Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz po wyroku ws. opłat za przedszkole: "Panie w przedszkolu podcierały pupę"

Utworzony przez Gość, 1 listopada 2011 o 11:43
kompletnie nic z tego artykułu nie wynika, dlaczego były niezasadne? dziecko nie jadło posiłków? a opłata stała dlaczego był niezasadna? czyżby dziecko było w przedszkolu tylko 5 godzin? proszę o bliższe wyjaśnienie tematu, gdyż sama jestem rodzicem i mam dziecko w przedszkolu, płacę za wyżywienie całodzienne i za 3 godziny ponad podstawę programową, czy to znaczy że też powinnam się starać o zwrot tego co wpłaciłam? chyba nie, ale to właśnie wynika z artykułu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
może i czasem podcierały panie dzieciom pupy ale to jest wliczone w ryzyko zawodowe a nie powód do pobierania nie należnych opłat .pan też pupkę podcierał swojemu Igorowi i to też jest wliczone w ryzyko bycia ojcem ale pan pewnie togo nie rozumie
0
Gość napisał:
kompletnie nic z tego artykułu nie wynika, dlaczego były niezasadne? dziecko nie jadło posiłków? a opłata stała dlaczego był niezasadna? czyżby dziecko było w przedszkolu tylko 5 godzin? proszę o bliższe wyjaśnienie tematu, gdyż sama jestem rodzicem i mam dziecko w przedszkolu, płacę za wyżywienie całodzienne i za 3 godziny ponad podstawę programową, czy to znaczy że też powinnam się starać o zwrot tego co wpłaciłam? chyba nie, ale to właśnie wynika z artykułu
Miasto pobierało opłatę stałą za tzw. "przygotowanie posiłków" w wys. 130 zł wyliczoną na podstawie wynagrodzeń, składek itp. osób fizycznie wykonujących te czynności a nie miało do tego prawa gdyż leży to po stronie miasta właśnie. Gratuluję rodzicom dzieci uczęszczających do tego przedszkola że w końcu znalazł się ktoś mądry i ukręcił bat na nieudaczników zatrudnianych z klucza rodzinnego w samorządach i odpowiedzialnych za oświatę i wychowanie. Miałem okazję spotkać na mojej uczelni kilku "fachowców" od oświaty wysyłanych w przyspieszonym tempie na studia zaoczne o kierunku np. pedagogika, zajmujących się "w imieniu" i "z ramienia" gminy oświatą ..... dramat. deb***e po zaocznej maturze z doświadczeniem i obyciem wyniesionym z pod Geesowskiej budki z piwem decydujący o losach całych szkół ..... brak słów.
0
POLECAM!!!! motocaina.pl/?pwid=9e0cdc0bc45f4c469acac89f2972f2e0
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: