Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Białka pod Parczewem: Młody mężczyzna utonął w jeziorze

Utworzony przez Gość, 22 lipca 2011 r. o 15:10
Ochroniarz i wszystko jasne!Nie od dziś wiadomo,że ochroną w klubach zajmują się zajoby, tumany po podstawówkach,których nawet właściciel lokalu nie chcę zarejestrować legalnie.Ograniczony deb*** myślał,że posiedzi pod wodą z godzinkę i się wynurzy jak wszystko ucichnie.Ah te wykolejeńcy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wykolejencu jak bys nie wiedzial to ten chlopak skonczyl studia znajac zycie w przeciwienstwie do Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Łeb to miał jak tułów tak napuchł...
To nawet głowa puchnie?Mam rację ze za puchnięciem zwłok odpowiedzialne są bakterie i gazy które wytwarzają się podczas gnicia ciała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wykolejencu jak bys nie wiedzial to ten chlopak skonczyl studia znajac zycie w przeciwienstwie do Ciebie
Skoro miał studia to dlaczego wykonywał zawód ochroniarza,z którego wszyscy się śmieją.Mniemam,że nawet nie był tam zatrudniony i nie kształcił się jako ochroniarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryszard napisał:
Skoro miał studia to dlaczego wykonywał zawód ochroniarza,z którego wszyscy się śmieją.Mniemam,że nawet nie był tam zatrudniony i nie kształcił się jako ochroniarz.
poprostu dorabial sobie stojac na bramkach-zadna praca nie hanbi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie a wiadomo coś odnośnie tych pobitych ludzi? czy byli wsrod nich radzyniacy? i czy jest u kogos zagrożenie zycia?????? Znałam denata i w glowie mi sie nie miesci jego wybryk;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedna wielka masakra i tragedia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
To nawet głowa puchnie?Mam rację ze za puchnięciem zwłok odpowiedzialne są bakterie i gazy które wytwarzają się podczas gnicia ciała?
Ej ale pozniej chyba ta opuchlizna schodzi prawda? slyszalem, że topielec okropnie wyglada i ze taki widok sie pamieta do konca zycia;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma może ktoś zdjęcia jak wyciągają te zwłoki z jeziora?Z chęcią bym popatrzył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radzyniak napisał:
Ej ale pozniej chyba ta opuchlizna schodzi prawda? slyszalem, że topielec okropnie wyglada i ze taki widok sie pamieta do konca zycia;(
Puchnie, puchnie, a czy z niego zeszła trzeba zapytać zimnego chirurga, co go rozcinał, ciało nie od bakterii puchnie, ale od pęknięcia woreczka z żółcią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedro napisał:
a jak sam na dyskotece szukal zaczepki to wszytsko ok, tak? nie od dzis wiadomo, ze jak Radzyniaki przyjada do Bialki to kozacza i sie czuja jak u siebie, a potem przychodzi co do czego to sieja porute. Jeden specjalnie zaczepi, a potem zbiera sie 20stu i kopia lezacego, buraki! Niech sie najpierw naucza troche kultury i picia z glowa, a nie mysli ze sie koksu nawpier***alal i jest szerszy niz wyzszy to mu wszystko wolno. Szkoda chlopaka bo byl mlody, ale to nie pierwszy i nie ostatni tak skonczyl. Koksiki poszukajcie mozgu i zacznijcie myslec
popieram wypowiedz!!!!!!!!!!!!ludzie teraz sie nie potrafia kulturalnie bawic a koksy to mysla ze jak w barkach są szerocy to wszyscy z drogi beda im ustepowac! szerokosc bicepsow nie swiadczy o wielkosci intelektualnej a wrecz przeciwnie-o jej braku! Szkoda, chlopaka, bo skoro skonczyl radzynskie LO i administrację na UMCS-ie to sorry, ale za koks tego nie ukonczyl tylko musial miec leb na karku....ale nieodpowiednie towarzystwo robi swoje......ciekawe gdzie sa teraz koledzy.....pochowaja Chlopa, piachem przysypią i dalej beda kozaczyc.....teraz zamiast siaść i przemyslec i przeanalizowac swoje zycie szukaja winnego i policjanta na cel oskarżenia biora....w sobie zlego nie widza......stracili kumpla! Qr..a kumpla! troche pokory Chłopaki! i niech ktos Wam w koncu może łopata rozum do głowy nawsadza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WiN napisał:
ma może ktoś zdjęcia jak wyciągają te zwłoki z jeziora?Z chęcią bym popatrzył?
jejka na co to patrzec....skoro ciało topielca wyglada jak balon to widok z horroru;( znalam Chlopaka i wolalabym miec inny Jego obraz zapamietany, a nie z głową wielkości mikrofalowki;( podziwiam pletwonurkow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam go nie żałuję,nie był aniołkiem.Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radzynianka81 napisał:
jejka na co to patrzec....skoro ciało topielca wyglada jak balon to widok z horroru;( znalam Chlopaka i wolalabym miec inny Jego obraz zapamietany, a nie z głową wielkości mikrofalowki;( podziwiam pletwonurkow.
Nie mikrofalówki, a małej lodówki miał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie mikrofalówki, a małej lodówki miał...
jak oni go kurde rozpoznali jak tak zmasakrowana mial twarz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radzyniak napisał:
Ej ale pozniej chyba ta opuchlizna schodzi prawda? slyszalem, że topielec okropnie wyglada i ze taki widok sie pamieta do konca zycia;(
To zależy ilu ich się widziało, kwestia przyzwyczajenia, Adam, czy Jacek, a może Wacek...nie ma znaczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
jak oni go kurde rozpoznali jak tak zmasakrowana mial twarz?
A nie wiem, odgrodzili tam kawałek plaży, chyba te dwa ogony co tam łaziły go rozpoznali, może po ciuchach, albo po pieprzyku na tyłku...nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A nie wiem, odgrodzili tam kawałek plaży, chyba te dwa ogony co tam łaziły go rozpoznali, może po ciuchach, albo po pieprzyku na tyłku...nie wiem
nie zazdroszcze widoku;( a zobaczyc cialo kolegi przypominajace bardziej zwierze niz czlowieka to tragedia;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
jak oni go kurde rozpoznali jak tak zmasakrowana mial twarz?
Masakrował to on we wtorek, a gęba mu tylko spuchła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
nie zazdroszcze widoku;( a zobaczyc cialo kolegi przypominajace bardziej zwierze niz czlowieka to tragedia;(
Jeszcze pięści miał zaciśnięte, to pewnie przez to, że go dwa sumy po 100 kilo każdy napadły, ale po awanturze i brawurowej ucieczce już na nich nie miał sił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 22

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...