Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

BOGUSŁAW BRONIEWICZ

Utworzony przez kobalt, 16 września 2011 o 10:33
BRONIEWICZ? Co sądzicie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Broniewicz niech spada na drzewo....wycyckał mnie i nie tylko mnie...wielki przedsiębiorca się znalazł...i co?myśli może, że przytuli kasę z sejmu? o mieszkańcach Białej na pewno nie pomyśli tylko o sobie- egoista jeden! Beznadziejny pracodawca!Trzymajcie sie z dala od Maronexu!!!
0
Broniewicz jako radny Sejmiku Wojewódzkiego przyłożył rękę do upadku PKS i zwiększenia bezrobocia w Białej Podlaskiej. Precz z bandą PO-PSL!!!
0
kobalt napisał:
BRONIEWICZ? Co sądzicie?
Zapytaj pracowników Maronexu.
0
Wiem jedno, straszy z plakatu na słupie. Wglada jakby chcial wyskoczyc i zlapac Cie za gardlo.
0
Bogusia znam go od podstawówki myślę że nie jest to dobry wybór
0
sąsiad napisał:
Nie będę robił nic na złość babci, mam wybór! STOP!!! WŁĄCZ MYŚLENIE! Naród goły i wesoły! Bergier do senatu Duszek do sejmu taki jest najlepszy wybór Abramowicz do narożnika!
0
  Od podstawówki mogło się wiele zmienić ;)
0
Od podstawówki mogło się wiele zmienić ;)
Piłeś nie jedź, nie piłeś , wypij.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: