisu/ ludzi jak Kaczyński i jego przydupasy. Trochę dziwi postawa Guza, obrońcy ludzi pracy. Jeśli on akceptuje wzrost stawek za wodę i ścieki, które obciążają przede wszystkim ludzi biednych, to chyba ten wzrost jest uzasadniony. Jeśli tak to powinien stanąć na RM i to wyraźnie powiedzieć. Na marginesie-kiedy wreszcie historia przestanie być kryterium wartości człowieka. Dzisiaj sekta pisowska takie kryterium wprowadziła, co zeszło także do poziomu Białej Podlaskiej.
0
Bialczak napisał:
Wolę Godlewskiego, Nowaka czy Oleńskiego niż np 100 Abramowiczów. Przeszłość mnie g... obchodzi. Liczy się wiedza, umiejętność analitycznego myślenia i obiektywizm. Nie dziel / autorze wcześniejszego wpisu/ ludzi jak Kaczyński i jego przydupasy. Trochę dziwi postawa Guza, obrońcy ludzi pracy. Jeśli on akceptuje wzrost stawek za wodę i ścieki, które obciążają przede wszystkim ludzi biednych, to chyba ten wzrost jest uzasadniony. Jeśli tak to powinien stanąć na RM i to wyraźnie powiedzieć. Na marginesie-kiedy wreszcie historia przestanie być kryterium wartości człowieka. Dzisiaj sekta pisowska takie kryterium wprowadziła, co zeszło także do poziomu Białej Podlaskiej.
Sitwa to nie jest pojęcie polityczne czy też historyczne, tutaj należy odwołać się do prawa karnego. Mniejsza o Kaczyńskiego, w ostatnich wyborach do RM Biała Podlaska zdecydowali: PIS 7 radnych PO 5 radnych SLD 5 radnych PSL 1 radny Nasze coś tam, coś tam 1 radny To gdzie tu miejsce na nadreprezentację PZPR-owców. Ktoś tu mocno skrzywił wynik demokratycznych wyborów. Wyborcy z Białej mają prawo czuć się oszukani. A skoro uważasz że towarzysze to tacy świetni fachowcy to dlaczego Biała stoi na krawędzi bankructwa.
0
tow.Nowak ,znamienita postać poprzedniej rzeczywistości , o ile pamięć mnie nie zawodzi , jego gabinet jako zastępcy I sekretarza wojewódzkiego PZPR miał okna w stronę placu Wolności , towarzysz ten był odpowiedzialny za stronę ideologiczną PZPR , gdzie dzieła Marksa i Engelsa były elementarzem . Jak łatwo ta kreatura poprzedniego systemu potrafiła zaadoptować się do okresu przemian ustrojowych , każdy widzi. Jego przystanią była kuźnia kadr komunistycznych , patrz Warszawski AWF i jego zaplecze czyli Bialski Zamiejscowy Wydział AWF. Pan Godlewki , przepraszam tow.Godlewski , już sama jego fizjonomia mówi wiele , resztę czytelniku dopisz sam. KTO NIE PAMIĘTA OKRESU KOMUNIZMU TEN NIECH MILCZY , PRZYKRYM FAKTEM JEST ŻE TAKIE 'PATRZ WYŻEJ' OSOBY MOGĄ W WOLNEJ POLSCE PEŁNIĆ EKSPONOWANE STANOWISKA
0
Bialczak napisał:
Czy wszyscy wyborcy głosujący na PO, SLD mieli świadomość, że w rzeczywistości głosują na PZPR ?.
0
Bialczak napisał:
Przewodniczący OPZZ szefem rady nadzorczej spółki komunalnej w BP. ho ho ho !!!, to stąd tak dobra ochrona interesów pracowniczych w mieście. Byli pracownicy PKS, Biaweny, Ruchu,ZRE,TP i wielu innych zakładów pracy a niedługo kolejnych w tym poczty powinni mu serdecznie podziękować. Miasto powinno upublicznić wiedzę o zasadach powoływania zarządów spółek komunalnych i wysokości wynagrodzeń ich władz.
0
Ja tam apeluję do towarzysza J-23 nadaje. Mniej nienawiści więcej śmiechu!
0
Gość napisał:
Ja tam apeluję do towarzysza J-23 nadaje. Mniej nienawiści więcej śmiechu!
Ja tutaj apeluję do towarzysza Gościa. Niech da nam powód do radości, a razem się pośmiejemy. Bo śmiech to zdrowie.
0
Pawlak napisał:
Ja tutaj apeluję do towarzysza Gościa. Niech da nam powód do radości, a razem się pośmiejemy. Bo śmiech to zdrowie.
Proszę bardzo zamiast gościa podaję , dawni członkowie PZPR w radzie miasta i w spółkach komunalnych to działacze społeczni, tak o sobie mówią.
0
Hieronim Okrutny napisał:
Proszę bardzo zamiast gościa podaję , dawni członkowie PZPR w radzie miasta i w spółkach komunalnych to działacze społeczni, tak o sobie mówią.
Tak czy owak zawsze Nowak.
0
Hieronim Okrutny napisał:
A ty to wiesz z autopsji? Wróć do II wojny światowej, potem do I, potem do powstań narodowych, potem do Grunwaldu, potem do neandertalczykowych wojen jaskiniowych. Koszmar.
0
Pawlak napisał:
Tak czy owak zawsze Nowak.
Czy czerwony czy czarny? Zawsze koszmarny
0
Gość napisał:
Czy wszyscy wyborcy głosujący na PO, SLD mieli świadomość, że w rzeczywistości głosują na PZPR ?.
Ty masz pewnikiem paranoję, ale to można leczyć. Pochodzimy od małpy, no nie, ja głosowałem na potomka małpy a ty?
0
wyborca napisał:
Ty masz pewnikiem paranoję, ale to można leczyć. Pochodzimy od małpy, no nie, ja głosowałem na potomka małpy a ty?
Ja pochodzę od matki i ojca, a ty od małpy to wiele wyjaśnia.
0
wyborca napisał:
Nie ma o co bić piany CYCU,on pisze jak jest,wbij sobie to w ten pusty łeb póki nie jest za póżno.
0
POgromca komuchów napisał:
Nie ma o co bić piany CYCU,on pisze jak jest,wbij sobie to w ten pusty łeb póki nie jest za póżno.
.
0
Gość napisał:
Przewodniczący OPZZ szefem rady nadzorczej spółki komunalnej w BP. ho ho ho !!!, to stąd tak dobra ochrona interesów pracowniczych w mieście. Byli pracownicy PKS, Biaweny, Ruchu,ZRE,TP i wielu innych zakładów pracy a niedługo kolejnych w tym poczty powinni mu serdecznie podziękować. Miasto powinno upublicznić wiedzę o zasadach powoływania zarządów spółek komunalnych i wysokości wynagrodzeń ich władz.
"Wybierany" w lipcu będzie nowy prezes Wodociągów Bialskich, folwarku komuszków z PZPR. Walne Zgromadzenie spółki to jednoosobowo Andrzej Czapski. jako reprezentant bezradnej Rady Miasta. Bialskich lipnych konkursów c.d.
0
Szef OPZZ chyba dopilnuje by PZPR utrzymało dalej w swoich rękach tą "dojną krowę" pn, wodociągi.Taka jest logika tzw, okrągłego stołu, że niby bez KANTÓW.
0
Wodociągi to majątek miasta, dlaczego zarządza tą firmą jedna opcja polityczna za niast profesjonalnego zarządu. Dlaczego w tym mieście nic nie jest zgodne ze zdrowym rozsądkiem nie mówiąc o dobrych obyczajach i prawie.
0
http://g2.gangsters.pl/index.php?ref=2712
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: