Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz pomoże przedsiębiorcom. Podał im swój numer telefonu komórkowego

Utworzony przez jerry, 22 lutego 2015 r. o 09:34
no jak już powstał znak graficzny , to dalej pójdzie jak po maśle ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak to już  teraz polscy przedsiębiorcy będą płacić pracownikom tyle co płacą przedsiębiorcy w Niemczech, Szwecji, Norwegii, Wielkiej Brytanii , Holandii, Belgii. :lol:  :D  Ja tam pierniczę polskiego przedsiębiorcę wyzyskiwacza wolę pracować w Norwegii. Mam umowę na czas nieokreślony, dobrą stawkę, płatny urlop, płacone wakacyjne,  100% ekstra płacone za pracę w soboty  niedziele i święta, zwrot kosztów dojazdu do pracy. Który polski pracodawca da ci to samo??????????????????????????????? Tak że srać na polskiego przedsiębiorcę. Ludzie uczcie się języków i wyjeżdżajcie za granicę. Nie dajcie się gnoić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję w pieczarkarni za 9 zł na godzinę. Szef zatrudnia na czarno, żadnych umów , żadnej odzieży ochronnej, żadnej stawki nocnej. Gdzie można podjebać szefa za to że zatrudnia na czarno ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Podał nawet przedsiębiorcom numer swojego telefonu komórkowego” Wow! Po prostu dobrodziej jakiego świat do tej pory nie widział!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak to już  teraz polscy przedsiębiorcy będą płacić pracownikom tyle co płacą przedsiębiorcy w Niemczech, Szwecji, Norwegii, Wielkiej Brytanii , Holandii, Belgii. :lol:  :D  Ja tam pierniczę polskiego przedsiębiorcę wyzyskiwacza wolę pracować w Norwegii. Mam umowę na czas nieokreślony, dobrą stawkę, płatny urlop, płacone wakacyjne,  100% ekstra płacone za pracę w soboty  niedziele i święta, zwrot kosztów dojazdu do pracy. Który polski pracodawca da ci to samo??????????????????????????????? Tak że srać na polskiego przedsiębiorcę. Ludzie uczcie się języków i wyjeżdżajcie za granicę. Nie dajcie się gnoić.    Znajomość języka obcego jeszcze nikomu nie zaszkodziła to jest fakt i tu się z tobą zgadzam ,ale co do reszty to nie jest do końca tak różowo jak piszesz. Wiem bo sam byłem. jak trafiłeś do solidnej firmy to masz ok ,ale napisz jak trafisz na firmę tzw.bankruta . to wtedy zobaczysz gdzie zachodni kapitalizm ma Polaka . Sam takiego czegoś zaznałem i wiem co piszę. A zachęcać Polaków do wyjazdu z własnego kraju niema co, bo o to chodzi rządzącej ekipie z Polskimi paszportami ,aby z kraju wyjechali wykształceni i coś potrafiący i tam ,za granicą pracowali za mniejsze wynagrodzenie jako tzw.druga kategoria, a w Polsce zostali niewykształceni niewolnicy niszczeni przez ekipy coraz to nowych cwaniaków.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no super, Panie Burmistrzu. Tylko myli Pan życie z teleturniejem... telefon "do przyjaciela"? nie sądzę żeby ktoś skorzystał, sztuką jest się do Pana dostać osobiście, a co mówić o dodzwonieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ten Andrzejczuk pieprzy durnoty.Ludzie będą kupować tam gdzie taniej a więc w supermarketach a nie u was prywaciaży gdzie ceny są zawyżone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnię przedsiębiorcę u siebie w gospodarstwie do wywalania gnoju z chlewa. Płacę 10 zł na godzinę.Micha darmowa i jak u przedsiębiorców cała praca na czarno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
By przetrwała polska produkcja żywności i rodzimy handel trzeba nastawić się na jakość nie na ilość. Produkujmy produkty jedyne w swoim rodzaju smaczne i zdrowe jak w wielu krajach w Europie i na świecie tylko takim sposobem zdobywa sie klienta. To kosztuje pracy trudu pomysłu ale da się zrobić. Polska żywność jest ceniona na świecie tak i jak polskie produkty począwszy od płodów rolnych po jedyne w swoim rodzaju samoloty i wiele by jeszcze wymieniać. Dlatego w małych miejscowych sklepikach bardziej opłacalne jest sprzedawać super produkty za porównywalne ceny w marketach bo tak zdobywa się kupujących i dobre życie następnych pokoleń polskich farmerów ogrodników rolników i wszystkich którzy potrafią być najlepsi w tym co robią jak pszczoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ty piszesz? Teraz wszystkich producentów żywności gnoją na czele z pszczelarzami. Miód chiński czosnek chiński ciuchy chińskie. A jakiej marnej jakości. Do tego nie powinno to być dopuszczone na rynek polski bo szkodzi zdrowiu a często zagraża życiu. Dlaczego nic się z tym nie robi? Węgiel ruski, jabłka holenderskie, wieprzowina duńska a rolnicy w stolicy szukają ratunku. Porąbane rządy wasali. Wszyscy widzą że interes Polaków jest w głębokim poważaniu a tylko górnicy i rolnicy odważyli się sprzeciwić. A ile na nich psioczą wygodne dupki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę się założyć że Kot nie zgodzi się na propozycję handlowców aby zabronić handlu w niedzielę sklepom sieciowym.Tu chodzi o układy i układziki pozatym spora grupa społeczeństwa która robi zakupy tego dnia będzie protestować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę się założyć że Kot nie zgodzi się na propozycję handlowców aby zabronić handlu w niedzielę sklepom sieciowym.Tu chodzi o układy i układziki pozatym spora grupa społeczeństwa która robi zakupy tego dnia będzie protestować
Jak prywaciarz nie chce to nie musi sklepu w niedzielę otwierać, ale też i nie musi swojego zdania innym narzucać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...