Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budżet wbrew prezydentowi

Utworzony przez prezio, 19 stycznia 2008 r. o 11:48
Owszem,od czegos trzeba zaczac,ale czepiliscie sie w sumie drobnych kwot.Smieszne jest ograniczanie budzetu i tak zawierajacego w sobie kredyt.Trzeba wyciagnac tyle pieniedzy,ile tylko jest mozliwe.Te miasto nie posiada zadnej infrastruktury,brakuje drog.Rzadko gdzie w Polsce tak zle sie jezdzi jak w Bialej.Brak nowej ulicy pomiedzy Terebelska,a Janowska to jest skandal.Bialscy przedstawiciele PO sie zeszmacili jak nikt wczesniej,wchodzac w uklad z PiS,ktory rzadzac krajem o maly wlos nie doprowadzil do ruiny.Ci ludzie nie sa godnie reprezentowania tej partii.Zreszta sami o tym dobrze wiedza i prowadza takie dzialania,majac swiadomosc,ze w polityce i tak nigdy nie zaistnieja.Panowie Broniewski i Grodecki niech sie lepiej wezma tylko za szkolenie sportowe mlodziezy i dzieci,bo chyba tylko to potrafia.Ich proba rzadzenia zakrawa na kpine.Bez inwestycji(nawet kosztem kredytow)w tym miescie nie rozwinie sie NIC.Najrozsadniejszym wyjsciem bylyby ponowne wybory wladz miasta.Zapewne Prezydent juz by nim nie byl,ale przede wszystkim ci panowie nie mieliby mozliwosci zaspokajania wlasnych niespelnionych ambicji.Do wladzy najczesciej pchaja sie ludzie z kompleksami,a to co obserwujemy w Bialej wyglada ,jakby cala Rada Miasta miala kompleks "malego ptaszka".Nie wazne z kim,nie wazne jak....byle rzadzic.Chec wladzy przeslonila juz wszystkim resztki zdrowego rozsadku.Budowa stanicy na scieku dla jednej szkoly jest skandalem po stokroc wiekszym,niz wziecie kredytu w wysokosci nawet i 200 mln zl na rozwoj miasta.Jeszcze ta "rada" popamieta,ze kiedykolwiek dopchala sie do wladzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mile zaskoczony pozytywnym odbiorem naszych/ radnych/ działań, tym bardziej, że bialska prasa raczej nas nie rozpieszcza. Jeden z internautów napisał, że nie mamy ochoty na publiczną debatę, że wszystko wiemy lepiej, a to nie do końca prawda. Proszę mi pokazać miejsce do takiej debaty, bardzo chętnie wezmę w niej udział. Bialczanie powinni wiedzieć jakie są argumenty radnych a jakie Prezydenta. Póki co gazety piszą / Słowo Podlasia/ale mam wrażenie, że pani redaktor albo nie rozumie albo nie chce zrozumieć naszych argumentów. Jeszcze raz deklaruję, ja i moi koledzy weźmiemy udział w poważnej dyskusji. Oczekuję zaproszenia od Słowa Podlasia, Tygodnika Podlaskiego czy innego medium. Słynna Stanica!!!, można by pomyśleć, że z powodu 335 tys. nie powstaną w Białej Podlaskiej inne ważne, kluczowe inwestycje. A prawda jest prosta Top nie jest prywatną własnością Grodeckiego. Prysznic Grodeckiemu jest tam niepotrzebny, tak jak i szatnie. Prysznice są potrzebne dzieciom i młodzieży , która tam gra. Jest potrzebny zespołom, które do naszego miasta zawitają i mają 200 km do kąpieli. Proszę nie mówić, że lepiej kupić lepszą piłkę i zatrudnić nowego trenera. W 21 wieku prysznic i szatnia to minimum jakie musi spełniać obiekt sportowy a potrzebna kwota nie zwala z nóg. Inny z internautów pisze " dlaczego radni nie korzystają z pisma Bialczanin?. Odpowiadam, bardzo chetnie skorzystamy i zapelnimy polowe objci˘. Sory mam klopoty z klawiatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, ale moja klawiatura odmówiła wpółpracy ale może to i dobrze bo dzięki temu przeczytałem nowy głos w dyskusji. Znów czytelnik nazywa korzystanie ze Stanicy przez młodzież z całego miasta skandalem, który urasta do rangi wybitnego problemu w naszym miescie. Czy jest to złosliwość z całą pewnością tak. Ten pan nie ma bowiem innych istotnych argumentów.Pisarz nie może pogodzić się z faktem, że przedstawiciele walczacych na noże w Sejmie partii w Białej Podlaskiej zgodnie współpracują dla dobra miasta. Proszę tych radnych nie straszyć bo bialczanie potrafią odróżnić ziarno od plew. Bialczanie na 100 km czują karierowczów, którzy nic w tym mieście nie zrobili za to sami mają na swój temat bardzo dobre zdanie. Chwilę o sprawach poważnych. W Białej Podlaskiej należy zrobić wszystko by uruchomić Podstrefę Ekonomiczną i lotnisko ale p. Prezydent nie wykazuje tutaj inicjatywy. Powiem za radnych koalicyjnych, jesteśmy nawet za dużym kredytem by strefa powstała. Zrobiono to nawet w Łukowie i to bez dyskusji. Poszukiwanie inwestorów i możliwości powiększenia budżetu to zadanie numer jeden naszego miasta. Jest mi bardzo przykro ale budowa ulic w technologii uproszczonej nawet w całym mieście nie przybliży nas do rozwiazania tego zagadnienia. P. s./ pod spodem/Jeśli ktoś pisze o kompleksie " małego ptaszka" to zapewne sam biedak ma takie kłopoty. Serdeczne wyrazy współczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mialo byc dowcipne?Sami sobie wspolczujecie?Gratulacje .Ja sie pytam,gdzie sa pieniadze na kawalek ulicy,aby polaczyc 2 czesci najwiekszego osiedla w miescie,poprzez dobudowanie krotkiego odcinka do drogi prowadzacej donikad?Za chwile tu bedzie mieszkac kilka tysiecy ludzi,ktorzy musza jakos funkcjonowac,a jedyna droga wyjazdowa jest blotno-wertepiasty wjazd/wyjazd do ul Janowskiej(z cigle stojaca woda o glebokosci ok 0,5 m).Cwaniakowac to mozna,jak sie cale zycie mieszka w starych blokowiskach.Nikt tu mlody nie zostanie,jak sie bedzie uprzykrzac zycie na kazdym kroku dla ludzi mlodych.Na Janowska wprowadzaja sie niemal tylko tacy ludzie,zakladajacy rodziny.Chcecie tworzyc strefy ekonomiczne?Na jakiej bazie?Brak drog,lotnisko,ktore jest juz tylko ruina...Opowiadacie tylko bajeczki,bo to potraficie najlepiej.Zero dzialan,zero konkretow,tylko same zapowiedzi,ze sa checi.Zalosne....Gwoli scislosci do Okuninki jest 100 km,a na Bialke k.Parczewa ok 70 km.Kolejna wiec bajka o 200km.W scieku pod nazwa Krzna nikt normalny moczyc sie nie bedzie,a plywac w smrodzie-tez zadna przyjemnosc.Obecna rada miasta(celowo male litery)jest najgorsza i najbardziej zadufana w sobie w calej historii jej dzialania.Zycze powodzenia i rzadzenia sami sobie,bo wszyscy uczciwi i normalni stad wyjada jak najdalej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Radny Grodecki, ja również z chęcią wziąłbym udział w debacie publicznej nt. rozwoju naszego miasta, czy też na temat innych ważnych i mniej ważnych rzeczy dotyczących miasta. Tylko nie rozumiem takiej postawy, że jak gdzieś Pana zaproszą to Pan przyjdzie ale Pan jest Radnym więc to Pan powinien coś takiego zorganizować i zaprosić społeczność bialską a nie na odwrót. Dziwne podejście. Z innej beczki pyta się Pan gdzie takie dyskusje miałby się odbywać, może w Urzędzie Miasta, przecież są na co dzień wolne duże sale a jak wiadomo UM to miejsce publiczne dla obywateli więc jak znaleźć lepsze miejsce? Niech Pan zorganizuje w UM debatę pod przewodnictwem Słowa Podlasia lub Tygodnika Podlaskiego lub kogoś innego. Niech przyjdą radni, niech przyjdą obywatel i rozmawiajmy, dyskutujmy w końcu to nasze miasto więc my mieszkańcy powinniśmy mieć coś do powiedzenia. Co do stanicy, myślę, że powinna powstać ale nie wiem czy to jest akurat priorytetem w mieście bo nie widzę jakby to miało wspomóc rozwój miasta a myślę, że teraz powinno się promować inwestycje rozwijające miasto. Z innej beczki dlaczego trzeba tworzyć nową strefę na lotnisku skoro jest ulica północna? Może lepiej na niej się skupić i jak się zapełni to wtedy myśleć o nowej. Przepraszam, że tak prywatnie ale musiałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pana Huberta!. Napisałem, że przyjdę na każde spotkanie bo po ostatniej sesji mimo najszczerszych chęci nie udało nam się zorganizować konferencji prasowej. Uważam jednak, że ma pan rację. Spróbujemy w biurze poselskim Adama Abramowicza przy ul. Krótkiej organizować tego typu spotkania. Mieszkańcom miasta należy się bezposrednia informacja. Z całą pewnością poczynania radnych staną się dla ich wyborców bardziej jasne. O terminach spotkań postaramy się poinformować w bialskiej prasie a również na forum Dziennika Wschodniego. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez kompleksow napisał:
To mialo byc dowcipne?Sami sobie wspolczujecie?Gratulacje .Ja sie pytam,gdzie sa pieniadze na kawalek ulicy,aby polaczyc 2 czesci najwiekszego osiedla w miescie,poprzez dobudowanie krotkiego odcinka do drogi prowadzacej donikad?Za chwile tu bedzie mieszkac kilka tysiecy ludzi,ktorzy musza jakos funkcjonowac,a jedyna droga wyjazdowa jest blotno-wertepiasty wjazd/wyjazd do ul Janowskiej(z cigle stojaca woda o glebokosci ok 0,5 m).Cwaniakowac to mozna,jak sie cale zycie mieszka w starych blokowiskach.Nikt tu mlody nie zostanie,jak sie bedzie uprzykrzac zycie na kazdym kroku dla ludzi mlodych.Na Janowska wprowadzaja sie niemal tylko tacy ludzie,zakladajacy rodziny.Chcecie tworzyc strefy ekonomiczne?Na jakiej bazie?Brak drog,lotnisko,ktore jest juz tylko ruina...Opowiadacie tylko bajeczki,bo to potraficie najlepiej.Zero dzialan,zero konkretow,tylko same zapowiedzi,ze sa checi.Zalosne....Gwoli scislosci do Okuninki jest 100 km,a na Bialke k.Parczewa ok 70 km.Kolejna wiec bajka o 200km.W scieku pod nazwa Krzna nikt normalny moczyc sie nie bedzie,a plywac w smrodzie-tez zadna przyjemnosc.Obecna rada miasta(celowo male litery)jest najgorsza i najbardziej zadufana w sobie w calej historii jej dzialania.Zycze powodzenia i rzadzenia sami sobie,bo wszyscy uczciwi i normalni stad wyjada jak najdalej...
Rzeczywiście ta wspaniała kałuża chluby miastu nie przynosi i obiecuję, że ja i moi koledzy zrobimy wiele by ten stan zmienić. Co do budowy strefy to uważam, że przy minimum chęci ta strefa może powstać w tym roku i to mimo braku odpowiednich dróg. Istotne jest by strefa rozpoczęła działalność, później może być już tylko łatwiej. Stanica to tylko stara nazwa dla miejsca w którym powstanie przede wszystkim budynek z szatniami i prysznicami dla młodych sportowców, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych a 200 km musi przemierzyć w drodze do domu zawodnik Hetmana Zamość po rozegranym meczu/ bez kąpieli/. Co do oceny Rady Miasta, obecna zaszła Panu za skórę, cieszę się więc, że poprzednie były o niebo lepsze/ to druga moja kadencja/. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jakie statystyki się powołujesz? Co za diabeł w tym tyglu miesza, przecież w Białej i Międzyrzecu jak i całyn powiecie rządzi sitwa, zatem efekty są podobne. Mentalność władzy rozumienia problemów społecznych jest wszędzie taka sama. Na pierwszym planie to ,,polityka" czyli kundlenie dla potrzeby samego kundlizmu. Żeby coś zmienić, to naprawdę potrzebny jest wielki projekt dla całego powiatu i w tym wszystkim powinien być widoczny autorytet Starosty. A tak mamy ciągłą permamencję, poseł krytykuje posła, burmistrz starostę, starosta prezydenta etc... wszyscy razem wojewodę , marszałka województwa, ci rząd i jego politykę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Radny Grodecki, bardzo mnie cieszy chęć zorganizowanie takie spotkania. Ważne żeby to nie była jednostronna dyskusja, żeby ludzi byli z różnymi wizjami, niech będzie dyskusja, tak będzie wiadomo kto co myśli i będą informacje z pierwszej ręki. Ludzie się dowiedzą o co chodzi ze strefą na lotnisku, na północnej, ze stanicą itp. inwestycjami. Ja na przykład chciałbym poznać wizję miasta wg radnych. Faktem jest, że w Białej tak na prawdę nikt nie wie na co idą publiczne pieniądze i czy warto by na to szły. Myślę, że takie dyskusje społeczne pomogą radnym dokonywać słusznych wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co wynika z tego,ze to druga kadencja?Ano wynika fakt,ze Pan zmienia poglady w zaleznosci od tego jak wiatr zawieje i komu.Miomo wszystko wyglada to jednak na ped do wladzy,gdyz w obu kadencjach reprezentuje Pan zupelnie odmienne partie...Ja rozumiem,ze tylko krowa nie zmienia pogladow,ale dzieje sie to zbyt latwo,szybko i skrajnie.Osobiscie nic do Pana nie mam,ale jako do osoby publicznej...ech szkoda gadac.Co pomysl,to coraz bardziej kontrowersyjny,zamiast konsolidujacy spoleczenstwo i wspomagajacy rozwoj miasta.Bez drog nikt tu nie przyjdzie,a sama UE wszystkiego nam nie wybuduje.Pilkarz Hetmana natomiast moze wziac kapiel w budynku MOSiRu na Pilsudskiego 38,badz tez nawet i w hotelu Delfin.Wystarczy podpisac umowe pomiedzy klubem,a wlascicielem natryskow.Oczywiscie to kosztuje,ale sport tez kosztuje i zeby byly wyniki trzeba miec pieniadze i sponsorow.Z pieniedzy podatnikow i tak sie nic nie osiagnie,bo wtedy to jest sport amatorski.Beda drogi,beda firmy..a wtedy beda tez sponsorzy dla takich wlasnie przedsiewziec...Innej drogi(kolejnosci) nie ma.Od konca nie da sie nic zbudowac.Mimo wszystko pozdrawiam i zycze,aby samopoczucie naszych radnych bylo nadal tak wspaniale i niech sobie nadal mysla,ze wspaniale pomagaja mieszkancom(typowa postawa poprzedniej partii rzadzacej naszym kajem-PiS).Nikt ich nie ceni,ale sami mysla,ze sa w cenie.Tak zyje sie latwiej,ale dla siebie,a nie spoleczenstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez kompleksow napisał:
I co wynika z tego,ze to druga kadencja?Ano wynika fakt,ze Pan zmienia poglady w zaleznosci od tego jak wiatr zawieje i komu.Miomo wszystko wyglada to jednak na ped do wladzy,gdyz w obu kadencjach reprezentuje Pan zupelnie odmienne partie...Ja rozumiem,ze tylko krowa nie zmienia pogladow,ale dzieje sie to zbyt latwo,szybko i skrajnie.Osobiscie nic do Pana nie mam,ale jako do osoby publicznej...ech szkoda gadac.Co pomysl,to coraz bardziej kontrowersyjny,zamiast konsolidujacy spoleczenstwo i wspomagajacy rozwoj miasta.Bez drog nikt tu nie przyjdzie,a sama UE wszystkiego nam nie wybuduje.Pilkarz Hetmana natomiast moze wziac kapiel w budynku MOSiRu na Pilsudskiego 38,badz tez nawet i w hotelu Delfin.Wystarczy podpisac umowe pomiedzy klubem,a wlascicielem natryskow.Oczywiscie to kosztuje,ale sport tez kosztuje i zeby byly wyniki trzeba miec pieniadze i sponsorow.Z pieniedzy podatnikow i tak sie nic nie osiagnie,bo wtedy to jest sport amatorski.Beda drogi,beda firmy..a wtedy beda tez sponsorzy dla takich wlasnie przedsiewziec...Innej drogi(kolejnosci) nie ma.Od konca nie da sie nic zbudowac.Mimo wszystko pozdrawiam i zycze,aby samopoczucie naszych radnych bylo nadal tak wspaniale i niech sobie nadal mysla,ze wspaniale pomagaja mieszkancom(typowa postawa poprzedniej partii rzadzacej naszym kajem-PiS).Nikt ich nie ceni,ale sami mysla,ze sa w cenie.Tak zyje sie latwiej,ale dla siebie,a nie spoleczenstwa.
Nie bardzo rozumie pan lub nie chce zrozumieć tego co piszę. Napisał pan, że ta rada jest najgorsza ze wszystkich, odpowiedziałem więc, że byłem również w tej poprzedniej lepszej/ humorystycznie?/. Nie bardzo wiem na jakiej podstawie twierdzi pan,że zmieniam poglądy i że reprezentuję zupełnie odmienne partie. Szef mojej poprzedniej partii Centrum prof. Religa był ministrem zdrowia w rządzie PiS. Co do dróg jeżeli chce pan zasugerować, że wybudowanie 20 - 30 dróg w technologii uproszczonej zaowocuje pozyskaniem nowych inwestorów to gratuluję pomysłu. Pisząc o piłkarzu, który po meczu przy ulicy Sidorskiej wykąpie się przy Piłsudskiego lub w Delfinie przytacza pan poważny argument przeciw budowie szatni z prysznicami. Jest to argument przyzwoity bo mógł pan napisać, że nie wszyscy muszą się za nasze pieniądze kąpać lub wysłać zawodników do kąpieli w Krznie lub Klukówce. Dlaczego mam dziwne wrażenie, że nie chce Pan ze mną dyskutować a jedynie mi dokopać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasnie Religa byl jednym z pierwszych i najbardziej znanych,ktorzy za stolek sprzedali sie PiSowi,ale mniejsza o to.W zadnym momencie nie wspominalem o butowaniu drog w technologii uproszczonej na bazie starych wertepiatych i blotnistych uliczek.Ja mialem na mysli budowe i rozbudowe normalnych drog publicznych,ulatwiajacych komunikacje dla tysiecy mieszkancow i ewentualnych inwestorow ze wspomnianej strefy.Na koniec jeszcze zapeniam,ze nie mam zamiaru nikomu dokopywac swoimi komentarzami.Domagam sie tylko rozwoju miasta,a nie gry pozorow i ograniczania budzetu na te wlasnie cele.Dlatego wlasnie koncze te polemike prowadzaca donikad i nie zamierzam wiecej,zabierac glosu gdzies,gdzie i tak nie ma to zadnego znaczenia.Oby do nastepnych wyborow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Henryk Grodecki' date='23.01.2008, 11:16' post='13008'] Do pana Huberta!. Napisałem, że przyjdę na każde spotkanie bo po ostatniej sesji mimo najszczerszych chęci nie udało nam się zorganizować konferencji prasowej. Uważam jednak, że ma pan rację. Spróbujemy w biurze poselskim Adama Abramowicza przy ul. Krótkiej organizować tego typu spotkania. Mieszkańcom miasta należy się bezposrednia informacja. Z całą pewnością poczynania radnych staną się dla ich wyborców bardziej jasne. O terminach spotkań postaramy się poinformować w bialskiej prasie a również na forum Dziennika Wschodniego. Pozdrawiam. ******************************************************************************** *********************************************** Panie Henryku, czy Pan wie że za pieniądze podatników jest wydawana gazeta "Bialczanin" ? Na razie jest to prywatna tuba propagandowa Prezydenta Miasta. Ale czy tak musi być ? Czy wy, radni, nie możecie prezentować swoich , różnych, racji właśnie w tej gazecie ? Czy "Bialczanin" to jest prywatna gazeta Andrzeja Czapskiego ? Czy wy, radni, musicie tułać się po jakichś forach internetowych żeby dotrzeć do swoich wyborców ? Czy biuro posła RP A. Abramowicza jest właściwym miejscem dla RADNYCH ? Co stoi na przeszkodzie żeby wasze, radnych, poglądy były prezentowane na łamach "Bialczanina" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starszy pan napisał:
no i dobrze. w koncu dzieciaki beda mialy jakies miejsce na granie w pilke a po meczu sie wykapia, przebiora, beda jakies pozadne lazienki. a nie toi toi i wszystko. moj syn tam gra. zreszta nie sam. tam jest ok 400 dzieciakow, ktorzy chca sie jakos sportowo rozwijac a nie pic, cpac, chodzic i krasc po nocach. pozatym kiedy jakies inne druzyny przyjezdzaja do naszego miasta robia oczy bo nawet nie ma sie gdzie przebrac. bardzo dobrze. jestem za tak samo jak 400 innych rodzicow. kredyt łatwo zaciagnac a ciekawe kto go pozniej splaci. nasze miasto umrze kiedy wszystkie pieniadze zamiast isc na rozwoj miasta beda szly na kredyt a takze na obsluge tegoz ze kredytu. to jakas paranoja. beda ulice, bedzie wszystko tylko trzeba na to czasu. spokojnie. nie odrazu rzym pobudowano.
Pokaż mi facet chociaż jednego piłkarza, który jest dobrze wychowany!! Piłka nożna nie uczy niczego dobrego, popatrz jak zachowują się trenerzy i kibice na meczach juniorów TOP 54 - często są nietrzeźwi )kibice, rodzice "piłkarzy"). Ogarnij się, albo przeprowadź na Grzybową ;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Henryku, czy Pan wie że za pieniądze podatników jest wydawana gazeta "Bialczanin" ? Na razie jest to prywatna tuba propagandowa Prezydenta Miasta. Ale czy tak musi być ? Czy wy, radni, nie możecie prezentować swoich , różnych, racji właśnie w tej gazecie ? Czy "Bialczanin" to jest prywatna gazeta Andrzeja Czapskiego ? Czy wy, radni, musicie tułać się po jakichś forach internetowych żeby dotrzeć do swoich wyborców ? Czy biuro posła RP A. Abramowicza jest właściwym miejscem dla RADNYCH ? Co stoi na przeszkodzie żeby wasze, radnych, poglądy były prezentowane na łamach "Bialczanina" ? [/quote] Panie Suchy, Państwo Radni nie są tułaczami, ale miłymi gośćmi naszego forum redakcyjnego. Forum Dziennika jest otwarte dla nich i dla wyborców. MP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Marek Pietrzela' date='25.01.2008, 15:35' post='13282'] Panie Suchy, Państwo Radni nie są tułaczami, ale miłymi gośćmi naszego forum redakcyjnego. Forum Dziennika jest otwarte dla nich i dla wyborców. MP Panie Marek, napisałeś ? no to teraz jeszcze raz przeczytaj swoje słowa, po-wo-li, ze zro-zu-mie-niem ! I co ? Dotarło ? Nie ? Szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suchy napisał:
Do max90 : Możesz podać przykłady ? Bo ja mam inne informacje. Porównaj np. pobory urzędnika UM i nauczyciela (obaj po studiach, kilkuletni staż itp).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile godzin pracuje nauczyciel, a ile urzędnik w magistracie. Teraz jeszcze wydłużono godziny pracy do 17,00. A my chcemy obniżać wynagrodzenie? W kraju idą podwyżki o 10 do 15 % ale już płac to nie podwyższać urzędnikom, a najlepiej to im zabrać. A może w ramach oszczędności radni oddadzą swoje wynagrodzenie. Większość to bambry z kasą, a łakomią się na pieniądze samorządu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mm napisał:
A ile godzin pracuje nauczyciel, a ile urzędnik w magistracie. Teraz jeszcze wydłużono godziny pracy do 17,00. A my chcemy obniżać wynagrodzenie? W kraju idą podwyżki o 10 do 15 % ale już płac to nie podwyższać urzędnikom, a najlepiej to im zabrać. A może w ramach oszczędności radni oddadzą swoje wynagrodzenie. Większość to bambry z kasą, a łakomią się na pieniądze samorządu.
No ale podaj, urzędniku, ile zarabiasz ? konkretnie ! Mówisz że wydłużono do 17-tej ? ale nadal 8 godz. dziennie ? a więc wydłużono czy tylko przesunięto ? No i kto chce OBNIŻAĆ wam wynagrodzenie ? W kraju "idą podwyżki o 10 do 15 %" powiadasz ? Ot, tak sobie "idą" ? A może idą Z MOJEJ KIESZENI ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suchy napisał:
No ale podaj, urzędniku, ile zarabiasz ? konkretnie ! Mówisz że wydłużono do 17-tej ? ale nadal 8 godz. dziennie ? a więc wydłużono czy tylko przesunięto ? No i kto chce OBNIŻAĆ wam wynagrodzenie ? W kraju "idą podwyżki o 10 do 15 %" powiadasz ? Ot, tak sobie "idą" ? A może idą Z MOJEJ KIESZENI ?
A podaj cwaniaczku gdzie pracujesz i ile Ty zarabiasz. To może powiem Ci ile ja mam jako urzędnik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...