Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bialskie Forum

Utworzony przez Bialskie Forum, 15 grudnia 2011 o 14:06
Zapraszam do skorzystania z Bialskiego Forum , jest to niezależne forum dla mieszkańców Białej Podlaskiej i okolic. Serwis nie wymaga rejestracji, jako "Gość" możesz komentować i zakładać nowe wątki. Skorzystaj i wyraź siebie http://www.bialskie-forum.pl/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dzięki koleś, ale tutaj jest lepiej.
0
takie niezalezne forum, ze podlega pod biala24 i nie mozna tam krytykowac tego portalu, bo zaraz klakierzy zakracza takiego delikwenta. Ot niezaleznosc! To ja juz wole te forum
0
Gość napisał:
takie niezalezne forum, ze podlega pod biala24 i nie mozna tam krytykowac tego portalu, bo zaraz klakierzy zakracza takiego delikwenta. Ot niezaleznosc! To ja juz wole te forum
Nie wiem kolego o czym piszesz, Bialskie Forum powstało właśnie aby przeciwdziałać patologii biała24 gdzie krytyczne wypowiedzi - wobec ich portalu i władz, które oni popierają - nie były zamieszczane. biała24 ma własne forum z którym Bialskie Forum nie ma nic wspólnego!!!
0
no to w ostatnim czasie mamy wysyp forów
0
Biała24, boi sie krytykowac bsm zgoda! Pod wszystkimi ich artykułami jest możliwe pisanie opinii, a pod jedynym artykułem, o zarządzie z komuchowa - bsm zgoda, który najpierw wpędza w biedę lokatorów, fundując im zawyżony czynsz, a potem łaskawie umarza odsetki (dług pozostaje) karząc pracować w śmietnikach. Na co jest odpowiedznie zdjęcie. To jest godne życie według komuszego zarządu bsm zgoda z Białej Podlaskiej. Oszuści spod znaku sierpa i młota, niech sami grzebia w smietnikach, a nie wysyłają tam swoje ofiary. Hańba i wstyd. Jeszcze sie tym chwala.
0
wolność słowa widać jest zachowana, tak jak i na forum dziennika, obawiam się tylko czy nie zostanie wyparte przez komercyjne forum portalu o którym kolega pisał wcześniej, gdzie niewygodne opinie nie są zamieszczane
0
Są takie fora, gdzie najważniejszą zasadą jest - FORA ZE DWORA!
0
a które masz na myśli?
0
Moim zdaniem im więcej takich miejsc gdzie bez ogródek można pisać, tym lepiej.
0
forum zdaje się raczkować ale życzę jak najlepiej, powodzenia
0
no i bardzo dobrze, że powstają nowe miejsca do wyrażania opinii, bo np. na tym biał24 to często usuwane są niewygodne posty
0
Święta racja na biala24 jest ostra cenzura,puszczają tylko wygodne dla nich wypowiedzi.
0
póki co trochę niemrawe to forum
0
tutaj najlepiej, inne fora będzie jak w radzyniu, komuś się coś nie spodoba i admin bez problemu udostepnia ip.
0
Coach Outlet Coach Outlet Chanel Handbags
0
Pomysł wydaje się być dobry tyle tylko, że jak się wydaje ruch na nim bardzo skromny.
0
Czemu właściwie mało tam piszecie? Z przyzwyczajenia tu?
0
Podbijamy, tak dla przypomnienia
0
Bialskie Forum napisał:
Podbijamy, tak dla przypomnienia http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/wink.gif
Bialskie Forum Zaprasza
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: