Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bialskiemu przewoźnikowi potrzebna jest konkurencja

Utworzony przez siwy, 15 grudnia 2007 r. o 12:05
Jagiellońskim? a nie Piastowskim? Oj Mareczku cóś Ci siem gieografia topograficzna poplontała po ostatniej wizycie w Naszej Altanie pod Naszym Sklepikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki śliczniutki Mocherowy Berecik ma oburzona Zofia Niczyporuk. Toć to cudeńko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ten rozkład układał ktoś kto niewiem jaka jest sytacja.Dam przykład po godzinie 7 jest na os. francuska 13 i 14 a i tak jest tłok choć są 2 autobusy. 13 zawodziła dziecie do szkóły podstawowej nr. 4 i prawie pod sam ekonom, stawała koło kraszak, platerke i do gim nr.4 zawodziła dziecie i na orzechowo do mickiewicza i Katokolia a teraz trzeba sie przesiadać ja niewiem ma pojęcia po co ten nowy rozkład chyba tylko zeby zaoszczedzić ale chyba bedzie odwrotnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem miaszkanka bialej. od paru ladnych lat korzystam z mzk.. nie wyobrazam sobie czegos takiego zeby autobusy jezdzily takimi trasami i w godzinach szczytu tak rzadko..teraz stale wszyscy narzekaja ze np rano czy nawet popoludnu jesty taki tlok ze ludzie wypadaja z tych autobusow...wiec jak teraz ludzie beda dostawac sie do szkoly, pracy? nie wiem...zapowiadano ze bedzie lepiej...tymczasem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bialski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...