Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Artur G.

Utworzony przez Ciekawy, 21 kwietnia 2008 r. o 18:36
oj duchu straciles sporo glosow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
oj duchu straciles sporo glosow
teraz tylko Lesiuk na Burmistrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrzu Arturze Janie Grzyb na tym stołku zostało ci już tylko 365 dni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały czas mam na uwadze to, co mówi starosta, że fundacja będzie mogła prowadzić w tym obiekcie swoją działalność. Dziwię się jednak, że nie udało się załatwić sprawy polubownie. Zabytkowy pałac jest dobrem publicznym i powinien służyć wszystkim mieszkańcom miasta. Bardzo mądrze mowi- bo dlaczego Fundacja zawałszcza sobie Pałac. Czy wy orientujecie sie troche kto sie tam kształci, jak ci biedni studenci nabijani sa przez ta Uczelnie w Bambo. Radze sobie poczytac ciekawe artykuly Przeciez zarzadzanie i informatyke juz kazali im zamknąć, na kolejnych kierunkach komisje akredytacyjne wyklryły szereg nieprawidłowości. Dlaczego Pan sworczuk ma sobie zarzadzac Pałacem jak mu si epodoba. To nie jest jego prywatne. Ludzie troche obiektywnego spojrzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
teraz tylko Lesiuk na Burmistrza
"Burmistrz Artur Grzyb niechętnie wypowiada się w tej sprawie. – Jestem daleki od tego sporu, bo nie jestem w nim stroną. Gdy pojawiły się informacje o sprzedaży pałacu, wystąpiliśmy z listem intencyjnym, że jesteśmy zainteresowani kupnem terenu. Chodziło nam przede wszystkim o to, by pałac nie trafił w prywatne ręce. Nie widzę za to przeszkód, by funkcjonowała w nim fundacja. Mam też swoje plany, ale póki sprawa nie będzie załatwiona między powiatem a fundacją, nie chcę o nich mówić – przyznaje burmistrz"./słowo podlasia/ "Mam też swoje plany, ale póki sprawa nie będzie załatwiona między powiatem a fundacją, nie chcę o nich mówić – przyznaje burmistrz Grzyb" i znowu tajemnicza OBIETNICA, TAJNYCH PLANÓW burmistrza Grzyba... co wyszło z OBIETNIC o wykorzystaniu tajemniczego spadku, każdy może przeczytać w dzisiejszym dzienniku wschodnim dlatego ja NIE WIERZĘ W ŻADNE OBIETNICE BURMISTRZA GRZYBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znamy te plany w parku stanie mur berliński leży on w PUK-u i czeka, nie może on przecież rozsypać się leżąc. W roku przedwyborczym trzeba przecież zrobić wielkie halo z otwarciem. Ostatnio przywiezione rzeżby Burzca też muszą gdzieś stanąć. Jest jeszcze kilka przeznaczeń ale o tym potem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Cały czas mam na uwadze to, co mówi starosta, że fundacja będzie mogła prowadzić w tym obiekcie swoją działalność. Dziwię się jednak, że nie udało się załatwić sprawy polubownie. Zabytkowy pałac jest dobrem publicznym i powinien służyć wszystkim mieszkańcom miasta. Bardzo mądrze mowi- bo dlaczego Fundacja zawałszcza sobie Pałac. Czy wy orientujecie sie troche kto sie tam kształci, jak ci biedni studenci nabijani sa przez ta Uczelnie w Bambo. Radze sobie poczytac ciekawe artykuly Przeciez zarzadzanie i informatyke juz kazali im zamknąć, na kolejnych kierunkach komisje akredytacyjne wyklryły szereg nieprawidłowości. Dlaczego Pan sworczuk ma sobie zarzadzac Pałacem jak mu si epodoba. To nie jest jego prywatne. Ludzie troche obiektywnego spojrzenia.
to koniec burmistrza tak mowi wiekszosc miedzyrzeczan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g napisał:
to koniec burmistrza tak mowi wiekszosc miedzyrzeczan
i niech się tak stanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g napisał:
to koniec burmistrza tak mowi wiekszosc miedzyrzeczan
i całej jego kamaryli..... tak, trzeba pogonić ten cały PSL z miasta do Tuliłowa, Rzeczycy, Drelowa..... niech tam, u siebie "zarządzają"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Burmistrz Artur Grzyb niechętnie wypowiada się w tej sprawie. – Jestem daleki od tego sporu, bo nie jestem w nim stroną. Gdy pojawiły się informacje o sprzedaży pałacu, wystąpiliśmy z listem intencyjnym, że jesteśmy zainteresowani kupnem terenu. Chodziło nam przede wszystkim o to, by pałac nie trafił w prywatne ręce. Nie widzę za to przeszkód, by funkcjonowała w nim fundacja. Mam też swoje plany, ale póki sprawa nie będzie załatwiona między powiatem a fundacją, nie chcę o nich mówić – przyznaje burmistrz"./słowo podlasia/ "Mam też swoje plany, ale póki sprawa nie będzie załatwiona między powiatem a fundacją, nie chcę o nich mówić – przyznaje burmistrz Grzyb" i znowu tajemnicza OBIETNICA, TAJNYCH PLANÓW burmistrza Grzyba... co wyszło z OBIETNIC o wykorzystaniu tajemniczego spadku, każdy może przeczytać w dzisiejszym dzienniku wschodnim dlatego ja NIE WIERZĘ W ŻADNE OBIETNICE BURMISTRZA GRZYBA
DO ZAGOSPODAROWANIA SĄ JESZCZE SPICHRZ, LEŻAKOWNIA WIN, DOMEK OGRODNIKA. POD ZIEMIĄ CZEKAJĄ NA ODKRYCIE AKWEDUKTY, PIWNIECE PO SPALONYM PAŁACU W 1918R. WARTO PRZYWRÓCIĆ SYSTEM IRYGACJI STAWÓW, INACZEJ POZOSTANĄ ONE TYLKO SADZAWKAMI I WYLĘGARNIĄ KOMARÓW.WYMIENIONE OBIEKTY POPADAJĄ W RUINĘ I MOŻE OD TEGO TRZEBA ZACZĄĆ ŻEBY UDOWODNIĆ, ŻE SIĘ MA JAKIEŚ PLANY. SAME ALEJKI NIC NIE MÓWIĄ. WYSYPANE SZUTREM RACZEJ WYGLĄDAJĄ NA ŚCIEŻKI DO JAZDY KONNEJ NIŻ SPACERNIAK. A PAŁAC JEST W DOBRYCH RĘKACH. TAK WIĘC PANIE STAROSTO I PANIE BURMISTRZU KARTY NA STÓŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i całej jego kamaryli..... tak, trzeba pogonić ten cały PSL z miasta do Tuliłowa, Rzeczycy, Drelowa..... niech tam, u siebie "zarządzają"
A tak myśli Pawlak: ,,Rozważmy taką hipotetyczną sytuację że jakaś grupa rządzi miastem i nie wpuszcza innych inwestorów aby samemu się uwłaszczyć i przejąć majątek. Gdyby dopuszczono innych inwestorów, byłoby niskie bezrobocie i wzrost płac, a tak mamy duże bezrobocie i bardzo niskie płace dzięki czemu bogaci są coraz bogatsi a biedni biedniejsi. To bezrobocie to oczywiście znacznie jest wyższe bo nie uwzględnia osób bez prawa do zasiłków oraz tych którzy się wyrejestrowali i wyjechali zagranicę.(NIE) Korzystamy z pomocy Funduszy Europejskich, ale po pierwsze zaciągamy kredyty, a po drugie to czy miejscowe firmy (dobrze) realizują te przedsięwzięcia ? Oczywiście wszystko co napisałem to jest hipotetyczne ponieważ w żadnym miejscowym organie prasowym nikt się nie zająknie na temat przyczyn ogólnej sytuacji za to opisując jej skutki czyli że piją, kradną i biją."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A tak myśli Pawlak: ,,Rozważmy taką hipotetyczną sytuację że jakaś grupa rządzi miastem i nie wpuszcza innych inwestorów aby samemu się uwłaszczyć i przejąć majątek. Gdyby dopuszczono innych inwestorów, byłoby niskie bezrobocie i wzrost płac, a tak mamy duże bezrobocie i bardzo niskie płace dzięki czemu bogaci są coraz bogatsi a biedni biedniejsi. To bezrobocie to oczywiście znacznie jest wyższe bo nie uwzględnia osób bez prawa do zasiłków oraz tych którzy się wyrejestrowali i wyjechali zagranicę.(NIE) Korzystamy z pomocy Funduszy Europejskich, ale po pierwsze zaciągamy kredyty, a po drugie to czy miejscowe firmy (dobrze) realizują te przedsięwzięcia ? Oczywiście wszystko co napisałem to jest hipotetyczne ponieważ w żadnym miejscowym organie prasowym nikt się nie zająknie na temat przyczyn ogólnej sytuacji za to opisując jej skutki czyli że piją, kradną i biją."
Bardzo trafna ocena istniejącej sytuacji,szczególnie jeśli uwzględnimy fakt,że najwieksi benificjęci zajmowania majątku miejskiego /działki.tereny,intratne miejsca do inwestowania/wykupują wyłacznie ludzie związani obecnie rządzącą kilka peselowską,teraz jeszcze nam zafudują salon gier na automatach żeby do reszty zdemoralizować naszą młodzież,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CZEKAJĄ NA ODKRYCIE AKWEDUKTY, PIWNIECE PO SPALONYM PAŁACU W 1918R.
Bardzo zaciekawilo mnie to, czy moglbys napisac cos wiecej o tych akweduktach, ewentualnie gdzie moge poszukac jakis informacji o tym? pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska czapki z głów.P. Lesiuk rozpoczął kampanię, oj sorry rozpoczął walkę o pałac .Totalna wojna ,a jak ją wygra uhonorujemy Go stolcem w U.M.Polegnie starosta i inni urzędnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NICK napisał:
Ludziska czapki z głów.P. Lesiuk rozpoczął kampanię, oj sorry rozpoczął walkę o pałac .Totalna wojna ,a jak ją wygra uhonorujemy Go stolcem w U.M.Polegnie starosta i inni urzędnicy.
Już dajcie spokój z tym Lesiukiem. Dwa razy w Krznie to on się nie wykąpie. Zaczynam przez to lubić grzybki...chociaż Grzyb musi odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH !!! Zachęcaj WSZYSTKICH, kogo tylko możesz, aby w jesiennych wyborach samorządowych, KAŻDY Z NAS zagłosował PRZECIWKO PSL-owcom !!! NASZ GŁOS - "PRZECIWKO IM" - DLA DOBRA NASZEJ PODLASKIE ZIEMI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...