Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bramkarz dostał czerwoną kartkę i opuścił spodenki. Ile pokazał?

Utworzony przez Gość, 5 września 2011 r. o 18:49
Moja dziewczyna też ściąga majteczki i pokazuje mi pośladki!Mogliby też panowie policjanci ją ukarać ponieważ ostatnio te jej pośladki nie wyglądają apetycznie ma całe dupsko opryszczone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I w taki oto glupi sposob polycaje maja te zasr**e100zl?-za co sie pytam????-im zawsze malo i ooo....mandat- za g***o!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie Bolki drugą stówkę bo ja teraz fujarę pokażę!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olu!Czyżbyś była z tych wiejskich idiotek???Po pierwsze to nie policjanci mają te 100zł tylko te pieniążki zasilają budżet państwa za pośrednictwem urzędu skarbowego,słyszałaś o takiej instytucji???Po drugie rozbieranie się w miejscach publicznych jest karalne i policjanci wykonywali swoje obowiązki zgodnie z prawem!Gdyby nie ukarali tego piłkarza moglibyśmy mówić o niedopełnieniu obowiązków przez panów policjantów.Zachowanie jak najbardziej słuszne.Zanim coś napiszesz zastanów się dwa razy i się nie ośmieszaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zizi a niby kto chciałby ją oglądać..????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zizi a niby kto chciałby ją oglądać..???????????????????? Następnym razem jak coś napiszesz użyj mózgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zizi a niby kto chciałby ją oglądać..???????????????????? Następnym razem jak coś napiszesz użyj mózgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studiuje,więc na poziomie.Ciekawy argument........!A kto dzisiaj nie studiuje???Kraj "zarządców i dyrektorów",tylko nie wiadomo czym zarządzać..........!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to jest szatka ;d ? macie mały błąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...