Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bug odsłania sekrety. Niemiecki wagon odnaleziony w rzece

Utworzony przez Buzal, 3 października 2012 o 18:03
ot i maja duraki zabawe a u ludzi na chleb nie starcza Tuskomatoly wszelkie kazdy grosz na glupote zamazd ludziom dac zyc
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak nie maja na chleb to może do roboty czas sie udac , zobacz ile złomu jest .
0
w Annopolu na Wiśle też widać jakieś pozostałości chyba po starym moście - czy może ktoś wie co to jest ?
0
Stare proroctwo się spelnia - "woda budiet uchodit".....ciekawa jakie jeszcze skarby ujwnią wysychające koryta rzek.
0
Orgazm nad kupą złomu z wagonu jakich miliony jezdziły po torach.
0
Jest faszystowski wagon,to i może znajdzie się teraz bursztynowa komnata.
0
Pewnie okleją go sklejką i będzie służył jeszcze przynajmniej z 20 lat w polskim PKP.
0
mecenas napisał:
Jest faszystowski wagon,to i może znajdzie się teraz bursztynowa komnata.
Faszyści to byli we Włoszech, a ten wagon to był nazistowski (naziści to taki naród który wymarł po II Wojnie Światowej i wszelkie posądzenia ich o związek z Niemcami są bezpodstawne). Prawda jest taka że: to wagon polski w którym transportowano Żydów do Polskich Obozów Koncentracyjnych, resztę palili Polacy w stodołach w celu pozyskania szmalcu.
0
Pawlak napisał:
Faszyści to byli we Włoszech, a ten wagon to był nazistowski (naziści to taki naród który wymarł po II Wojnie Światowej i wszelkie posądzenia ich o związek z Niemcami są bezpodstawne). Prawda jest taka że: to wagon polski w którym transportowano Żydów do Polskich Obozów Koncentracyjnych, resztę palili Polacy w stodołach w celu pozyskania szmalcu.
Żaden szabesgoj nie odpisuje, chyba przestali płacić za pisanie komentarzy. Właśnie Pasikowski nakręcił nowy film, a GW będzie się zachłystywać polskim ,zoologicznym antysemityzmem.
0
w odróżnieniu od Pana ja nie miałem orgazmu
0
xxx napisał:
w odróżnieniu od Pana ja nie miałem orgazmu
Z taką przypadłością radzę się udać do seksuologa. Pomoże nie pomoże, ale spróbować warto. Pozdrawiam.
0
ta galeria jest do bani i te rekalmy na tej stronie szalg by was...:/
0
人間はなるべく自分の活動する範囲を縮んで、空 クロエ 間を自然に譲るべきである。それを実現するために一番簡 クロエ財布 単な方法は人口を都市化にすることである。経済の発 ティンバーランドブーツ 展を基づいて、人口を都市部に集 Timberland ブーツ 中し、農村の人口をごくわずかな比率に控えてすれば、人的な活 クロエバッグ 動に汚染されたのは都市化の地域限り、都市の立ち上げ、大規模な農業の発展に適応しない山里や荒野などの地域を自然に帰すことができる。lsy-10-08
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: