Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Big Cyc gwiazda bialskich juwenaliów

Utworzony przez Pan Od Muzyki, 11 maja 2010 o 08:40
Skiba to tania odpustowa dziwka. Już lepiej było wystawić miejscowe kapele.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan Od Muzyki napisał:
Skiba to tania odpustowa dziwka. Już lepiej było wystawić miejscowe kapele.
widać taka gwiazda jakie juwenalia... żenada
0
Nie jestem już studentem/ facet po czterdziestce /,studiowałem w innym mieście.Myślę,że już najwyższy czas ażeby bialskie Juvenalia organizowali wspólnie studenci wszystkich uczelni.To by było prawdziwe święto studentów.
0
Jakie Juwenalia taka i ozdoba.....Skiba ,ta miernota ,on nawet na klauna w cyrku się nie nadaje.To taki produkt TVN-u który ma tylko więcej sliny w gębie niż przeciętny człowiek i nic więcej.To stadko Figurskich,Wojewódzkich,Skibów,Majewskich,Dod,Rutowiczek,Nergali,Nieznalskich dzięki wspomożeniu wspomnianego TVN-u i Gazety Zaborczej rozrasta się ku uciesze sfrustrowanych prostaczków.Młodzieży,zacznijcie odróżniać plewy od ziarna bo być może ,że kiedyś przyjdzie upiec wam chleb ,a w waszych "komórkach"będą tylko plewy. Pozdrawiam bialskich studentów i polecam ku rozwadze słowa starego Polskiego Chłopa.
0
Jaki senator takie juwenalia.
0
big PIC
0
+++ napisał:
big PIC
KTO ?.