Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bocian Wojtek został na zimę. Żyje z kurami i kaczkami

Utworzony przez Rafcio1989, 16 stycznia 2010 r. o 17:48
Fajnie tylko nie lepiej oddac go w fachowe ręce ??NIE wiem w jakim stanie jest to skrzydło ,ale jeżeli da się je wyleczyć to tak powinno się stać . Teraz sytuacja wygląda tak ,że z bociana zrobili sobie maskotkę .To jest ptak i jego przeznaczeniem jest latanie ,a nie trzymanie go z kurami .Lepiej kupić psa i z niego sobie robić maskotkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafcio1989 napisał:
Fajnie tylko nie lepiej oddac go w fachowe ręce ??NIE wiem w jakim stanie jest to skrzydło ,ale jeżeli da się je wyleczyć to tak powinno się stać . Teraz sytuacja wygląda tak ,że z bociana zrobili sobie maskotkę .To jest ptak i jego przeznaczeniem jest latanie ,a nie trzymanie go z kurami .Lepiej kupić psa i z niego sobie robić maskotkę.
"Rafcio" tyś pewnie kończył filozofię ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafcio1989 napisał:
Fajnie tylko nie lepiej oddac go w fachowe ręce ??NIE wiem w jakim stanie jest to skrzydło ,ale jeżeli da się je wyleczyć to tak powinno się stać . Teraz sytuacja wygląda tak ,że z bociana zrobili sobie maskotkę .To jest ptak i jego przeznaczeniem jest latanie ,a nie trzymanie go z kurami .Lepiej kupić psa i z niego sobie robić maskotkę.
A kura to co przepraszam? Ryba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafcio to jest taki typowy polski internauta, korzystaja z anonimowości, pierdzi w stołek i krytykuje każdą informację co do niego dotrze, nie trzeba chyba mówić że skończył Wyższą Szkołę Śmieszno-Głupią albo albo jakiś ogólniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja przyznaje Rafciowi trochę racji. Faktycznie, skoro ptak był chory, to lekarz powinien obejrzeć to skrzydło. I rzeczywiscie, bociek jest taka maskotka Ale z drugiej strony, jakby go ci ludzie nie przygarneli, to pewnie by nie przezyl zimy....Ciekawa jestem czy na wiosne dolaczy do swoich..?W każdym razie fajnie przeczytać, ze są ludzie którzy bezinteresownie troszczą się o zwierzęta. To teraz niestety coraz rzadsze zjawisko;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój ptaszek też nie odleciał,ma tu ciepła dziurkę w którą od czasu do czasu się chowa i wychodzi.Chowa i wychodzi,itp....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem ciekaw czy Pani, która przygarnęła chorego boćka wie jak go prawidłowo karmić, czy wie, że bociany to ptaki,które jedzą mięso? "Bocian jest ptakiem mięsożernym. Żywi się owadami, głównie pasikonikami i chrząszczami, ale również jaszczurkami, wężami, pisklętami i wyjątkowo małymi zającami. W latach obfitujących w myszy i norniki zjada prawie wyłącznie te gryzonie, przez co jest ptakiem pożytecznym z punktu widzenia rolników. Mimo popularnych opowieści bocian biały rzadko je żaby, jeżeli do wyboru ma inne rodzaje pokarmu. W okresie lęgowym staje się mało wybredny i aby wykarmić szybko rosnące młode łapie każde zwierzę, które jest w stanie połknąć."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prime napisał:
Ja jestem ciekaw czy Pani, która przygarnęła chorego boćka wie jak go prawidłowo karmić, czy wie, że bociany to ptaki,które jedzą mięso? "Bocian jest ptakiem mięsożernym. Żywi się owadami, głównie pasikonikami i chrząszczami, ale również jaszczurkami, wężami, pisklętami i wyjątkowo małymi zającami. W latach obfitujących w myszy i norniki zjada prawie wyłącznie te gryzonie, przez co jest ptakiem pożytecznym z punktu widzenia rolników. Mimo popularnych opowieści bocian biały rzadko je żaby, jeżeli do wyboru ma inne rodzaje pokarmu. W okresie lęgowym staje się mało wybredny i aby wykarmić szybko rosnące młode łapie każde zwierzę, które jest w stanie połknąć."
wez do konca przeczytaj artykułł zanim znowu cos ciekawego pier***niesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prime napisał:
Ja jestem ciekaw czy Pani, która przygarnęła chorego boćka wie jak go prawidłowo karmić, czy wie, że bociany to ptaki,które jedzą mięso? "Bocian jest ptakiem mięsożernym. Żywi się owadami, głównie pasikonikami i chrząszczami, ale również jaszczurkami, wężami, pisklętami i wyjątkowo małymi zającami. W latach obfitujących w myszy i norniki zjada prawie wyłącznie te gryzonie, przez co jest ptakiem pożytecznym z punktu widzenia rolników. Mimo popularnych opowieści bocian biały rzadko je żaby, jeżeli do wyboru ma inne rodzaje pokarmu. W okresie lęgowym staje się mało wybredny i aby wykarmić szybko rosnące młode łapie każde zwierzę, które jest w stanie połknąć."
A ja jestem ciekawa czy skończyłes podstawówke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dżentelmen?, proszę pamiętać że one przynoszą dzieci natomiast jak później jest z alimentami... to wszyscy to wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafcio1989 napisał:
Fajnie tylko nie lepiej oddac go w fachowe ręce ??NIE wiem w jakim stanie jest to skrzydło ,ale jeżeli da się je wyleczyć to tak powinno się stać . Teraz sytuacja wygląda tak ,że z bociana zrobili sobie maskotkę .To jest ptak i jego przeznaczeniem jest latanie ,a nie trzymanie go z kurami .Lepiej kupić psa i z niego sobie robić maskotkę.
Pani nie podaje takich informacji więc chyba bociek nie trafił w fachowe ręce, wsiowy weterynarz nie poradzi sobie z prawidłowym nastawieniem uszkodzonego skrzydła więc bocian nie będzie już nigdy mógł trafić na wolność, gdyż zginie. Tak się kończy nieodpowiedzialne przygarnianie dzikich zwierząt, oczywiście trzeba pomagać doraźnie ale też a może i przede wszystkim zwracać się do fachowców o udzielenie wskazówek czy pomoc. Zwierzęta to nie zabawki, szkoda, ze ludzie o tym zapominają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czepiacie się. Ważne, że komuś chciało się zająć tym biednym bocianem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pani nie podaje takich informacji więc chyba bociek nie trafił w fachowe ręce, wsiowy weterynarz nie poradzi sobie z prawidłowym nastawieniem uszkodzonego skrzydła więc bocian nie będzie już nigdy mógł trafić na wolność, gdyż zginie. Tak się kończy nieodpowiedzialne przygarnianie dzikich zwierząt, oczywiście trzeba pomagać doraźnie ale też a może i przede wszystkim zwracać się do fachowców o udzielenie wskazówek czy pomoc. Zwierzęta to nie zabawki, szkoda, ze ludzie o tym zapominają.
Ale to chodzi o Wojtka z PUK .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FOC7E9 napisał:
czepiacie się. Ważne, że komuś chciało się zająć tym biednym bocianem.
No tak, nie ważne czy ptak przeżyje ważne że jest "ozdobą" podwórka i wiejską atrakcją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlamane , czy uszkodzone szkrzydlo, z zasady jest nie do wyleczenia, dobrze sie stalo jak sie stalo, ze to bociek wybral miejsce gdzie chce byc ,a nie ludzie na sile umiescili go w jakims zoo, po opisie widac ze ptak nie jest zestresowany i to jest najwazniejsze. Bociany sa wszytko zerne, nie tylko miesko i rybki, znam osobiscie przypadki bocianow ,ktore uwielbialy bialy ser I widac ze mue sie dobrze wiedzie i jest zadowolony, w sytuacji w jakiej sie znajduje, moglby przeciez zostac gdzies na polu i pasc ofiara lisow lub psow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obraczkarz bocianow napisał:
zlamane , czy uszkodzone szkrzydlo, z zasady jest nie do wyleczenia, dobrze sie stalo jak sie stalo, ze to bociek wybral miejsce gdzie chce byc ,a nie ludzie na sile umiescili go w jakims zoo, po opisie widac ze ptak nie jest zestresowany i to jest najwazniejsze. Bociany sa wszytko zerne, nie tylko miesko i rybki, znam osobiscie przypadki bocianow ,ktore uwielbialy bialy ser I widac ze mue sie dobrze wiedzie i jest zadowolony, w sytuacji w jakiej sie znajduje, moglby przeciez zostac gdzies na polu i pasc ofiara lisow lub psow.
"...paść ofiarą lisów lub psów" ? A czy ty Obrączkarzu pomyślałeś przez chwilę nad ciężką dolą takiego lisa w zimie ? Przecież on MUSI coś zjeść bo inaczej padnie. Dlaczego litujesz się nad bocianem a nie żal ci biednego lisa ? Ty hipokryto ! A co do białego sera to teraz wiem dlaczego ziemia pod bocianim gniazdem jest zasr... na biało. Białe je to i białym sr... ! Dzięki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę czego to ludzie nie robią dla rozgłosu.Z boćka robić sensację hihihi. ale kwas! Ja w domu trzymam hipopotama i co z tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim napisał:
Proszę czego to ludzie nie robią dla rozgłosu.Z boćka robić sensację hihihi. ale kwas! Ja w domu trzymam hipopotama i co z tego?
Oczywiście Wojtek bardzo lubi udzielać wywiady i robi to tylko dla rozgłosu. Kury, kaczki i inne ptactwo niech sobie radzi jak chce, on jest najważniejszy jak każdy inny klekot. Nawiasem mówiąc jest to wyjątkowy przypadek ornitologiczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam jednego takiego ,co się tak nazywa BOCIAN WOJTEK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Znam jednego takiego ,co się tak nazywa BOCIAN WOJTEK.
To napewno ten sam, co tylko łyka, a nie trawi, ot taki ptasi móżdżek co je z ręki Tadzia....... mówią, że niedługo odleci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...