Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Białka pod Parczewem: Młody mężczyzna utonął w jeziorze

Utworzony przez Gość, 22 lipca 2011 r. o 15:10
Gość napisał:
Szczekaj kundlu
prostuj się konfituro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie interesuję mnie gdzie szanowny nieboszczyk pracował.Ciekawe dlaczego uciekał przed Policją,człowiek niewinny nie ucieka!Dobranoc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Skoro jesteście tacy odważni to niech któryś z was idzie do jego mamy i powie jej prosto w oczy że jej syn był "chwastem", a nie mądrzy jesteście tutaj!!!
A myślisz, że matka nie wiedziała jaki był? I tak będzie po nim płakać, dziecko to dziecko. Nawet złe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA MAM TO W du*** KTO SIĘ UTOPIŁ I DLACZEGO.JESTEM Z RADZYNIA I IDĘ SIĘ NAPIĆ I PODUPCZYĆ.MAM WYje***E NA WAS WSZYSTKICH A CO NIE WOLNO MI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak sam na dyskotece szukal zaczepki to wszytsko ok, tak? nie od dzis wiadomo, ze jak Radzyniaki przyjada do Bialki to kozacza i sie czuja jak u siebie, a potem przychodzi co do czego to sieja porute. Jeden specjalnie zaczepi, a potem zbiera sie 20stu i kopia lezacego, buraki! Niech sie najpierw naucza troche kultury i picia z glowa, a nie mysli ze sie koksu nawpier***alal i jest szerszy niz wyzszy to mu wszystko wolno. Szkoda chlopaka bo byl mlody, ale to nie pierwszy i nie ostatni tak skonczyl. Koksiki poszukajcie mozgu i zacznijcie myslec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie jeden fakt, czemu najbardziej dziamią osoby które nie są w temacie i pojęcia nie maja o zaistniałej okoliczności ? przykre jest to ze nie ma dobrego chłopaka wiec dajcie już mu spokój swoimi głupimi uwagami !!! jeśli dalej macie jakieś obiekcje co do pewnych sytuacji lub zachowań to są jeszcze (równie pozytywnie przez Was wspominani) jego koledzy którzy na pewno wyjaśnia co trzeba , wiec proszę skończcie głupią spinkę na forum bo nikt nie wie co go może w życiu spotkać - możne jutro to będziesz TY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był kiedykolwiek karany?Ja nie to przestańcie pieprzyć!Jak tak to nie ma co żałować szmatnika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy zasypują go piachem?Chciałbym iść na pogrzeb i popatrzyć sobie jak go tym piachem zasypują.Szkoda chłopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki był dobry chłopak ze z innymi swoim kolegami id**ami połamał żebra chłopakowi i jeszcze przed policja uciekali! tak skonczyl widocznie tak mialo być zeby pozniej kogoś jeszcze nie zabił innego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałbym powiedzieć co myślę o tym utopionym co go strażacy wyłowili jego kolegom Tylko boję się że frajerzy spanikują,zaczną spier***ać i potopią się w kałużach i rowach melioracyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ppp napisał:
taki był dobry chłopak ze z innymi swoim kolegami id**ami połamał żebra chłopakowi i jeszcze przed policja uciekali! tak skonczyl widocznie tak mialo być zeby pozniej kogoś jeszcze nie zabił innego!
jeszcze nikt za darmo w zeby nie dostal i nie oczerniaj chlopaka ktory nie zyje i nie moze sie bronic,napisz lepiej jak jestes tak wielce poinformowany kto pierwszy zaczal i dlaczego byc moze ma ktos polamne zebra.A za komantarze takie jak pisze topelec) to powinno sie zakazac przebywania przed komputerem internetowy napinaczu boj sie lepiej zebys sie lyzeczce wodynie utopil.Znajac zycie dostales kiedys od niego czuba w d*** w Nówce jak sie nie umiales zaczowac i teraz jestes kozak za monitora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam, widziałem jak go zabierali, było mi przykro, szkoda jego kolegów (łaziło tam dwóch) i rodziny, w sumie fajni koledzy, bo słyszałem, że nie zgłosili nawet zaginięcia, myśleli, że na dołku jest, od wtorku ku***, ale jeśli to prawda co teraz czytam, że komuś połamał żebra i pobili 20 osób, załóżmy, że niewinne osoby to były, to o jedną kurwę świat jest lepszy, smaż się w piekle sku***synu. NIE MA LITOŚCI DLA Sku***SYNÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łeb to miał jak tułów tak napuchł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tych cwaniaczków, co klapią mordami na chłopaka , którego juz nie ma.To tchorze ,którzy się boją, nawet swojego cienia.Prowokują, skaczą do bicia jak małpy ,idą bandą dresiarzy a potem ukrywaja się w krzakach ,albo w lesie,przed każdym , a zwłaszcza przed policją. Nie stać ich nawet na współczucie,nie zyje czlowiek,ale dla nich to jest nikt,chociaz dla innych był kimś. Dostali wpierdziel,a to oni chcieli czlowieka zabić i zabili .Znikajcie stąd ,bo wstyd ,że tak piszecie,,bo tu jest bezpiecznie, papier wszystko przyjmie.TCHÓRZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
tak współczujmy jemu a nie tym co leżą przez niego w szpitalach w śpiączce i mają trwałe uszczerbki na zdrowiu... ch*** z nimi oni zasłużyli bo go nie znali tak? byłem tam i wiem ze napier***ił z kolegami ponad 20 ludzi mnie też nie oszczędził i moich kolegów... ale co tam współczujcie jemu że nie żyje... ja pier***e co za kraj...
ZA WASZ CZYN SPOTKA WAS KARA SROGA, SPOTKA WAS KARA SROGA...no i spotkała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Do tych cwaniaczków, co klapią mordami na chłopaka , którego juz nie ma.To tchorze ,którzy się boją, nawet swojego cienia.Prowokują, skaczą do bicia jak małpy ,idą bandą dresiarzy a potem ukrywaja się w krzakach ,albo w lesie,przed każdym , a zwłaszcza przed policją. Nie stać ich nawet na współczucie,nie zyje czlowiek,ale dla nich to jest nikt,chociaz dla innych był kimś. Dostali wpierdziel,a to oni chcieli czlowieka zabić i zabili .Znikajcie stąd ,bo wstyd ,że tak piszecie,,bo tu jest bezpiecznie, papier wszystko przyjmie.TCHÓRZE.
Bydle od człowieka trochę się różni, był bydlęciem, zresztą obraz jego zwłok o tym świadczył, głowe mu BÓG wprost nieludzko powiększył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuje jego Rodzinie, ale nie jemu, znałem go, był mendą jakich mało i nie żal mi go, może to nauczy czegoś jego koleżków typu sk...ara, ale wątpię, świat bez tego typa będzie odrobinę lepszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Byłem tam, widziałem jak go zabierali, było mi przykro, szkoda jego kolegów (łaziło tam dwóch) i rodziny, w sumie fajni koledzy, bo słyszałem, że nie zgłosili nawet zaginięcia, myśleli, że na dołku jest, od wtorku ku***, ale jeśli to prawda co teraz czytam, że komuś połamał żebra i pobili 20 osób, załóżmy, że niewinne osoby to były, to o jedną kurwę świat jest lepszy, smaż się w piekle sku***synu. NIE MA LITOŚCI DLA Sku***SYNÓW
ku*** ludzie co Wy macie w tych glowach??jak jeden koles moze pobic 20 osob i jeszcze lamac zebra do tego.napisze jeden idiota a wszyscy to lykacie jak mlode pelikany i powtarzacie.Qwerty ty to jestes deb*** jakich malo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes napisał:
ku*** ludzie co Wy macie w tych glowach??jak jeden koles moze pobic 20 osob i jeszcze lamac zebra do tego.napisze jeden idiota a wszyscy to lykacie jak mlode pelikany i powtarzacie.Qwerty ty to jestes deb*** jakich malo
Pobili w języku polski stosuje się do określenia liczby mnogiej, zaś pobił to jest liczba pojedyncza - zastosowałem pobili, więc czytaj uważnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam, mieszkałam na ośrodku, gdzie policja ma swoją kanciapę, rzeczywiście rozróba była duża, a jednym z prowodyrów był denat...nie wiem ile osób zostało pobitych, ale wiem, że jeden na pewno trafił do szpitala z obrażeniami klatki piersiowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 22

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...