Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bialska strefa gospodarcza "Północna" coraz większa

Utworzony przez twoja stara, 15 września 2010 r. o 21:50
Z pewnością plac Baranowicki jest nam tak samo baardzo potrzebny jak światła przy sąsiadującym skrzyżowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twoja stara napisał:
Z pewnością plac Baranowicki jest nam tak samo baardzo potrzebny jak światła przy sąsiadującym skrzyżowaniu.
tak, tym bardziej nie warto tego robić za 1/4 ceny! kolejny skandal. podobnie jak REALNE tworzenie strefy gospodarczej dla Białej- kolejna rzecz która tylko szkodzi przedsiębiorczości i rozwojowi Naszego Miasta. Kochani, opamiętajcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O. napisał:
tak, tym bardziej nie warto tego robić za 1/4 ceny! kolejny skandal. podobnie jak REALNE tworzenie strefy gospodarczej dla Białej- kolejna rzecz która tylko szkodzi przedsiębiorczości i rozwojowi Naszego Miasta. Kochani, opamiętajcie się
Przez Czapskich dla Czapskich, oczywiście wiem że to inni Czapscy ci z okolic Obwodnicy.Zauważyłem też kolosalne oszczędności energii ponieważ wyłączono sygnalizację na skrzyżowaniu Brzeskiej i Północnej i jeśli eksperyment się powiedzie to wyłączą wszystkie sygnalizatory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Przez Czapskich dla Czapskich, oczywiście wiem że to inni Czapscy ci z okolic Obwodnicy.Zauważyłem też kolosalne oszczędności energii ponieważ wyłączono sygnalizację na skrzyżowaniu Brzeskiej i Północnej i jeśli eksperyment się powiedzie to wyłączą wszystkie sygnalizatory.
taaak, i na pewno nie wiesz ze jednych z drugimi w zasadzie dzieli wszystko i nic nie łączy poza nazwiskiem :|. A jakby sygnalizacja była czynna to byś nie gderał że bez sensu bo jest tam za mały ruch na światła???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O. napisał:
taaak, i na pewno nie wiesz ze jednych z drugimi w zasadzie dzieli wszystko i nic nie łączy poza nazwiskiem :|. A jakby sygnalizacja była czynna to byś nie gderał że bez sensu bo jest tam za mały ruch na światła???
"O" napisałem że wiem iż to są zupełnie inni ludzie, sam znam osoby o tym samym nazwisku lecz nie spokrewnione, a słyszałem także o malarzu Czapskim. Jeśli jesteś tak dobrze poinformowany to kiedy pojawią się inwestorzy bo mało roboty i bieda aż piszczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...