Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Błogosławiona wina". Powstaje film o Matce Bożej Kodeńskiej

Utworzony przez Karol, 9 listopada 2014 o 17:32
kradnie normalnie obraz ! jak to polak-katolik
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kradnie normalnie obraz ! jak to polak-katolik
nie podjudzaj, nie zaczynaj, bo już wiadomo do czego chcesz sprowadzić dyskusję. lepiej ci zamilknąć niż łgać i dotykać brudnym słowem tego, co święte.
0
nie podjudzaj, nie zaczynaj, bo już wiadomo do czegochcesz sprowadzić dyskusję. lepiej ci zamilknąć niż łgaći dotykać brudnym słowem tego, co święte.
Zasadnicza różnica tkwi w odróżnianiu świętości i tego co jest brudnym słowem.
0
Ze wszystkich matek boskich jakie znam najbardziej lubię matkę boską pieniężną.  Jak myślicie ile jest procentowo w Polsce  Księży pedofilów?
0
Ze wszystkich matek boskich jakie znam najbardziej lubię matkę boską pieniężną.  Jak myślicie ile jest procentowo w Polsce  Księży pedofilów?
A jest taka...?chyba w dniu wypłaty. :)Co do drugiego pytania mogę zapytać ilu pedofilów jest w każdej grupie zawodowej?
0
Zasadnicza różnica tkwi w odróżnianiu świętości i tego co jest brudnym słowem.
  i czym stała się ta dyskusja? Niestety ale brudnym słowem.
0
Nie jesteśmy monolitem i mamy różne poglądy na te same sprawy.Prowokacyjne pytania czy stwierdzenia to jeszcze nie bluźnierstwo...
0
Nie jesteśmy monolitem i mamy różne poglądy na te same sprawy.Prowokacyjne pytania czy stwierdzenia to jeszcze nie bluźnierstwo...
  A po co nam poglądy jeżeli chodzi o wiarę? Jeżeli ktoś wierzy, pozwólmy mu trwać w wierze. Jeżeli ktoś jest niewierzący i wiara jest mu obca, niech nie podnosi głosu w sprawach wiary. Sróbujmy żyć obok siebie z wiarą i niewiarą, nie szkodząc jeden drugiemu.
0
A po co nam poglądy jeżeli chodzi o wiarę? Jeżeli ktoś wierzy, pozwólmy mu trwać w wierze. Jeżeli ktoś jest niewierzący i wiara jest mu obca, niech nie podnosi głosu w sprawach wiary. Sróbujmy żyć obok siebie z wiarą i niewiarą, nie szkodząc jeden drugiemu.
Żyjmy pięknie razem czy obok siebie.
0
Bóg jest miłosierny i nawet takich pajaców jak wy kocha. Już wielu się mądrzyło i sądziło że są pępkiem świata. Dotyk Boży wszystko zmienia i nie piszę tego żeby was straszyć. Przeciwnie pocieszyć i życzyć nowego życia na chwałę Bożą. Ci co są z Bogiem to najszczęśliwsi ludzie na świecie. Wiem to bo tego doświadczam na codzień ;-) Matka Boska Kodeńska uzdrowiła moją mamę! Żyje i ma się dobrze, a miała nie żyć bo jej stan był krytyczny.
0
A ja dziękuję Matce Bożej Kodeńskiej, za dar macierzyństwa. Przed Jej Obliczem doznałam wielkiej łaski. Zostałam matką.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: