Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Białka: 21-latek utonął w jeziorze

Utworzony przez -ja-, 19 czerwca 2011 o 12:21
może kogoś zbulwersuje mój komentarz, ale tak uważam. Wiadomo, ze szkoda człowieka, jaki by nie był, ALE ZA GŁUPOTĘ SIĘ PŁACI. Tak samo sprawa się ma z pijanymi kierowcami albo młodymi "dawcami organów" szalejącymi na motorach. TO jakby samemu się prosić o coś złego.. Ludzie, myślcie trochę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W podobnym wieku przepływałem po pijaku Zagłębocze,człowiek w tym wieku ma jednak nas..ne we łbie,szkoda gościa
0
-ja- napisał:
może kogoś zbulwersuje mój komentarz, ale tak uważam. Wiadomo, ze szkoda człowieka, jaki by nie był, ALE ZA GŁUPOTĘ SIĘ PŁACI. Tak samo sprawa się ma z pijanymi kierowcami albo młodymi "dawcami organów" szalejącymi na motorach. TO jakby samemu się prosić o coś złego.. Ludzie, myślcie trochę
Dureń zawsze bedzie durniem i nie wytłumaczy się mu, że to co robi jest złe czy nieodpowiedzialne i może skończyć się tragicznie. Po pijaku taki "kozak" wsiada za kierownicę czy idzie pływac w jeziorze bo przecież on jest takim gościem, że nic mu się nie stanie a kiedy dochodzi do tragedii to wszyscy wokół są winni tylko nie on.
0
fajnych miał kolegów że mu na to pozwolili. Szkoda młodego człowieka, ale widać że przystosowany do samodzielnej egzystencji to on nie był
0
Może i dobrze że się utopił, bo pewnie by wsiadł za kierownicę i by jeszcze paru zabił niewinnych ludzi.
0
Dostał nominację do nagrody Darwina
0
To się nazywa naturalna selekcja....abstrahując od faktu to zastanawiam się co robili tam koledzy,którzy nagle zadzwonili po służby ratunkowe....nie widzieli że ich ziomal wypływa sobie spokojnie po alkoholu?.To dowodzi tylko jednemu:"głupków nie sieją,sami się rodzą".
0
Niemożliwe ! Nigdy wcześniej tego nie robił !
0
Mi ministranci kradną pieniądze z tacy w zakrystii,wyżerają opłatki i wypijają wino mszalne.
0
Moi parafianie strasznie mało dają na tacę,rzadko umierają i ja nie mam za co żyć.
0
Księża od chuja pana się odezwali, Napier***ił się to utonął proste!.
0
A ci ku*** pier***ą jak to oni mało na tacę dają, i jaka zje***a jest dzisiejsza młodzież, Tak ku*** wychowaliście, To się ku*** cieszcie. Ryje je***e! Peace \m/..
0
skwRn napisał:
A ci ku*** pier***ą jak to oni mało na tacę dają, i jaka zje***a jest dzisiejsza młodzież, Tak ku*** wychowaliście, To się ku*** cieszcie. Ryje je***e! Peace \m/..
kyrie eleison,Panie zmiłuj się nad nami.Na tacę to mogli by moi parafianie po 50zł rzucać.Ja przymieram głodem.
0
??? tyle na tacę?? nie tylko Ks.Andrzej nie ma za co zyć.. są tez inni ludzie.. i trzeba się z tym liczyć..
0
Pani W. ma racje.. są inni potrzebujący ludzi na świecie.. ;p a nie tylko księża.. Ludzie w Afryce głodują..
0
Jak możecie pisać takie straszne rzeczy, przecież nie znacie tego człowieka... każdy popełnia błędy, ale nie każdy płaci za nie w taki sposób... pomyślcie o jego rodzinie i przez szacunek nie piszcie takich komentarzy. Szkoda chłopaka i rodziny przede wszystkim. Pokój jego duszy.
0
Żałosne są te wszystkie wasze komentarze, życie mu nie zwrócicie a osądzacie zajmijcie się swoimi tyłkami. Życzę wam żeby o was też tak pisano "rozsądni" . ; /
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: