Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bocian wleciał w samochód

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 lipca 2017 r. o 17:08 Powrót do artykułu
A czy bociuś był także trzeźwy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bociuś był odurzony oparami absurdu unoszącymi się ostatnio nad Wolską...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to żadne ayway widziałem kilka razy na mazurach & kaszebach boćki wyskakują z gniazda na jadące auto by wykorzystać siłę pędu powietrza którą generują auta.wyskakują w niebo jak z procy. a wyglądają na bociany kamikadze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic mu się nie stało , był trzezwy , to znaczy kto był trzezwy ? bocian czy kierowca ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Bociuś był odurzony oparami absurdu unoszącymi się ostatnio nad Wolską...
 Spadaj złodzieju na onet. Bo każdy POwiec to złodziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto - bocian trzeźwy? A co z nim się stało bo mowa tylko o szybie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem analogiczną sytuacje dwa tyg. temu kolo Niska na 19-stce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
to żadne ayway widziałem kilka razy na mazurach & kaszebach boćki wyskakują z gniazda na jadące auto by wykorzystać siłę pędu powietrza którą generują auta.wyskakują  w niebo jak z procy. a wyglądają na bociany kamikadze
 to twoja autorska teoria :)) ? z autem to sa zawirowania a nie prądy wznoszące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda o bocianach jest mało romantyczna. Otóż jest to drapieżnik bezlitośnie niszczący wszelkie życie biologiczne na polach i łąkach /owady, jaja i pisklęta ptaków, młode zające, jaszczurki, żółwie które z mozołem ratuje Poleski Park Narodowy, itp/. Nie bez powodu ekolodzy w Europie nie chcą go. Wyjątek to głupia Hiszpania i my. U nas jest prawie czczony jak święty. Czas może na rozsądek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...