Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

BOGUSŁAW BRONIEWICZ

Utworzony przez kobalt, 16 września 2011 r. o 10:33
BRONIEWICZ? Co sądzicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broniewicz niech spada na drzewo....wycyckał mnie i nie tylko mnie...wielki przedsiębiorca się znalazł...i co?myśli może, że przytuli kasę z sejmu? o mieszkańcach Białej na pewno nie pomyśli tylko o sobie- egoista jeden! Beznadziejny pracodawca!Trzymajcie sie z dala od Maronexu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broniewicz jako radny Sejmiku Wojewódzkiego przyłożył rękę do upadku PKS i zwiększenia bezrobocia w Białej Podlaskiej. Precz z bandą PO-PSL!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobalt napisał:
BRONIEWICZ? Co sądzicie?
Zapytaj pracowników Maronexu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem jedno, straszy z plakatu na słupie. Wglada jakby chcial wyskoczyc i zlapac Cie za gardlo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogusia znam go od podstawówki myślę że nie jest to dobry wybór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąsiad napisał:
Bogusia znam go od podstawówki myślę że nie jest to dobry wybór
Nie będę robił nic na złość babci, mam wybór! STOP!!! WŁĄCZ MYŚLENIE! Naród goły i wesoły! Bergier do senatu Duszek do sejmu taki jest najlepszy wybór Abramowicz do narożnika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogusia znam go od podstawówki myślę że nie jest to dobry wybór
  Od podstawówki mogło się wiele zmienić ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od podstawówki mogło się wiele zmienić ;)
Piłeś nie jedź, nie piłeś , wypij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...