Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowlańcy: Za pracę nie dostaliśmy ani grosza

Utworzony przez Gość, 12 maja 2010 r. o 11:34
a napisał:
że połowa z tych co tu się wypowiada nawet ich nie zna albo zna z opowiadań innych.
A ci ci poznają zmieniają zdanie na gorsze. Nietety, taki wizerunek sam sobie pan J. stworzył i niech teraz nie ma do nikogo pretensji, ze tak go ludzie w Parczewie oceniają. Na uczciwego człowieka nikt nie powie złego słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale że pan J. jest taki a nie inny to nikogo wina, sam sobie stworzył taką markę wokół siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE TEN POST KTÓRY JEST NAPISANY POZYTYWNIE NA RZECZ POLMOD WALDEMAR JENDRZEJEWSKI TO NA PEWNO PAN WALDEMAR J. JĄ NAPISAŁ . JA Z CAŁĄ ODWAGĄ MOGĘ NAPISAĆ SWOJĄ SYTUACJĘ Z TYM TYPEM, PRACOWALIŚMY NA JEGO HOTELU TZN. POKRYCIE DACHOWE CZŁOWIEK NAS JAWNIE OSZUKAŁ WYKONALIŚMY MU PRACE CIESIELKĘ I FOLIĘ NA METRAŻU 3000 M2 FACE NAS POGONIŁ I POWIEDZIAŁ ŻE NAM NIE ZAPŁACI, MAŁO TEGO UKRAT NAM SPRZĘT O WARTOŚCI 10,000,00 ZŁ SPARWĘ PROWADZI PROKURATURA. PROSZE OSOBY SKRZYWDZONE PRZEZ PANA WALDEMARA J. O EMAIL NA ADRES : gradomator@wp.pl zbieram osoby które oszukał, mam już 3 osoby chcemy założyć sprawę grupową. A CO DO MERCEDESÓW MACIE RACJE POSIADA JE !!! TYLKO ŻE ZA NASZE PIENIĄDZE I CO ODPUŚCICIE TEMU MANIJAKOWI???? TO JEST OSZUST I KRĘTACZ PRĘDZEJ ZDECHNE NIŻ MU ODPUSZCZE !!!!! DLA MNIE TO ZŁODZIEJ, TAK JAK JEGO CAŁA RODZINA, CÓRKA, ZIEŃĆ, MATKA WSZYSCY W PACE ZA PRZEKRĘTY !!!! WYSTARCZY TAK JAK KOLEDZY MÓWIĄ ZAPYTAĆ PRZECHODNIA, BĄDŹ ZADZWONIĆ NA POLICJĘ W PARCZEWIE I ZAPYTAĆ O WALDEMARA J. NIESTETY ZOSTALIŚMY OSZUKANI TEGO POWODU ŻE BYLISMY Z MAUR I NIE ZNALIŚMY TEGO PRZEKRĘTA ALE CÓŻ JUŻ GO ZNAMY!!!! CZEKAM NA INFORMACJE NA EMAIL I SKŁADAMY MASOWY POZEW KOSZTY POKRYJĘ JA, STRACĘ KASE ALE NIE BEDZIE CHODZIŁ TEN ZŁODZIEJ PO ZIEMI I SIĘ ŚMIAŁ Z MURZYNÓW!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesiek napisał:
LUDZIE TEN POST KTÓRY JEST NAPISANY POZYTYWNIE NA RZECZ POLMOD WALDEMAR JENDRZEJEWSKI TO NA PEWNO PAN WALDEMAR J. JĄ NAPISAŁ . JA Z CAŁĄ ODWAGĄ MOGĘ NAPISAĆ SWOJĄ SYTUACJĘ Z TYM TYPEM, PRACOWALIŚMY NA JEGO HOTELU TZN. POKRYCIE DACHOWE CZŁOWIEK NAS JAWNIE OSZUKAŁ WYKONALIŚMY MU PRACE CIESIELKĘ I FOLIĘ NA METRAŻU 3000 M2 FACE NAS POGONIŁ I POWIEDZIAŁ ŻE NAM NIE ZAPŁACI, MAŁO TEGO UKRAT NAM SPRZĘT O WARTOŚCI 10,000,00 ZŁ SPARWĘ PROWADZI PROKURATURA. PROSZE OSOBY SKRZYWDZONE PRZEZ PANA WALDEMARA J. O EMAIL NA ADRES : gradomator@wp.pl zbieram osoby które oszukał, mam już 3 osoby chcemy założyć sprawę grupową. A CO DO MERCEDESÓW MACIE RACJE POSIADA JE !!! TYLKO ŻE ZA NASZE PIENIĄDZE I CO ODPUŚCICIE TEMU MANIJAKOWI???? TO JEST OSZUST I KRĘTACZ PRĘDZEJ ZDECHNE NIŻ MU ODPUSZCZE !!!!! DLA MNIE TO ZŁODZIEJ, TAK JAK JEGO CAŁA RODZINA, CÓRKA, ZIEŃĆ, MATKA WSZYSCY W PACE ZA PRZEKRĘTY !!!! WYSTARCZY TAK JAK KOLEDZY MÓWIĄ ZAPYTAĆ PRZECHODNIA, BĄDŹ ZADZWONIĆ NA POLICJĘ W PARCZEWIE I ZAPYTAĆ O WALDEMARA J. NIESTETY ZOSTALIŚMY OSZUKANI TEGO POWODU ŻE BYLISMY Z MAUR I NIE ZNALIŚMY TEGO PRZEKRĘTA ALE CÓŻ JUŻ GO ZNAMY!!!! CZEKAM NA INFORMACJE NA EMAIL I SKŁADAMY MASOWY POZEW KOSZTY POKRYJĘ JA, STRACĘ KASE ALE NIE BEDZIE CHODZIŁ TEN ZŁODZIEJ PO ZIEMI I SIĘ ŚMIAŁ Z MURZYNÓW!!!!!!!!!!
TEŻ tam pracowałem bite pół roku i co można stwierdzic?to samo co kolega wyżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HaHaHa!!!! To niezłe bajki Waldemar J Ci naopowiadał I Twoja znajomość tej rodziny widocznie nie jest tak dogłębna jak myślisz Wymień chociaż jeden z samochodów który w 100 procentach był tego Pana własnością lub kogo kolwiek z jego rodziny Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie chyba już nawet marsjanie wiedzą że Waldemar J. to jeden z większych oszustów,nawet własnego ojca okradł nie jeden raz.Gówno go obchodzi czy ludzie którzy wykonali zlecenie będą mieli za co wyżywić swoje rodziny. Wszyscy którzy mieli z nim kontakt i jakiekolwiek interesy już dawno wiedzą że z takimi padalcami nie warto mieć nic wspólnego. Już nawet jego wnuki wiedzą jak zrobić żeby kogoś w chuja załadować-ŻENADA ! Były zięć i nawet jego córka siedzieli w pudle za jego przekręty.Niezły giguś z tego Waldemara J.-liczy się tylko kasa,kasa,i dobra zabawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Wiewiór i tak mu żonkę przeleciał jak mięli automaty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Wąs córkę...Wszystko zostało w Parczewie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gości wisi mi nędzne 900 złotych juz od roku. Życzę mu zdrowia za przysłowiowym rogiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz Pan Jędrzejewski diała jako hotel i restauracja ORION Parczew. Jak ktoś będzie szukał noclegu lub sali weselnej w Parczewie, to powinien poczytać o uczciwości właściceiela i jak ten ORION był budowany. Orion Parczew = Polmod Parczew = Waldemar Jędrzejewski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Mnie ten sku***el też nie zapłacił za odebrany towar - minęło już prawie 2,5 roku. Nie odbiera ponagleń, wezwań do zapłąty, telefonów... Chyba skończy się w sądzie. Niby nie wielka kwota - kilka tysięcy - ale sprawę potraktuję honorowo... Do ludzi z Parczewa: Czy nie ma tam w mieście kogoś kto mu otłucze gębę za rogiem? Czego cierpicie wszyscy (a innym z regionu parczewiak kojarzy się przez tego barana z oszustem) za tego złodzieja i zbója? Nie możecie w nocy polać benzyną jego "ciężko wypracowanego interesu"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno jest jakaś facetka koło Parczewa którą dopiero wyrolował i to jak ,ale szczegółow nie znam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEŻ tam pracowałem bite pół roku i co można stwierdzic?to samo co kolega wyżej
 
LUDZIE TEN POST KTÓRY JEST NAPISANY POZYTYWNIE NA RZECZ POLMOD WALDEMAR JENDRZEJEWSKI TO NA PEWNO PAN WALDEMAR J. JĄ NAPISAŁ . JA Z CAŁĄ ODWAGĄ MOGĘ NAPISAĆ SWOJĄ SYTUACJĘ Z TYM TYPEM, PRACOWALIŚMY NA JEGO HOTELU TZN. POKRYCIE DACHOWE CZŁOWIEK NAS JAWNIE OSZUKAŁ WYKONALIŚMY MU PRACE CIESIELKĘ I FOLIĘ NA METRAŻU 3000 M2 FACE NAS POGONIŁ I POWIEDZIAŁ ŻE NAM NIE ZAPŁACI, MAŁO TEGO UKRAT NAM SPRZĘT O WARTOŚCI 10,000,00 ZŁ SPARWĘ PROWADZI PROKURATURA. PROSZE OSOBY SKRZYWDZONE PRZEZ PANA WALDEMARA J. O EMAIL NA ADRES : gradomator@wp.pl zbieram osoby które oszukał, mam już 3 osoby chcemy założyć sprawę grupową. A CO DO MERCEDESÓW MACIE RACJE POSIADA JE !!! TYLKO ŻE ZA NASZE PIENIĄDZE I CO ODPUŚCICIE TEMU MANIJAKOWI???? TO JEST OSZUST I KRĘTACZ PRĘDZEJ ZDECHNE NIŻ MU ODPUSZCZE !!!!! DLA MNIE TO ZŁODZIEJ, TAK JAK JEGO CAŁA RODZINA, CÓRKA, ZIEŃĆ, MATKA WSZYSCY W PACE ZA PRZEKRĘTY !!!! WYSTARCZY TAK JAK KOLEDZY MÓWIĄ ZAPYTAĆ PRZECHODNIA, BĄDŹ ZADZWONIĆ NA POLICJĘ W PARCZEWIE I ZAPYTAĆ O WALDEMARA J. NIESTETY ZOSTALIŚMY OSZUKANI TEGO POWODU ŻE BYLISMY Z MAUR I NIE ZNALIŚMY TEGO PRZEKRĘTA ALE CÓŻ JUŻ GO ZNAMY!!!! CZEKAM NA INFORMACJE NA EMAIL I SKŁADAMY MASOWY POZEW KOSZTY POKRYJĘ JA, STRACĘ KASE ALE NIE BEDZIE CHODZIŁ TEN ZŁODZIEJ PO ZIEMI I SIĘ ŚMIAŁ Z MURZYNÓW!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
chętnie się przyłączę jestem dziś bankrutem ,.człowiek wykańcza mnie psychicznie i finansowo a wszystko jakby w majestacie prawa.z góry chyba miał taki  plan bo inny gdyby miał honor i ambicje postąpił by inaczej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Mnie ten sku***el też nie zapłacił za odebrany towar - minęło już prawie 2,5 roku. Nie odbiera ponagleń, wezwań do zapłąty, telefonów... Chyba skończy się w sądzie. Niby nie wielka kwota - kilka tysięcy - ale sprawę potraktuję honorowo... Do ludzi z Parczewa: Czy nie ma tam w mieście kogoś kto mu otłucze gębę za rogiem? Czego cierpicie wszyscy (a innym z regionu parczewiak kojarzy się przez tego barana z oszustem) za tego złodzieja i zbója? Nie możecie w nocy polać benzyną jego "ciężko wypracowanego interesu"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Witam, Mnie ten sku***el też nie zapłacił za odebrany towar - minęło już prawie 2,5 roku. Nie odbiera ponagleń, wezwań do zapłąty, telefonów... Chyba skończy się w sądzie. Niby nie wielka kwota - kilka tysięcy - ale sprawę potraktuję honorowo... Do ludzi z Parczewa: Czy nie ma tam w mieście kogoś kto mu otłucze gębę za rogiem? Czego cierpicie wszyscy (a innym z regionu parczewiak kojarzy się przez tego barana z oszustem) za tego złodzieja i zbója? Nie możecie w nocy polać benzyną jego "ciężko wypracowanego interesu"?
 
czyś pan chory zrobisz mu przysługę on jest specjalista od odszkodowań  i tylko pozbawisz go kłopotu tam wszystkie firmy płaco mu odszkodowania ubezpieczeniowe o byle gówno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do lektury http://ulinks.net/forum_gazeta a potem dopiero o wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My sprawe wygraliśmy , ale kasy nie widać złodziej poprostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My sprawe wygraliśmy , ale kasy nie widać złodziej poprostu
witam niech mi pan podpowie jak to zrobiliście bo ja i moja rodzina w majestacie prokuratury jesteśmy dziś bankrutami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam niech mi pan podpowie jak to zrobiliście bo ja i moja rodzina w majestacie prokuratury jesteśmy dziś bankrutami
a pani co z hoinki sie urwała nie wiedziała pani ,ze to bandzior
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...