Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bocian wleciał w samochód

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 lipca 2017 o 17:08 Powrót do artykułu
A czy bociuś był także trzeźwy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bociuś był odurzony oparami absurdu unoszącymi się ostatnio nad Wolską...
0
to żadne ayway widziałem kilka razy na mazurach & kaszebach boćki wyskakują z gniazda na jadące auto by wykorzystać siłę pędu powietrza którą generują auta.wyskakują w niebo jak z procy. a wyglądają na bociany kamikadze
0
Nic mu się nie stało , był trzezwy , to znaczy kto był trzezwy ? bocian czy kierowca ?!
0
undefined napisał:
Bociuś był odurzony oparami absurdu unoszącymi się ostatnio nad Wolską...
 Spadaj złodzieju na onet. Bo każdy POwiec to złodziej.
0
kto - bocian trzeźwy? A co z nim się stało bo mowa tylko o szybie?
0
widziałem analogiczną sytuacje dwa tyg. temu kolo Niska na 19-stce...
0
undefined napisał:
to żadne ayway widziałem kilka razy na mazurach & kaszebach boćki wyskakują z gniazda na jadące auto by wykorzystać siłę pędu powietrza którą generują auta.wyskakują  w niebo jak z procy. a wyglądają na bociany kamikadze
 to twoja autorska teoria :)) ? z autem to sa zawirowania a nie prądy wznoszące
0
Prawda o bocianach jest mało romantyczna. Otóż jest to drapieżnik bezlitośnie niszczący wszelkie życie biologiczne na polach i łąkach /owady, jaja i pisklęta ptaków, młode zające, jaszczurki, żółwie które z mozołem ratuje Poleski Park Narodowy, itp/. Nie bez powodu ekolodzy w Europie nie chcą go. Wyjątek to głupia Hiszpania i my. U nas jest prawie czczony jak święty. Czas może na rozsądek?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: