Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Artur G.

Utworzony przez Ciekawy, 21 kwietnia 2008 r. o 18:36
meszkaniec napisał:
Dla r ównowagi opublikowano odrazu artykul P.Gajewskiego ,w którym róna z błotem P.M.T.za to że ośmielił się mieć inne zdanie niż obecna władza.Przy okazji wyliczył swoje osiągnięcia jako menadżera PUK,z których wynika,zegdyby nie gajewski to firma by się rozleciała całe szczęście że przez kilka tygodni zdążył wszystko naprawić a teraz koledzy"specjaliści z zarządzania ciągną ten ciężki wóz w dobrą stronę,sam posedł reformować Unię Europejską ,właściwie wszystko co korzystne z unji to dzięki jego zdolnościm i pracy.Powiat też się spisał na medal pod wodzą Litwinuka wyremontował ulice/200 mb.ul J.Piłsudskiego za miejskie 200tys.zł/Liceum i Ekonomik /za pieniądze miejskie ze sprzedaży internatu do którego dołożono diałke przy ul.3Maja/Tak to działa tzw niezależna prasa lokalna zwana Wspólnotą pytanie tylko czyją?
Najpierw to się trzeba zapytac gejewskiego jak on to zrobił że wyciągnął firmę PUK z takiego głebokiego kryzysu. Trzeba sprawdzić jak robiono przetargi za jego dyrektorowania w PUKu i ile powiat stracił na tym jak wykonywano roboty budowlane np. w Liceum Ogólnokształcącym w Międzyrzecu. Niech ktoś opisze kto płacił robotnikom z kieszeni za wykonywane prace, i dopiero wtedy powiemy jaki pan Litwiniuk i pan Gejewski bohaterowie wielcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w dniu dzisiejszym tj. 09.05.2008 roku w godzinach 16.00-16.30 w ogólnopolskiej stacji radiowej " Trójka " relacja z protestu rodziców dzieci przeciwko reorganizacji oswiaty ( przedszkola ) w miescie tym razem kosztem małych dzieci. Rodzice zaprosili już kolejne media tym razem wizyjne. Bedzie coraz mniej ciekawie dla burmistrzowskiej sitwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj jest 8 a nie 9 wiec kiedy to bedzie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robokop napisał:
Najpierw to się trzeba zapytac gejewskiego jak on to zrobił że wyciągnął firmę PUK z takiego głebokiego kryzysu. Trzeba sprawdzić jak robiono przetargi za jego dyrektorowania w PUKu i ile powiat stracił na tym jak wykonywano roboty budowlane np. w Liceum Ogólnokształcącym w Międzyrzecu. Niech ktoś opisze kto płacił robotnikom z kieszeni za wykonywane prace, i dopiero wtedy powiemy jaki pan Litwiniuk i pan Gejewski bohaterowie wielcy.
NAPISZ KTO PŁACIŁ Z KIESZENI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GoSCIE napisał:
NAPISZ KTO PŁACIŁ Z KIESZENI?
PUK nie wykonywał sam tych robót wykorzystywał pomoc firm zewnętrznych, które też zarobiły dzięki prezesowi Gajewskiemu. A nauczyciele mówili że to pan Młody Litwiniuk płacił kasę z własnej kieszeni robotnikom. Tyle słyszałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robokop napisał:
PUK nie wykonywał sam tych robót wykorzystywał pomoc firm zewnętrznych, które też zarobiły dzięki prezesowi Gajewskiemu. A nauczyciele mówili że to pan Młody Litwiniuk płacił kasę z własnej kieszeni robotnikom. Tyle słyszałem
Nie wiem czy wiesz, ale Litwiniuki i gajewski to osoby nietykalne w naszym mieście. Szkoda tracić cenny czas na opisywanie ich przekrętów, bo i tak nikt ich nie ukaże! pozdrawiam:0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poważnie... to osoby nietykalne? A to dlaczego? Wszystko do niedługiego czasu, bo Rysiek też juz swoje lata ma i Gejowski zostanie wycyckany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robokop napisał:
PUK nie wykonywał sam tych robót wykorzystywał pomoc firm zewnętrznych, które też zarobiły dzięki prezesowi Gajewskiemu. A nauczyciele mówili że to pan Młody Litwiniuk płacił kasę z własnej kieszeni robotnikom. Tyle słyszałem
Rozmawiałem ze swoim znajomym, który tam pracował przy tym remoncie sali gimnastycznej w liceum. Masz racje, tak było , młody Litwiniuk płacił im kasę z własnej kieszeni co wg mnie oznacza że albo jest wspólnikiem firmy wykonującej usługi budowlane(o zgrozo za pieniądze powiatu , przekazane przez brata przewodniczącego), albo ma własną firmę. A PUK to jeden wielki przekręt już w tej chwili, popytajcie pracowników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzyb jaki jest każdy widzi. Litwiniuk, Gajewski i reszta ferajny faktycznie nietykalni. No cóż... mnie intryguje nasz nowy radny, pan Bogudzki, ten to dopiero kozak! Ciekawe kto go tam wybrał, toż on tylko siedzi i nic nie czai, jakby się z choinki urwał. Boguś Ślósarski głupi, ale chociaż się stawia, bo ma jaja największe z nich wszystkich. Bergier też inwencją nie grzeszy. Cholera, czemu ja na awuef nie poszedł???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
+Żeby pójsć na AWF trzeba iloraz IQ poniżej40 a ty masz dużo więcej tak można wnioskować po tym co [piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kracy napisał:
Grzyb jaki jest każdy widzi. Litwiniuk, Gajewski i reszta ferajny faktycznie nietykalni. No cóż... mnie intryguje nasz nowy radny, pan Bogudzki, ten to dopiero kozak! Ciekawe kto go tam wybrał, toż on tylko siedzi i nic nie czai, jakby się z choinki urwał. Boguś Ślósarski głupi, ale chociaż się stawia, bo ma jaja największe z nich wszystkich. Bergier też inwencją nie grzeszy. Cholera, czemu ja na awuef nie poszedł???
to fakt po Awfie potrafią robić Ci panowie przekręty w białych rękawiczkach. Głownie w naszym mieście to gajewski i grzyb, bo bergier to przynajmniej ma jakieś wizje , coś robi dla młodzieży, rozwija Białą P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...mordy wycierają o Wspólnotę a jak przyjdzie co do czego to anonimy. Macie coś do powiedzenia to przyjdź podziel się w redakcji. Oni na pewno zainteresują się problemem. Nie czekaj, nie wypisuj o Wspólnocie tylko przyjdź i powiedz.
Co dziś odważnego napisał nasz brukowiec lokalny ? Zainteresowali się jakimś problemem poruszanym na forum ? Czy też \"strach nie pozwala głośno o tym mówić\" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co dziś odważnego napisał nasz brukowiec lokalny ? Zainteresowali się jakimś problemem poruszanym na forum ? Czy też \"strach nie pozwala głośno o tym mówić\" ?O tym że burmistrz wycofuje sie ze swoich planów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a firma pana Olczuka jest ciągle podwykonawcą prac przy międzyrzeckich szkołach.. ciekawe.. A wiecie kogo często można spotkać w pizzeri u państwa Olczuków , właśnie panów Gajewskiego i Litwiniuka, no i oczywiście małolaty:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wy czerpiecie takie bezsensowne poglądy. Aż mi was szkoda. To że Olczuk remontuje szkoły tzn. że wygrał przetarg - to nie jest tak że go poprostu ktoś wziął z ulicy i kazał robić remont - kto nie wierzy niech idzie i sprawdzi albo niech się zainteresuje jaki jest proces przystąpienia do takich prac. Następna sprawa to że ktoś idzie sobie na jedno piwko do tego czy innego baru jest to jego praywatna sprawa - a tej osobie co to pisała to pewnie szkoda kufelka piwa - lub nie chce się jej pracować i nie ma za co kupić sobie tego przyszłowiowego piwa. Proponuję troche wyczucia bo to co niektóre osoby piszą świadczy o ich braku zajęcia już nie wspomne o innych cechach które można im przypisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatel Międzyrzeca napisał:
Proponuję troche wyczucia bo to co niektóre osoby piszą świadczy o .
Jeżeli ktoś wie jak się warzy piwo .... to wie jak wygrać przetarg. Dobra bajeczka ..... jaki morał z tego wynika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatel Międzyrzeca napisał:
To że Olczuk remontuje szkoły tzn. że wygrał przetarg - to nie jest tak że go poprostu ktoś wziął z ulicy i kazał robić remont - kto nie wierzy niech idzie i sprawdzi albo niech się zainteresuje jaki jest proces przystąpienia do takich prac.
Nie bądź dzieckiem! Spotkałeś się z czymś takim jak ustalanie warunków przetargu pod konkretną firmę? Nie? To żyj dalej w błogiej nieświadomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nikomu nie zabrania założenia własnej firmy i startowania w przetargach. Ale niektórym osobom najlepiej mielić jęzorem zamiast wziąść się do roboty. A w niedzielę iść ze spokojnym sumieniem do kościoła i pokazac się jaki to ze mnie bezgrzeszny międzyrzecczanin. Ile to on ma do powiedzenia na różne tematy, jak to on nie zna spraw przetargowych ( a sąsiad kupił nowy samochód - napewno ukradł itd) Wielka obłuda i zakłamanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatel Międzyrzeca napisał:
Skąd wy czerpiecie takie bezsensowne poglądy. Aż mi was szkoda. To że Olczuk remontuje szkoły tzn. że wygrał przetarg - to nie jest tak że go poprostu ktoś wziął z ulicy i kazał robić remont - kto nie wierzy niech idzie i sprawdzi albo niech się zainteresuje jaki jest proces przystąpienia do takich prac. Następna sprawa to że ktoś idzie sobie na jedno piwko do tego czy innego baru jest to jego praywatna sprawa - a tej osobie co to pisała to pewnie szkoda kufelka piwa - lub nie chce się jej pracować i nie ma za co kupić sobie tego przyszłowiowego piwa. Proponuję troche wyczucia bo to co niektóre osoby piszą świadczy o ich braku zajęcia już nie wspomne o innych cechach które można im przypisać.
Komu ten kit, obywatelu! Od kiedy to podwykonawca wygrywa przetargi? Wygrywa ten kto ma wygrac, a robotę i tak bierze Olczuk! Rodzina wójta z Drelowa, a samorządowcy się trzymają, to ich metoda, szczególnie "zielonych"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie skoro tak wszystko wiesz nie zawiadamiasz prokuratury? Trzeba zajść do urzędu ( każdy ma prawo wglądu do dokumentów) zresztą większość jest na BIP-ie i pokazać jak to wszyscy robią "wielkie przekręty". Ale zapewne się tam nie udasz tylko wolisz siąść przed kompem i pisać głupoty które gdzieś na rynku usłyszałeś od kumoszki z jajkami. Pozdrawiam O.M
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...