Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bialskie parafie zapraszają na wędrowanie z królami

Utworzony przez jurek, 31 grudnia 2014 o 20:31
Nie ktoś mi wytłumaczy. Jaka jest różnica pomiędzy szamanami z głębokiej dżungli amazońskiej, a szamanami z niby cywilizowanej Europy.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co to się dzieje na tym świecie. W Sławatyczach po ulicach biegają jakieś pijane brodacze dziady a po bialskich ulicach maszerują jakieś Herody zapewne też pijani. Głupota ludzka nie zna granic.
0
Sorry, do kościoła chodzę od urodzenia, a więc 61  lat i zawsze mówiono mi o trzech królach. Przecież to nie byli żadni królowie tylko mędrcy ze wschodu, magowie i astrologowie, a magia i astrologia wg KK jest dziełem szatana i zakazana. Dlaczego więc przedsiębiorcy mają płacić swoim pracownikom za dzień ustawowo wolny od pracy, aby mogli oni uczestniczyć w obrzędach tego święta. Mogli uczestniczyć, bo większość Polaków i tak nie pójdzie tego dnia do kościoła. A jeden wolny dzień od pracy kosztuje polską gospodarkę dodatkowo około 5 miliardów złotych! Ciekawe, ze w tym samym dniu obchodzony jest światowy dzień astrologii. I co na to panowie w sukienkach?
0
Tych dwóch pierwszych na zdjęciu powinien aresztować wywiad. To jacyś talibowie w turbanach, możliwe , że to ludzie z Al- kaidy :)
0
Sorry, do kościoła chodzę od urodzenia, a więc 61  lat i zawsze mówiono mi o trzech królach. Przecież to nie byli żadni królowie tylko mędrcy ze wschodu, magowie i astrologowie, a magia i astrologia wg KK jest dziełem szatana i zakazana. Dlaczego więc przedsiębiorcy mają płacić swoim pracownikom za dzień ustawowo wolny od pracy, aby mogli oni uczestniczyć w obrzędach tego święta. Mogli uczestniczyć, bo większość Polaków i tak nie pójdzie tego dnia do kościoła. A jeden wolny dzień od pracy kosztuje polską gospodarkę dodatkowo około 5 miliardów złotych! Ciekawe, ze w tym samym dniu obchodzony jest światowy dzień astrologii. I co na to panowie w sukienkach?
Przedsiębiorcami niech się lepiej zajmie urząd skarbowy i sprawdzi czy uczciwie płacą podatki. Następnie inspekcja pracy czy aby zatrudniają ludzi na legalu, dają płatne urlopy , nie wykorzystują pracowników, czy przestrzegają ustawowych godzin pracy i czy płacą extra za nadgodziny ....itp... Wtedy niech się ci polscy "pożal się borze" przedsiębiorcy otwierają swoje japy :)
0
Nie ktoś mi wytłumaczy. Jaka jest różnica pomiędzy szamanami z głębokiej dżungli amazońskiej, a szamanami z niby cywilizowanej Europy.
Wyprowadź się z kraju jeśli ci nie pasuje. Albo zamknij w domu, wyłącz tv i się zdrzemnij bo nikt cię nie zmusza do oglądania. W cywilizowanej Europie dzieci mordują rodziców, emeryci głodują a lekarze się buntują a to ci nie przeszkadza. Taką mamy tradycję.
0
Wyprowadź się z kraju jeśli ci nie pasuje. Albo zamknij w domu, wyłącz tv i się zdrzemnij bo nikt cię nie zmusza do oglądania. W cywilizowanej Europie dzieci mordują rodziców, emeryci głodują a lekarze się buntują a to ci nie przeszkadza. Taką mamy tradycję.
Nie w cywilizowanej Europie !!!!!  tylko tutaj i teraz ,w tym dzikim kraju, kraju komucha,żyda,Qurwy POlitycznej i konfidenta,tego nigdzie na  świecie nie ma.
0
XXi wiek a tu takie zabobony............ Nawet kler nie wierzy w jakichś trzech cudaków, tak samo jak w zydka czy zydówkę. Niech ciemnogród zyje i oplaca tlustych nierobów...A co...Emeryci maja kasę na licheń i inne częstiochowy oraz pyskopat, niech oddadzą
0
A mi się ten zwyczaj bardzo podoba. Pijane towarzystwo zarzuca sobie na głowy pieluchy i inne szmaty :D  Owijają się prześcieradłami i ubierają babskie sukienki :D  i jakieś inne onuce :D Robią z siebie Pajaców :D . Ale grunt to Wypitka i dobra zabawa :D
0
Wybieramy się z kolegami na ten marsz " Chochołów" Przed marszem wypijemy po kilka browarów a podczas marszu zozpracujemy flaszeczkę. Będzie zabawa....... Będzie się działo...........
0
Szkoda że w Białej nie ma kiboli bo by moment rozgonili ten Pisowski pochód 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: