Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Artur G.

Utworzony przez Ciekawy, 21 kwietnia 2008 r. o 18:36
Mam prośbę i pytanie do forumowiczów. Mineło kilka lat (2) od objęcia posady burmistrza w Międzyrzecu Podlaskim .Pan Artur G. szumnie zapowiadał swoje działania....Proszę o wypowiedzi i opinie na temat działania Pana burmistrza jak i jego samej osoby .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No więc zacznę... Oceniając działania widziane oczami mieszkańca: Górka na żwirowni, po co ??? Mozę po to żeby każdy widział ,że "coś sie robi" heh pomysł dobry widać ,"że coś sie robi " i ...tyle z tej górki A może tak zamiast walić górę piachu rozłożyć ją i wyrównać teren na żwirowni ? no nie bo nie byłoby widać ,że "coś sie robi" a tak z kilometra widać Ogólnie żenada ! Zmiany w mieście ? NIC ! Miałem niestety okazje poznać Pana burmistrza osobiście i przebywać w jego towarzystwie nie raz i cóż muszę przyznać ,że kultury ten pan nie ma w ogóle, same kur.. , chu... i tak w kółko . Nie wiem jak można być burmistrzem a zachowywać się jak pijaczek na ławce cóż żal , żal.... że ktoś taki rządzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górka na żwirowni, po co ??? Mozę po to żeby każdy widział ,że \"coś sie robi\" heh pomysł dobry widać ,\"że coś sie robi \" i ...tyle z tej górki A może tak zamiast walić górę piachu rozłożyć ją i wyrównać teren na żwirowni ? no nie bo nie byłoby widać ,że \"coś sie robi\" a tak z kilometra widać Ogólnie żenada ! Zmiany w mieście ? NIC !
Zgadzam się, totalne pozory w działaniu. Nachalna promocja tego pozoranctwa w szmatławcu lokalnym. Ogłupianie mieszkańców wizjami bez pokrycia. Żenujące zmiany personalne. Otaczanie się pochlebcami. Zero jakichkolwiek efektów w wypełnianiu obietnic wyborczych. Przerost formy nad treścią. Krótko : Burmistrz Obiecywacz i nic więcej ! Sypanie górek jest już pewną tradycją i sposobem na dalszą karierę ! To już trzecia lub nawet czwarta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety facet sie nie sprawdza lepiej jak by zaczal cos robic dla miedzyrzeca ludzie tego oczekuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż temat żwirowni jest jak bumerang powraca po każdym wyborze nowego burmistrza. Niestety i tym razem okazało się jak nieudolnym człowiekime jest Pan Artur G. Jakiś czas temu zobaczyłem w międzyrzeckim służalczym piśmidle obecnej władzy ,że kupiono domki dla stowaryszenia rozwoju żeglarstwa... cóż z tego co wiem to to stowarzyszenie pomimo pożytku publicznego (można oddać 1% podatku) jest tak naprawde miejscem kontrolowanym przez Państowo Szczerbickich gdzie Pan Leszek jest prezesem. Nie raz można zobaczyć było jak cała rodzinka w komplecie bawi się na stanicy popijając piwko i inne ogniste napoje. Ich dzieci beztrosko kożystają z dobra stanicy jak również ich znajomi , nikt poza nimi nie ma wstępu na stanicę- spróbujcie coś wypożyczyć , popływać na czymś albo zostać członkiem stowarzyszenia , ja próbowałem i niestety ! Nie ma takiej możliwość bo to miejsce niemal prywatne ! Nie wspomnę oczywiście o Panu burmistrzu i reszcie świty Litwiniuk, Gajewski.... sielanka dla władzy i miejsce wypoczynku, Pan Szczerbicki "daje dup..." dla tej władzy która tam przebywa i bawi się w najlepsze za to ,że ma stanowisko w urzędzie miasta jako dyrektor MOK. Cóż żenada , jak zrobi się cieplej spróbuję jeszcze raz sie zapisać chyba tylko po to żeby utwierdzić się w przekonaniu że Stowarzyszenie rozwoju żeglarstwa w Międzyrzecu Podlaskim to prywata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dziwne ,że w zarządzie stowarzyszenia pracują obecni radni a przecirz jest to majątek miasta oddany w użytkowanie dla potrzeb stowarzyszenia nie wspomnę już o dotacjach z budżetu Miasta to wszystko jest niezgodne z prawem,poczytajcie co stało się z radnymi w Białej P.z momentem wyboru do władz stowarzyszenia przestają być radnymi,chyba sie nie mylę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Bardzo dziwne ,że w zarządzie stowarzyszenia pracują obecni radni a przecirz jest to majątek miasta oddany w użytkowanie dla potrzeb stowarzyszenia nie wspomnę już o dotacjach z budżetu Miasta to wszystko jest niezgodne z prawem,poczytajcie co stało się z radnymi w Białej P.z momentem wyboru do władz stowarzyszenia przestają być radnymi,chyba sie nie mylę .
Szczerbicki nie jest radnym , zrzekł się mandatu radnego na rzecz dyrektora MOK (większa kasa i wogóle) Pan burmistrz mu załatwił ( za to może przebywać na terenie stowarzyszenia Pan burmistrz ,cała jego rodzina wraz z ojcem ! oraz oczywiście znajomi i koledzy) takiej możliwości mieszkańcy nie mają. A więc Szczerbicki jest i prezesem Stowarzyszenia i dyrektorem MOK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do Stowarzyszenia rozwoju żeglarstwa to mam tam znajomego , który jest członkiem tego cyrku. Skąd ten cyrk ? Z tego co wiem to jest tam kilka osób które "rządzą" stowrzyszeniem na czele ze Szczerbickim.Wszyscy skutecznie nie dpouszczają mieszkańców do stowarzyszenia gdyż ogólnie ludzie zobaczyliby co tam sie dzieje ! Nie raz słyszałem opowieści jak zarząd stowarzyszenia pije i tańczy wraz ze znajomymi plus oczywiście burmistrz i reszta świty... ogólnie gdyby tam zajść wieczorem to sodoma i gomora i właśnie przez te piackie zabawy nie dopuszcza sie tam ludzi , ale ludzie którzy już tam są to mówią ... Nie można oczywiście nie wspomnieć o rodzinie Szczerbickich którzy mają tam nieograniczony dostęp wraz ze swoimi znajomymi , cóż dla mieszkańców nie ma tam nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam. Szkoda tego 1% podatku....... Cały klan Sz........... rządzi się tym majątkiem jak swoim. Stworzyli tam swój prywatny folwark. Imprezy dla wybranych na całego, od biwaku do biwaku. Domki podwyższą tylko standard imprez, to pewne. Będzie gdzie zakwaterować panienki. Cała rodzina włazi wszystkim arbuziakom w d_pę bez wazeliny, że nie wiem jak ta d_upa jeszcze wytrzymuje takie parcie z zewnątrz. Poczytajcie też skład rady młodzieżowej, tam są także.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Potwierdzam. Szkoda tego 1% podatku....... Cały klan Sz........... rządzi się tym majątkiem jak swoim. Stworzyli tam swój prywatny folwark. Imprezy dla wybranych na całego, od biwaku do biwaku. Domki podwyższą tylko standard imprez, to pewne. Będzie gdzie zakwaterować panienki. Cała rodzina włazi wszystkim arbuziakom w d_pę bez wazeliny, że nie wiem jak ta d_upa jeszcze wytrzymuje takie parcie z zewnątrz. Poczytajcie też skład rady młodzieżowej, tam są także.........
A no oczywiście ,że jest smrodek Szczerbicki Krzysztof w radzie miasta . no no dupowlazłstwo mają chyba we krwi hehe. Zgłaszam apel do Pana Burmistrza : Pan Szczerbicki jest już dyrektorem MOK oraz prezesem Stowarzyszenia Rozwoju Żeglarstwa ( 2 takie funkcje , tak można ?) Pani Szczerbicka jest Komendantką ZHP Smrodek Krzysztof Szczerbicki jest już w radzie miasta A gdzie stołeczki dla córki i drugiego syna ?! Panie burmistrzu ich jes 5 a nie 3 ?! za te chulanki na żwirowni należy się więcej stłoeczków , proponuję córeczkę na dyrektora którejś ze szkół a synka może do jakiejś rady miasta ? a co tam na dyrektora MOSiR !
Ostatnio edytowany 21 maja 2008 r. o 00:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuję zmienić nazwę ze "Stowarzyszenie Rozwoju żeglarstwa w Międzyrzecu Podlaskim" na "Folwark Szczerbickich - rozwój pijaństwa i rozpusty pod przykrywką żeglarstwa dla kolegów i znajomych "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapominacie o Panu Przewodniczącym Rady ,który odgrywa też ważną funkcję w zarządzie stowarzysznia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Zapominacie o Panu Przewodniczącym Rady ,który odgrywa też ważną funkcję w zarządzie stowarzysznia.
Tzn. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komentator napisał:
A ja proponuję zmienić nazwę ze "Stowarzyszenie Rozwoju żeglarstwa w Międzyrzecu Podlaskim" na "Folwark Szczerbickich - rozwój pijaństwa i rozpusty pod przykrywką żeglarstwa dla kolegów i znajomych "
No to mamy nowy serial pt: ,,SAGA RODU SZCZERBICKICH POD ŻAGLAMI". Ciekawi mnie ile odcinków napisze życie. Jak tak dalej pójdzie, to Międzyrzec będzie bardziej znany od Wąchocka i Pacanowa. W Międzyrzecu tuzów piorą, taką informację podało radio Erewań !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ogólnie, Lecho to zwykły .! Wiem co piszę. To najzwyklejszy . dyndający się na gumce z . Artura !
Ostatnio edytowany 21 maja 2008 r. o 00:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wiele pytań do Artura G. Narazie zadam jedno: czy wpłynęły do Liceum Ogólnokształcacego tak szumnie zapowiadane wielkie pieniądze z testamentu księdza i na jaki cel zostały wydane. Czy to był jeden z wielu blefów wyborczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wiele pytań do Artura G. Narazie zadam jedno: czy wpłynęły do Liceum Ogólnokształcacego tak szumnie zapowiadane wielkie pieniądze z testamentu księdza i na jaki cel zostały wydane. Czy to był jeden z wielu blefów wyborczych.
Miało to być chyba 25 tyś. EURO????? Tak było zapowiadane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast uczciwego zrobil sie niezly przekretas tu trzeba bylo szukac tej szafy ksieze stefaniuku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za testament księdza? Ciekawe, który to ksiądz dał się nabrać Panu Arturowi? Czy t o ten z Bawarii. Słyszałem jednak, ze Artur dostał od niego autko. Myslę, że dużej kasy nie zostawil ten ksiądz, o którym myśle. Przecież go Niemiaszki wygonili z parafii między innymi za imprezki z Arturem G i rózne dziwne z nim biznesy dokonywane z pominięciem rady parafialnej. Niemiaszki nie dadzą się ta łatwo oskubać i nabrać lowelasom w typie Artura G
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że burmistrz Artur G nie jest aż taki najgorszy. Na pierwszy rzut oka dobiera sobie dość miernych doradców w rodzaju wymienianych Państwa S i ponosi tego skutki. Zawiodłem sie na nim jeśli chodzi o rozwój kultury w mieście. TAk naprawdę nie dzieje się nic. Nie wymagam od kogoś po AWF wysokich lotów ale myślałem, że choć trochę przewyższy Lesiuka. Niestety utrzymuje poziom. Może nie jest to discopolo ale mierny hip hop. Marnie też wygląda współpraca i promocja organizacji pozarządowych. Kumple burmistra niestety nie nadają sie do ich prowadzenia a powierzyć ich prowadzenie niekumplom to przewyższa Pana Artura. Burmistrz niestety chce być "burmistrzem jak najdłużej" i w związku z tym polityka jego to polityka personalna obliczona na jak najdłuższe przetrwania. Polityka taka niestety polega na dużym używaniu wazeliny i wchodzeniu w odbyty. Musi się burmistrz dosyć napocić aby obsłuzyć wszystkich i PSL i dawnych komuszków z Heniem W..na czele i rodzine państwa L.. i kuzynów PiS- owego pana Ryszarda T (wspomnianych w poprzednich postach Państwa Szcz..) no i wielu innych. Zapomniałem też o noszących sutanny (tam dostęp do wspomnianych otworów wymaga pewnej finezji ale też warto). Promocja miasta - niestety dosyć marna. Plusy burmistrza - uprzejmy, bardzo kontaktowy, poprawił pracę urzędu, kulturalny tzn umie się zachować. Tym przewyższa poprzednika. Acha poprzednik też dosyć lubił wchodzenie do odbytnicy ale ale widać nie robił aż tak miło i dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...