Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Błędy w oznaczeniu testów gimnazjalnych

Utworzony przez lew, 17 czerwca 2008 r. o 21:13
Bardzo dobrze uczący się uczeń otrzymuje 45pkt? To chyba bardziej niż przeciętny uczeń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
45 na 50! Więc to chyba raczej bardzo dobry uczeń. W artykule jest mowa tylko o części matematyczno-przyrodniczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego egzaminu po prostu nie zdała komisja! Za takie błędy sankcje dla komisji, a nie stres dla ucznia! Do czego to dochodzi, żeby to rodzic pilnował ekspertów. A może by tak porządny egzamin dla członków komisji zrobić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem, który jest członkiem komisji podczas egzaminów i naprawdę trzeba być totalnym ignorantem żeby pomylić naklejki,żeby pomylić naklejki z kodami uczniów. Przecież tam są daty urodzin. Chyba,że kody były źle wydrukowane, ale jakoś nie chce mi się wierzyć. Przy okazji wyniki typu 45 pkt tylko pogratulować!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Nie dowierzałem, ze w moim ukochanym gimnazjum tak się stało. Po dwóch nie przespanych nocach poszedłbym nawet na piechotę do Krakowa, aby naprawić krzywdę dzieci. Przepraszam wszystkich, że zdarzył się ten błąd - Od kiedy to gimnazjum jest dla dyrektora ukochane ? Ja z synem mamy już dość tego gimnazjum, zastanawiam się czy dać tutaj moje młodsze dziecko. On widzi tylko siebie a nie uczniów i dba tylko o swój medialny wizerunek. To co opowiada to zwykły blichtr dla poklasku. Szkoła w Juliopolu też była ukochana, tylko ciekawe dlaczego stamtąd wyleciał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie pomyłki w połączeniu z brakiem możliwości obejrzenia swojej pracy po sprawdzeniu - nie wiem, czy to jest egzamin, czy losowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie, jak Pan Dyrektor pilnuje swojego wizerunku i trzyma rękami za stołek. To kiedy może mieć czas żeby dbać o dobro ucznia, które jest dla niego płynne. Bo jeżeli jego interes jest sprzeczny z interesem i dobrem ucznia. To tym gorzej dla ucznia. Zadymy już były w trakcie tzw. Trójek Giertychowskich, kiedy Pan Dyrektor szykanował uczniów, którzy śmieli zabrać głos. A opowieści PD o jego znajomościach w Kuratorium, Komisji Egzaminacyjnej. Aż trudno uwierzyć, że ten wypadek to zbieg okoliczności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech dyrektor zamiast pieszo do Krakowa maszeruje lepiej do burmistrza z natychmiastową rezygnacją z zajmowanego stanowiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[Panie Dyrektorze Jakubas może przynajmniej w tej sytuacji przydało by się trochę pokory zamiast napuszonych wypowiedzi ( np."kochane gimnazjum , poszedłbym na piechotę do Krakowa") pod którymi kryje się tylko troska o własny tyłek ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle nasz kochany pan dyrektor koloryzuje wszystko. Na piechotę do Krakowa ? A idź pan ! @ up dobrze powiedziane do burmistrza na kolanach błagać o zdjęcie ze stanowiska bo w szkole poziom jest marny jest tylko wycieczka za wycieczka gwizdy etc. a dla wiedzy nie robi sie nic tylko sztuczna nagonka lub uciekanie od tematu sprawdzaniem mundurQ i ze ma wpływać na ocenę z zachowania patologia IMO ... Jestem uczniem klasy 3 uważanej za najlepsza i powiem szczerze ze bycie "najlepszym" w takiej szkole nie ma dla mnie znaczenia bo poziom jest marny co widać nawet po wynikach egzaminu. W dawnym woj. Bial-podl Parczew wypada blado. Nie mówiąc o województwie. CU @ Korytarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
Słuchajcie, jak Pan Dyrektor pilnuje swojego wizerunku i trzyma rękami za stołek. To kiedy może mieć czas żeby dbać o dobro ucznia, które jest dla niego płynne. Bo jeżeli jego interes jest sprzeczny z interesem i dobrem ucznia. To tym gorzej dla ucznia. Zadymy już były w trakcie tzw. Trójek Giertychowskich, kiedy Pan Dyrektor szykanował uczniów, którzy śmieli zabrać głos. A opowieści PD o jego znajomościach w Kuratorium, Komisji Egzaminacyjnej. Aż trudno uwierzyć, że ten wypadek to zbieg okoliczności.
Słyszałam, że szykany stosuje P. Dyrektor nie tylko w stosunku do uczniów ale i nauczyciewli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem że nie tylko w tej szkole uczniowie są szykanowani ale i nauczyciele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od niedawna moje dzieci uczęszczają do tej szkoły, moja córka miała bardzo poważny problem w klasie, gdy próbowałam dyrektorowi powiedzieć o problemie to z ironicznym uśmiechem udał, że problemu nie ma. W tej sytuacji sama musiałam poradzić sobie z problemem poczułam się okropnie. Pan Jakubas nie widzi problemu jaki jest w tej szkole. Dla dobra uczniów ten człowiek powinien zrezygnować z funkcji dyrektora. Przykre jest to, że taki człowiek reprezentuje tą szkołe. Z pewnego źródła wiem, że oceny są zawyżane. W tej szkole dzieje się źle, czas i pora przerwać te milczenie bo za to wszystko wysoką cene płacą dzieci. Jeżeli Pan Jakubas ma troche godności to niech zrezygnuje z tego stanowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Jakubas powinien na kolanach iść do Częstochowy i błagać o wybaczenie uczniów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Pan Jakubas ma troche godności to niech zrezygnuje z tego stanowiska. Dlaczego nikt nie myśli i nie wspomnie o tych poszkodowanych dzieciach, przecież one tą sytuacje bardzo przeżyły i to odbije się na ich psychice, może w ramach rkompensaty niech Pan Jakubas ufunduje tym dzieciom jednorazowe stypendium zadość uczynienia.TO WSTYD, ŻE PAN NIE WIDZI PROBLMU JAKI ISTNIEJE W TEJ SZKOLE NIE MÓWIĘ TYLKO O BŁĘDZIE TESTÓW. Proszę zastanowić się czy ma Pan sumienie. Nie wypada Panu za wszelką cene trzymać się tego stanowiska bo napewno znajdzie się ktoś godny tego stanwiska, kto będzie myślał przedewszystkim o dobro dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha !!! moja córka praowała w tym gimnazjum - to co tam wyrabia PAN Jakubas z nauczycielami to nikomu sie nawet nie śni. Jest to jego prywatny Folwark jesteś ze mna mozesz nic nie robic masz wszystko, nie jestes - spieprzj ! Powyrzucał wartościowych nauczycieli pazatrudnał swoich przyjaciól albo rodzine i dziwicie sie , ze nie ma wyników . zresztą - przeczytajcie życie Parczewa - kto się opisuje najczęściej .Wizerunek szkoły to Pan Jakubas a nie uczniowie i nauczyciele. Szkoły się nie pilnuje tylko wycieczki, wycieczki wycieczki - dyrektor turysta, Stołka nie zostawi bo to nie jest człowiek honoru - musi błyszczyc . woli szukać winnych udawać miłość nieskończoną,do dzieci jeśli ma z tego korzysć , Czy to normalne zeby wszędzie mieć przyjaciół wspierających -cysorz to ma klawe zycie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błędnie oznakowane prace mogły zdarzyć się w każdej szkole i każdej komisji. Na ogół ludzie są omylni. Szkoda tylko, że niektórzy nie potrafią lub nie chcą przyznać się do błędu. Najbezpieczniej zrzucić winę na innych, nie mieć czasu na rozmowę z rodzicami lub nie zauważyć problemu. To nic nowego, w tej właśnie szkole. Taką postawę reprezentuje Pan Dyrektor. (Należy jednak zaznaczyć, że są rodzice, z którymi zawsze bardzo chętnie rozmawia. Głównie ci, którzy bezgranicznie Go popierają). Dobrze stało się, że ten błąd odkryli rodzice. Sprawa nie mogła więc zostać wyciszona, jak wiele innych. Nie jest to jednak powód, aby dyrektor ustępował ze swojego stanowiska. Powodów jednak jest wiele innych. Należy zacząć od tego, że nie doszłoby do tej niekomfortowej sytuacji, gdyby nie wydarzenia, które ją poprzedziły. Niechęć Pana Dyrektora do nauczycieli, którzy Go nie popierają odbija się na dzieciach. Są one na tyle dojrzałe, że zauważają nerwowość, niesprawiedliwość, ciągłą kontrolę, pomijanie. Bacznie obserwują i zapamiętują to, co dzieje się w szkole, a potem dzielą się tym ze swoimi rodzicami. Szkoła służy dzieciom, a przynajmniej powinna. Ta jednak, mam nieraz takie wrażenie, nie zawsze. Prowadzi się w niej osobiste porachunki nie patrząc na dobro dziecka. Często właśnie poprzez dzieci chce się ukarać nielubianych i niechcianych nauczycieli. Dzieci obserwują to i tak naprawdę do końca nie wiedzą i nie rozumieją o co w tym wszystkim chodzi. My dorośli powinniśmy dawać przykład naszym dzieciom. Szkoła powinna być miejscem, w którym każde dziecko czuje się potrzebne i lubiane. Jak uczeń może się tak czuć, jeżeli nie każdy nauczyciel w tej szkole czuje bezpiecznie i komfortowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to łatwo oceniać innych...niestety my Polacy mamy do tego największy talent, widzimy wszystko tylko nie własne podwórko. ocenić kogoś nie jest sztuką. sztuką jest widzieć siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest sztuką oceniać innych i to bardzo wielką. Głównie dlatego, że kierujemy się emocjami. Każdy z nas powinien mieć trochę samokrytycyzmu i zastanawiać się co mógłby zrobić inaczej lub lepiej. W tym przypadku, można było usłyszeć ciągle słowo "JA". "JA" uratowałem ludzkie życie, "JA" zorganizowałem, "JA" zrobiłem ... Gdzie pozostali ludzie pracujący w tej szkole? Gdzie nauczyciele i wychowawcy? Gdzie dzieci i rodzice? Szkoła to nie tylko DYREKCJA, ale przede wszystkim DZIECI, RODZICE i CAŁE GRONO PEDAGOGICZNE! Szkoła nie jest miejscem na kłótnie i spory! Spójrzmy więc krytycznie na siebie, chociaż od czasu do czasu! Ukryjmy się na moment i dajmy zaistnieć innym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo dobrze że wreszcie zostało przerwane milczenie na temat Pana Dyrektora Jakubasa - mitomana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 18

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...