Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Międzyrzeca rozważa likwidację Straży Miejskiej po wpadce komendanta

Utworzony przez janek, 29 grudnia 2014 r. o 15:02
Na stanowiska wybierać osoby nie będące mundurowymi emerytami, ich czas się skończył, moja dobrą emeryturę. Stać miasto, aby wybrać młodą wykształconą osobę.  Albo całkowicie zlikwidować Straż Miejską, Policja sobie poradzi, przeznaczyć pieniądze na dodatkowe patrole dla Policji. Będą lepsze efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to widać, że nie tylko "strażnicy" są debilami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to widać, że nie tylko "strażnicy" są debilami...
Cały czas mi to udowadniasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...że się zbliżasz intelektualnie do naszych kochanych "funkcjonariuszy" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...że się zbliżasz intelektualnie do naszych kochanych "funkcjonariuszy" :)
Że jesteś podręcznikowym przykładem analfabety wtórnego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poproszę przykład :) Muszę Ci przytoczyć znaczenie tego słowa, bo teraz to sam siebie pogrążasz: "niemożności zrozumienia i wykorzystania drukowanych informacji" Tak więc do tej pory, to Ty tego nie rozumiałeś xDDD  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poproszę przykład :) Muszę Ci przytoczyć znaczenie tego słowa, bo teraz to sam siebie pogrążasz: "niemożności zrozumienia i wykorzystania drukowanych informacji" Tak więc do tej pory, to Ty tego nie rozumiałeś xDDD
Jeżeli nie widzisz różnicy gdy ktoś stwierdza, że rozważa likwidację SM już dziś (co sugeruje tytuł tego artykułu), a gdy mówi, że dopiero rozważy taki ruch, gdy odbiór działań SM nie ulegnie zmianie w społeczeństwie (co wynika już z samego tekstu) to ja nie mam o czym z tobą dyskutować. Tkwij dalej w przekonaniu o swojej nieomylności i niebywałej inteligencji, co rusz upewniając się w tym wyzywając innych od debili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli nie widzisz różnicy gdy ktoś stwierdza, że rozważa likwidację SM już dziś (co sugeruje tytuł tego artykułu), a gdy mówi, że dopiero rozważy taki ruch, gdy odbiór działań SM nie ulegnie zmianie w społeczeństwie (co wynika już z samego tekstu) to ja nie mam o czym z tobą dyskutować. Tkwij dalej w przekonaniu o swojej nieomylności i niebywałej inteligencji, co rusz upewniając się w tym wyzywając innych od debili.
  O Jezu... czemu ty nie możesz się pogodzić z tym, że nie będzie już tej beznadziejnej instytucji w Międzyrzecu... Ludzie nie zmienią swojego stosunku do nich tylko dlatego, że jakiś tam komendant zostanie zmieniony... Przykro mi bardzo, ale taka jest prawda :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Jezu... czemu ty nie możesz się pogodzić z tym, że nie będzie już tej beznadziejnej instytucji w Międzyrzecu... Ludzie nie zmienią swojego stosunku do nich tylko dlatego, że jakiś tam komendant zostanie zmieniony... Przykro mi bardzo, ale taka jest prawda :)
Ty w ogóle nie umiesz czytać ze zrozumieniem! Na jakiej podstawie wysnułeś wnioski, że ja się nie mogę pogodzić z tym, że nie będzie już straży w Mcu? Sama napisałam, że jestem za jej rozwiązaniem!! Dam ci podobną radę do twojej: POCZYTAJ WSZYSTKIE MOJE POSTY NA GŁOS, A MOŻE (ALE TO MOŻE) ZROZUMIESZ O CZYM JA PISAŁAM. P.S.  a w rozwiązanie straży miejskiej wątpię, długi wyborcze jakoś trzeba spłacać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś musi w tym być, że tak ciągle wątpisz i wątpisz... :) A wysnułem tym, że ogromna większość wypowiadająca się o straży jest za jej rozwiązaniem i to się nie zmieni... Nie lubili ich za Maraszka, nie lubili za Korolczuka i nie będą lubić za nowego komendanta... Czy to może będzie komendant, który odmieni całkowicie los straży? No ale akurat w to ja nie wierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś musi w tym być, że tak ciągle wątpisz i wątpisz... :) A wysnułem tym, że ogromna większość wypowiadająca się o straży jest za jej rozwiązaniem i to się nie zmieni... Nie lubili ich za Maraszka, nie lubili za Korolczuka i nie będą lubić za nowego komendanta... Czy to może będzie komendant, który odmieni całkowicie los straży? No ale akurat w to ja nie wierzę.
A gdzież to ja tak wątpię i wątpię? Jak na razie napisałam to tylko w jednym poście. Ładnie próbujesz zmienić temat. Nadajesz się na polityka. Może jak nim zostaniesz to zrozumiesz dlaczego właśnie wątpię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i jeszcze jedno. O straży negatywnie większość mieszkańców Międzyrzeca wypowiada się prawie od początku jej istnienia i jakoś do tej pory nie miało to żadnego wpływu na dalsze funkcjonowanie tej formacji. Wniosek: to, że społeczeństwo chce jej rozwiązania nikogo, jak widać, nie interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A no tak na marginesie to zobaczyłem już dwa posty gdzie tak wątpisz... a może to rok, może dwa... Ojj... Kto tu nie umie czytać ze zrozumieniem? :) Toż odpisałem ci jakie są moje wnioski, ale skoro to nie było nawiązanie do twojego tematu, to wybacz, ale ja ci nic na to nie poradzę :) Hmm... chyba, że jeszcze mam tobie dokładnie pokazać, żebyś zobaczyła? Albo niee... pomyśl sama xDDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to chyba nie byłaś na bieżąco z informacjami... Kilka miesięcy temu była lista poparcia dotycząca rozwiązania straży, na której to podpisała się większość radnych... Tylko, że jakby nie patrzeć, to jeden ze strażników jest mężem pani skarbnik i podobno ta pani bardzo dobrze się dogadywała z panem Grzybkiem... łączysz powoli wątki czy jeszcze nie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego w kinie nie grali!! Widzę, że masz jeszcze ochotę mi teraz  mówić co ja miałam na myśli jak coś pisałam!   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A no nie... sory wielkie !!! serio sory !! Toż to było stwierdzenie, że za rok, dwa, albo cztery lata... Tylko co tam robi pytajnik? Pewnie nic :):) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby koleżanka zmieniła temat? No nieładnie, bardzo nieładnie! A może szykujesz się na burmistrza? To akurat wtedy bym to rozumiał :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to chyba nie byłaś na bieżąco z informacjami... Kilka miesięcy temu była lista poparcia dotycząca rozwiązania straży, na której to podpisała się większość radnych... Tylko, że jakby nie patrzeć, to jeden ze strażników jest mężem pani skarbnik i podobno ta pani bardzo dobrze się dogadywała z panem Grzybkiem... łączysz powoli wątki czy jeszcze nie??
Szkoda, że do większości społeczeństwa taka lista ( a raczej chyba petycja) nie dotarła. Ani ja, ani nikt z mojego otoczenia o takiej "liście" nie słyszał, a kilka osób chętnie by podpisało. A co ma dogadywanie się z Grzybem do działania Kota ? Z. Kot na spotkaniu z wyborcami, które odbyło się zamiast debaty powiedział wprost, że SM nie zlikwiduje tylko będzie chciał ja zreorganizować. P.S. czaje więcej niż ty, pogrzeb głębiej to może się dowiesz jakie tam jeszcze znajomki królika pracują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A no tak na marginesie to zobaczyłem już dwa posty gdzie tak wątpisz... a może to rok, może dwa... Ojj... Kto tu nie umie czytać ze zrozumieniem? :) Toż odpisałem ci jakie są moje wnioski, ale skoro to nie było nawiązanie do twojego tematu, to wybacz, ale ja ci nic na to nie poradzę :) Hmm... chyba, że jeszcze mam tobie dokładnie pokazać, żebyś zobaczyła? Albo niee... pomyśl sama xDDD
dlaczego tu jest masło maślane?  Proste rozwiązanie- przeznaczyć 30% budżetu Sm dla policji, wyegzekwować piesze patrole( których nie ma) i gra muzyka. Dość jazdy Sm samochodem z wiadomego salonu, dbać o porządek, czystość- obok galerii syf jakich mało, ciekawe kto jest jej współwłaścicielem I do cholery- zwolnić miejskiego architekta,który doprowadził do zniszczenia kwiatów i krzewów na skwerze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto powiedział, że Grzyb ma się z Kotem dogadywać? Chyba tylko ty. Skoro na debacie mówił, że jej nie zlikwiduje, a teraz, że jak coś będzie nie tak, to się jej pozbędzie, to o co tu chodzi? PS. nie wątpię. Tu nawet nie trzeba grzebać, tylko wejść na stronę urzędu i zobaczyć, a wnioski nasuwają się same...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...