Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biskup drohiczyński Antoni Dydycz bredzi !

Utworzony przez Quo vadis Kościele ., 24 marca 2013 r. o 12:35
polityka z kościołem maja się dobrze,  biednym sa potrzebni jedni co 4 lata na głosowaniu, drugim co niedziela, przy tacy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy gnać to czerwone,konfidenckie bydło i kazać im komuchom pracować i żyć za 1200 zeta jak 70% narodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jesteś za in vitro, to znaczy, że jesteś za zabijaniem! A może jestes nieświadoma na czym ta metoda polega? Nasze polskie dzieci rodzą się ale za granicą, bo młodzi opuścili i nadal opuszczają tę tuskową zieloną wyspę! A Smoleńsk rozważ w swoim sercu, jeszcze dziś!
i tam korzystają z invitro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy gnać to czerwone,konfidenckie bydło i kazać im komuchom pracować i żyć za 1200 zeta jak 70% narodu.
A widzisz ! bo trzeba być żydem aby przeżyć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"..Zaapelował również do księży, aby dzielili się swoją pensją nauczycielską i pomogli w zakupie książek, bo dla rodziców, zwłaszcza jeśli mają kilkoro dzieci, to spory wydatek. - Myślę, że to nasz obowiązek sumienia, naszej misji kapłańskiej. Przecież mieszkanie i utrzymanie ksiądz ma na plebanii - mówił metropolita przemyski. Zachęcał, by tworzyć szkolne lub parafialne fundusze z przeznaczeniem na podręczniki..."   http://metromsn.gazeta.pl/Wydarzenia/1,126477,14599043,Abp_Michalik_apelowal__by_ksieza_dzielili_sie_pensja.html  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga dla nowego biskupa. Z kostki brukowej, za 30 tysięcy Cały tekst: http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,14595071,Droga_dla_nowego_biskupa__Z_kostki_brukowej__za_30.html#TRrelSST#ixzz2erMNSVKt  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga dla nowego biskupa. Z kostki brukowej, za 30 tysięcy Cały tekst: http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,14595071,Droga_dla_nowego_biskupa__Z_kostki_brukowej__za_30.html#TRrelSST#ixzz2erMNSVKt  
Za 30,000 to żydokomuna kupiła sobie fotele do swoich gabinetów w dobie ponoć ogromnego kryzysu za twoje i moje pieniądze CYCU, już nie mówię o służbowych garniturach po 25,000 za ancug czy garsonkach dla swoich bab po 9.800 nie wspominając już o wacikach lub podpaskach również dla nich,tusk musi odejść !!!  dokąd POLSKO zmierzasz ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik episkopatu: Auto za 150 tys. zł dla biskupa to przesada? Ja tak nie uważam http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,14613265,Rzecznik_episkopatu__Auto_za_150_tys__zl_dla_biskupa.html#TRNajCzytSST
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik episkopatu: Auto za 150 tys. zł dla biskupa to przesada? Ja tak nie uważam http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,14613265,Rzecznik_episkopatu__Auto_za_150_tys__zl_dla_biskupa.html#TRNajCzytSST  
Jak to się ma do tego powyżej,jak czerwona komucho-konfidencja marnotrawi moje,twoje,ogólnie pieniądze podatników ? auto dla biskupa kupili jego wierni z wolnych niczym nieprzymuszonych  składek,tak że całuj biskupa w du pę!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wśród osób pretendujących do premierowania, jedynie Tusk nadaję się na to stanowisko. Najniżej oceniam paranoika politycznego, życiowego inwalidę, mlaskacza i kociarza, Kaczyńskiego. Jego sekta /czytaj kierownictwo/ to najwięksi szkodnicy i hamulcowi rozwoju  Polski i Polaków.  Rządy sekty to dramat w każdym aspekcie życia. Brońmy więc Polski i siebie przed tą zarazą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wśród osób pretendujących do premierowania, jedynie Tusk nadaję się na to stanowisko. Najniżej oceniam paranoika politycznego, życiowego inwalidę, mlaskacza i kociarza, Kaczyńskiego. Jego sekta /czytaj kierownictwo/ to najwięksi szkodnicy i hamulcowi rozwoju  Polski i Polaków.  Rządy sekty to dramat w każdym aspekcie życia. Brońmy więc Polski i siebie przed tą zarazą.
Dlatego Tusk musi odejść!!! Mam nadzieję, że nie zaślepili ciebie do końca. Skoro Tusk jest tak świetny, to pokaż mi jego świetność, bo ja nie widzę! Ach... kiedy ty Kargul zmądrzejesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wśród osób pretendujących do premierowania, jedynie Tusk nadaję się na to stanowisko. Najniżej oceniam paranoika politycznego, życiowego inwalidę, mlaskacza i kociarza, Kaczyńskiego. Jego sekta /czytaj kierownictwo/ to najwięksi szkodnicy i hamulcowi rozwoju  Polski i Polaków.  Rządy sekty to dramat w każdym aspekcie życia. Brońmy więc Polski i siebie przed tą zarazą.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego Tusk musi odejść!!! Mam nadzieję, że nie zaślepili ciebie do końca. Skoro Tusk jest tak świetny, to pokaż mi jego świetność, bo ja nie widzę! Ach... kiedy ty Kargul zmądrzejesz?
Kargul , wysoki do nieba i głupi jak trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kargul ty inwalido umysłowy! Oby Tusk wychromotał cię w cynterfuge może wtedy przejrzysz na oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wśród osób pretendujących do premierowania, jedynie Tusk nadaję się na to stanowisko. Najniżej oceniam paranoika politycznego, życiowego inwalidę, mlaskacza i kociarza, Kaczyńskiego. Jego sekta /czytaj kierownictwo/ to najwięksi szkodnicy i hamulcowi rozwoju  Polski i Polaków.  Rządy sekty to dramat w każdym aspekcie życia. Brońmy więc Polski i siebie przed tą zarazą.
Ty się konfidencki BUCU onanizujesz przed jego POpiersiem ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik episkopatu: Auto za 150 tys. zł dla biskupa to przesada? Ja tak nie uważam http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,14613265,Rzecznik_episkopatu__Auto_za_150_tys__zl_dla_biskupa.html#TRNajCzytSST  
  "..Dziennik przypomina także ostatnie zachowania argentyńskiego papieża, który ma w zwyczaju dzwonić do zupełnie nieznanych mu osób i witać się słowami. "Dzień dobry, papież Franciszek z tej strony" czy też zakup "nowego" auta, którym stało się wysłużone, kilkudziesięcioletnie renault jednego z włoskich proboszczów. Papież nie przestaje nas zadziwiać..."   Biskup nie może a Papież może jezdźić zwykłym używanym autem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój z tymi autami!!! Nie patrzcie kto czym jeździ, ale przyjrzyjcie się jaka jest wasza wiara. A wiara to nie samochód, ale coś więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba pokazywać gdzie i w kim  jest wiara a nie machać rękami człowiek który prowadzi do Boga  i zwykły zjadacz chleba właściwa krytyka każdemu sie przyda nie potrzeba wydawać tyle pieniędzy na samochody i wydzierac ich od biednych ludzi z pogrzebów,  chrztów i innych sakramentów Papierz powiedział nie ma takiej taryfy za ile sakrament sprzedać co łaska drodzy księża co łaska bo wiara, to coś więcej niż handel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 30 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...