Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Białoruś przykręca śrubę na granicy. Maleje ruch

Utworzony przez gęsior wiktor, 14 czerwca 2011 r. o 08:18
Świetnie!Zniknie to gówno co się paliwem nazywa i znikną papierosy dla dziadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury! Propaganda POlszewicka! Przecież są święta zresztą u nas też! A tak poza tym to 4000 rb = 3/4 dolara czyli nawet nie 2 złote! To w czym problem!?!?!? Nie pamiętacie o nas też tak w Germanii pisali jakieś 30 lat na zad! A jak nie bedzie konkurencji to zaraz orleny podniosa ceny na 6zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gęsior wiktor napisał:
Świetnie!Zniknie to gówno co się paliwem nazywa i znikną papierosy dla dziadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt ci nie karze kupować tańszego paliwa czy papierosów jeśli cię stać aby płacić 10zł za paczkę fajek i ponad 5zł za paliwo to płać frajerze i napychaj kieszenie dla państwa które i tak cię dyma na każdym kroku ale widocznie ty tak lubisz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frajerem to jesteś ty bo ciebie nie stać i nie umiesz zarobić pieniążków.Masz pewnie jakiegoś 10 letniego złoma ściągniętego z Niemiec,więc lejesz to gówno!Palisz też te świństwa co to tylko koło papierosów leżało.Mnie było by wstyd wyciągnąć paczkę białoruskich fajek między kolegami i ich częstować.Ale takie jak ty frajerskie dziady co nie mają wykształcenia to się obracają wśród sobie podobnych dziadów i kopcą te cybuchy dla biedoty:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='gęsior wiktor' timestamp='1308040729' post='489336'] "Frajerem to jesteś ty bo ciebie nie stać" ."Ale takie jak ty frajerskie dziady co nie mają wykształcenia to się obracają wśród sobie podobnych dziadów i kopcą te cybuchy dla biedoty:)" A ja niedouczony jestem. Zawsze myślałem,że wykształcenie podnosi poziom kultury osobistej. Czyli, cel (czytaj - kasa)uświęca środki. Po trupach do pary złotych więcej. Nie zapłacić za wykonana pracę. Oszukać mniej zaradnych życiowo. gratuluje podejścia do życia i do innych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gęsior wiktor napisał:
Frajerem to jesteś ty bo ciebie nie stać i nie umiesz zarobić pieniążków.Masz pewnie jakiegoś 10 letniego złoma ściągniętego z Niemiec,więc lejesz to gówno!Palisz też te świństwa co to tylko koło papierosów leżało.Mnie było by wstyd wyciągnąć paczkę białoruskich fajek między kolegami i ich częstować.Ale takie jak ty frajerskie dziady co nie mają wykształcenia to się obracają wśród sobie podobnych dziadów i kopcą te cybuchy dla biedoty:)
Widać po twoich wypocinach że nie jesteś z okolic tumanie, wiesz o tym temacie tyle co usłyszysz lub przeczytasz więc najlepiej zamknij d*** bo żal ściska jak czytam twoje farmazony, nie każdy ma bogatego tatusia jak ty i pewno na wszystko cię stać ale wiesz co nie stać cię na jedno spotkać się z tymi " dziadami co kopcą te cybuchy" bo jesteś tylko internetowym pajacem który wciska ludziom jak mu się dobrze żyję i na wszystko go stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gęsior wiktor napisał:
Frajerem to jesteś ty bo ciebie nie stać i nie umiesz zarobić pieniążków.Masz pewnie jakiegoś 10 letniego złoma ściągniętego z Niemiec,więc lejesz to gówno!Palisz też te świństwa co to tylko koło papierosów leżało.Mnie było by wstyd wyciągnąć paczkę białoruskich fajek między kolegami i ich częstować.Ale takie jak ty frajerskie dziady co nie mają wykształcenia to się obracają wśród sobie podobnych dziadów i kopcą te cybuchy dla biedoty:)
stary pewnie jezdzi od 1000 lat na granice wiec nie wie co to znaczy :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gęsior wiktor napisał:
Frajerem to jesteś ty bo ciebie nie stać i nie umiesz zarobić pieniążków.Masz pewnie jakiegoś 10 letniego złoma ściągniętego z Niemiec,więc lejesz to gówno!Palisz też te świństwa co to tylko koło papierosów leżało.Mnie było by wstyd wyciągnąć paczkę białoruskich fajek między kolegami i ich częstować.Ale takie jak ty frajerskie dziady co nie mają wykształcenia to się obracają wśród sobie podobnych dziadów i kopcą te cybuchy dla biedoty:)
A TY myślisz że na cpn tankujesz inne paliwo hehe albo w naszym sklepie kupujesz papierosy orginalne.Żal du.... ściska tym co nie potrafią zarobić też możesz kupić samochód 10 letni i zarabiać...najlepiej tutaj swoje żale wyładować nikt nikogo nie zmusza do palenia czy tankowania.za 10 zł kupujesz te same świństwo które nazywasz tylko zmieniona paczka i banderola pajacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkkk napisał:
A TY myślisz że na cpn tankujesz inne paliwo hehe albo w naszym sklepie kupujesz papierosy orginalne.Żal du.... ściska tym co nie potrafią zarobić też możesz kupić samochód 10 letni i zarabiać...najlepiej tutaj swoje żale wyładować nikt nikogo nie zmusza do palenia czy tankowania.za 10 zł kupujesz te same świństwo które nazywasz tylko zmieniona paczka i banderola pajacu
Niestety, ale to prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...