Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biznes w którym 1+2 może dać 7! Znasz taki?

Utworzony przez Arkadiusz Zielazny, 21 kwietnia 2010 r. o 19:59
Czy wiesz, jak stworzyć od zera mały e-biznes, który w czasie krótszym niż 2 lata pozwoli Ci osiagnąć dochody na prawdziwym europejskim poziomie? Ja wiem i chcę Ci pomóc osiągnąć dokładnie to samo - być może jeszcze szybciej. Drogi, Przyszły Członku Polskiego Zespołu TWR Power System, Jeśli w Twojej głowie tli się idea własnego, małego biznesu lub jeśli próbowałeś podnieść poziom swoich dochodów z niezadowalającymi Cię do końca rezultatami, oferuję Ci moją pomoc. Pomogę Ci stworzyć lub rozwinąć Twój e-biznes W TWR Power System nauczymy Cię, osobiście pokażemy i postaramy się, abyś stworzył biznes który: * w ciągu roku zacznie generować stały dochód, albo nawet uniezależni Cię finansowo, dzięki przemyślanemu i od razu dobrze wdrożonemu systemowi, * będzie skazany na dynamiczny rozwój dzięki naszemu doświadczeniu i wsparciu, jakie przekażą Tobie członkowie polskiego zespołu TWRPS, * będzie prostszy w obsłudze, niż Ci się wydaje, dzięki narzędziom, jakie z sukcesem wykorzystuję od 3 lat w e-biznesie. Pokażę Ci, jak to osiągnąć posiadając minimalne środki finansowe... ale wymagam PASJI, ZAANGAŻOWANIA i CZASU. Jeśli nie masz żadnej tych 3 rzeczy - nie klikaj tutaj: http://twrps.ebookidealny.pl/ssp/3 P.S. Weź udział w internetowym kursie zarabiania pieniędzy z TWR Power System bez zobowiązań i całkowicie ZA DARMO! pozdrawiam, Arkadiusz Zielazny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokażę Ci, jak to osiągnąć posiadając minimalne środki finansowe... ale wymagam PASJI, ZAANGAŻOWANIA i CZASU. Jeśli nie masz żadnej tych 3 rzeczy - nie klikaj tutaj: http://twrps.ebookidealny.pl/ssp/3 P.S. Weź udział w internetowym kursie zarabiania pieniędzy z TWR Power System bez zobowiązań i całkowicie ZA DARMO! pozdrawiam, Arkadiusz Zielazny[/quote] Zielazny, Panie już dziecko w zerówce wie że 1+2=3. Jeśli tak się Pan zna na biznesie jak na matematyce no to nie wiem czy komuś starczy na to 3 rzeczy: pasji, zaangażowania i czasu, na taką działalność. Póki co zasady matematyki pozostają niezmienne więc Pan musi zmienić slogan.
Ostatnio edytowany 21 kwietnia 2010 r. o 20:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Pokażę Ci, jak to osiągnąć posiadając minimalne środki finansowe... ale wymagam PASJI, ZAANGAŻOWANIA i CZASU. Jeśli nie masz żadnej tych 3 rzeczy - nie klikaj tutaj: http://twrps.ebookidealny.pl/ssp/3 P.S. Weź udział w internetowym kursie zarabiania pieniędzy z TWR Power System bez zobowiązań i całkowicie ZA DARMO! pozdrawiam, Arkadiusz Zielazny Pawlak nie ma co pozdrawiać, raczej rozpaczać należy rozpaczać nad poziomem inteligencji społeczeństwa O dziwo ludzie w to wierzą ! Zielazny, Panie już dziecko w zerówce wie że 1+2=3. Jeśli tak się Pan zna na biznesie jak na matematyce no to nie wiem czy komuś starczy na to 3 rzeczy: pasji, zaangażowania i czasu, na taką działalność. Póki co zasady matematyki pozostają niezmienne więc Pan musi zmienić slogan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...