Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Białoruś nie wierzy w wyjaśnienia męża przetrzymywanej Polki

Utworzony przez twoja stara, 21 marca 2013 r. o 08:25
To m.in. dlatego na zachodzie mówią, że za Bugiem zaczyna się Azja. A niektórzy twierdzą, że już za Wisłą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twoja stara napisał:
To m.in. dlatego na zachodzie mówią, że za Bugiem zaczyna się Azja. A niektórzy twierdzą, że już za Wisłą.
Nad Wislą tak, od czasu jak komuniści i konfidenci POwrócili POnownie do władzy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko Bialorus nie wierzy.Moj przypadek.Jako ob.niemiecki przyjechalem w 2003 do polski samochodem za 300 DM.Znajomy wziol go i bez mojego pozwolenia odjechal i zatrzymala go policja(nie mial dokumentow).Zabrano auto i przekazano do urz celnego.UC zrobil mi sprawe i zazadal 27tys zl.Odbyla sie spr w sadzie i sedzia nie dajac wiary w zeznania zatwierdzil te sume.W 2004 sprawa zostala umorzona z powodu braku znamion przestepstwa.UC drazyl dalej a radca prawny nie odpowiedzial w terminie i "klamka zapadla".Na dzisiaj mam do placenia 60 tys,auto zostalo sprzedane na licytacji za 1100zl(zabral to UC).16 stycznai sprawe skierowalem do Strasburga.W miedzyczasie UC wszedl mi na hipoteke i chca licytowac mieszkanie.Jestem w rozpaczy.Adwokaci widzac sume 60 tys nie podejmuja sie zadnego dzialania.Jestem w wieku emerytalnym.Przeklinam ten dzien ,w ktorym przyjechalem do polski.MOZE KTOS MA JAKAS RADE,KIERUNEK DZIALANIA.BYLBYM WDZIECZNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...