Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Billard, fitness, biblioteka dla cudzoziemców w bialskim ośrodku

Utworzony przez ferd, 4 kwietnia 2015 r. o 19:19
Rozpuszczanie próżniaków, nierobów i złodziei za pieniądze podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKANDAL Służba zdrowia niedoinwestowana, dziurawe drogi w każdym powiecie a my fundujemy nierobom bilard i rekreację SKANDAL      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pięknie. Szkoda że mi karnetu na fitness nikt nie funduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam w kolejce do lekarza czwartą godzinę i już prawie, prawie, a tu nagle przywożą na badania delikwenta z ośrodka i lekarz przyjmuje go bez kolejki!!! Z moich podatków on czekać nie musi, a dla mnie funduje się kilkugodzinną kolejkę. Ja mam gdzieś taką poprawność polityczną. Do redakcji: opiszcie proszę jak wygląda sprawa uchodźców w Polsce, ile dostają kieszonkowego, jakie prawa im przysługują, to dobry i kontrowersyjny temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla swoich nie ma a dla je***ych przybłędów jest.To kraj ku*** i szatana.25 lat zmiany ustroju ,ciekawe dla kogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla swoich nie ma a dla je***ych przybłędów jest.To kraj ku*** i szatana.25 lat zmiany ustroju ,ciekawe dla kogo.
Kawał bydlaka żeś w sobie wyhodował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...