Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burza się nie poddaje. Sparaliżowała Białą Podlaską

Utworzony przez Eni, 25 czerwca 2009 r. o 23:11
Pawlak ! ty przestań wchodzić ze mną w polemiki bo znów dostajesz w d...pę ! Otóż CAR może być nie tylko RUSKI ale np. również bułgarski. Wiedziałeś o tym ? Ostatni raz dokształcam cię za friko : w 924 r. Symeon, książę Bułgarii, uzyskał dla siebie uznanie Bizancjum tytułu CARA. Tego tytułu używają też jego następcy ... itd. itd. Powiedz PRZEPRASZAM ! BIAŁA była jest i będzie ! tak jak Stefaniuk grafomanem na wieki wieków !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy do Pawlaka napisał:
Pawlak ! ty przestań wchodzić ze mną w polemiki bo znów dostajesz w d...pę ! Otóż CAR może być nie tylko RUSKI ale np. również bułgarski. Wiedziałeś o tym ? Ostatni raz dokształcam cię za friko : w 924 r. Symeon, książę Bułgarii, uzyskał dla siebie uznanie Bizancjum tytułu CARA. Tego tytułu używają też jego następcy ... itd. itd. Powiedz PRZEPRASZAM ! BIAŁA była jest i będzie ! tak jak Stefaniuk grafomanem na wieki wieków !
Odpowiem Ci w punktach : 1) nigdy nie żałuję i nie przepraszam, 2)słowo pochodzi od Juliusz Cezara, 3)od dzisiaj czytam tylko Stefaniuka bo ta prostota poezji za serce chwyta, 4)a po czwarte to już sam nie wiem co napisać . Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Odpowiem Ci w punktach : 1) nigdy nie żałuję i nie przepraszam, 2)słowo pochodzi od Juliusz Cezara, 3)od dzisiaj czytam tylko Stefaniuka bo ta prostota poezji za serce chwyta, 4)a po czwarte to już sam nie wiem co napisać . Pozdrawiam.
Pawlak ! Odpowiem ci w punktach : 1) z tym "przepraszam" to był oczywiście żart, nie obraziłeś mnie bo niby czym 2) pewnie że od Cezara, czy ja mówiłem że nie ? nie udawaj durnia - napisałeś "Car był TYLKO ruski więc to tautologia..." a ja ci udowodniłem że się mylisz, bo był również BUŁGARSKI. Proste jak druuuuuut ! 3) czytaj, czytaj ! jesteś na prostej drodze do tego arbuzowego szamba 4) napisz że się myliłeś i spokój, a następnym razem uważaj na słowa Pzdr !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy - Pawlak napisał:
Pawlak ! Odpowiem ci w punktach : 1) z tym "przepraszam" to był oczywiście żart, nie obraziłeś mnie bo niby czymodw 2) pewnie że od Cezara, czy ja mówiłem że nie ? nie udawaj durnia - napisałeś "Car był TYLKO ruski więc to tautologia..." a ja ci udowodniłem że się mylisz, bo był również BUŁGARSKI. Proste jak druuuuuut ! 3) czytaj, czytaj ! jesteś na prostej drodze do tego arbuzowego szamba 4) napisz że się myliłeś i spokój, a następnym razem uważaj na słowa Pzdr !
Jasne , a ja z tym Cezarem wyskoczyłem żeby podbudować swój autorytet , sam rozumiesz żeby odwrócić uwagę, o Carze Bułgarii jakoś mi się ulotniło. Partia arbuzowa, jak ją określasz , już niedługo zapozna się bliżej ze swoim logo czyli zieloną koniczynką więc kto ją popiera - sam tak myślę że rodzina i koledzy. 20 lat u władzy to był wystarczająco długi okres by coś zrobić coś dla wszystkich. Pozdro ale na słowa ani myślę uważać , podobno jest wolność a nawet wręcz przeciwnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...