Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

BMW czołowo zderzyło się z ciężarówką przewożącą węgiel (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lipca 2017 r. o 15:22 Powrót do artykułu
a co im po białoruskim prawie jazdy ??? portfel było brać ! portfel !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW...............................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I czym Polki i Polacy będą teraz palić??? nawet Białorusini przeciw pis...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko 3 zdjęcia ??!! żenada....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie tylko polskie wieśniactwo na LBI I LB jeżdzi starymi ponad 15 letnimi BMW posprowadzanymi od Helmuta po 2 Niemcach i 3 Turasach . Buaha ha ha ha ha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu BMW...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na te BMW może Cię nawet nie stać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ni
Kulfon Maniek napisał:
To nie tylko polskie wieśniactwo na LBI I LB jeżdzi starymi ponad 15 letnimi BMW posprowadzanymi od Helmuta po 2 Niemcach i 3 Turasach . Buaha ha ha ha ha
 TO nie na tablicy jest napis błędny, tylko siedzi w środku z uszami. Tych rejestracj jest sporo, Lublyn też, Tomaszów, Zamość, Łuków, a z krajowych wybitne są warszawskie i DW - ale przoduje bmw, choć niekoniecznie. Dziś mnie ścigał Renault biały i nawet próbował wyprzedzać: jeśli do ciebie dojechałem, wyprzedziłem, to znaczy, że jadę szybciej. Wyprzedzisz i będzisz mi smrodził, bo nie wyprzedzam na trzeciego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...