Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Błogosławiona wina". Powstaje film o Matce Bożej Kodeńskiej

Utworzony przez Karol, 9 listopada 2014 r. o 17:32
kradnie normalnie obraz ! jak to polak-katolik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kradnie normalnie obraz ! jak to polak-katolik
nie podjudzaj, nie zaczynaj, bo już wiadomo do czego chcesz sprowadzić dyskusję. lepiej ci zamilknąć niż łgać i dotykać brudnym słowem tego, co święte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie podjudzaj, nie zaczynaj, bo już wiadomo do czegochcesz sprowadzić dyskusję. lepiej ci zamilknąć niż łgaći dotykać brudnym słowem tego, co święte.
Zasadnicza różnica tkwi w odróżnianiu świętości i tego co jest brudnym słowem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze wszystkich matek boskich jakie znam najbardziej lubię matkę boską pieniężną.  Jak myślicie ile jest procentowo w Polsce  Księży pedofilów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze wszystkich matek boskich jakie znam najbardziej lubię matkę boską pieniężną.  Jak myślicie ile jest procentowo w Polsce  Księży pedofilów?
A jest taka...?chyba w dniu wypłaty. :)Co do drugiego pytania mogę zapytać ilu pedofilów jest w każdej grupie zawodowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasadnicza różnica tkwi w odróżnianiu świętości i tego co jest brudnym słowem.
  i czym stała się ta dyskusja? Niestety ale brudnym słowem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jesteśmy monolitem i mamy różne poglądy na te same sprawy.Prowokacyjne pytania czy stwierdzenia to jeszcze nie bluźnierstwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jesteśmy monolitem i mamy różne poglądy na te same sprawy.Prowokacyjne pytania czy stwierdzenia to jeszcze nie bluźnierstwo...
  A po co nam poglądy jeżeli chodzi o wiarę? Jeżeli ktoś wierzy, pozwólmy mu trwać w wierze. Jeżeli ktoś jest niewierzący i wiara jest mu obca, niech nie podnosi głosu w sprawach wiary. Sróbujmy żyć obok siebie z wiarą i niewiarą, nie szkodząc jeden drugiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co nam poglądy jeżeli chodzi o wiarę? Jeżeli ktoś wierzy, pozwólmy mu trwać w wierze. Jeżeli ktoś jest niewierzący i wiara jest mu obca, niech nie podnosi głosu w sprawach wiary. Sróbujmy żyć obok siebie z wiarą i niewiarą, nie szkodząc jeden drugiemu.
Żyjmy pięknie razem czy obok siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg jest miłosierny i nawet takich pajaców jak wy kocha. Już wielu się mądrzyło i sądziło że są pępkiem świata. Dotyk Boży wszystko zmienia i nie piszę tego żeby was straszyć. Przeciwnie pocieszyć i życzyć nowego życia na chwałę Bożą. Ci co są z Bogiem to najszczęśliwsi ludzie na świecie. Wiem to bo tego doświadczam na codzień ;-) Matka Boska Kodeńska uzdrowiła moją mamę! Żyje i ma się dobrze, a miała nie żyć bo jej stan był krytyczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dziękuję Matce Bożej Kodeńskiej, za dar macierzyństwa. Przed Jej Obliczem doznałam wielkiej łaski. Zostałam matką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...