Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Był na żaglowcu "Fryderyk Chopin". Gimnazjalista z Podlasia jest już w domu

Utworzony przez jan, 13 listopada 2010 o 21:41
kogo to obchodzi? Jak tatuś cię stać to wyślij synusia na karaiby a sponsorzy niech lepiej dadzą biednym na chleb a nie wycieczki dla synusia. WSTYDZIŁ BYM SIĘ UPOMINAĆ NA TAK SZCZYTNY CEL!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jestem przedsiębiorcą ale zapomnij o darach, bo to żaden cel!!!
0
Zazdrość "ludzi" (pseudo biznesmenów ) nie zna granic... ! Życzę dokończenia rejsu i gratuluję postawy syna !
0
nie jestem biznesmenem, sam utrzymuje rodzine i nie jest mi latwo, ale zawsz serce mi sciska jak telewizja pokazuje ciezko chore dzieci z ubogich rodzin proszacych o wsparcie na leczenie i pomimo nie najlepszej sytuacji nie moge sie powstrzymac od wyslania sms-a na wsparcie walki ze straszna choroba.Tym razem nawet powieka mi nie drgnela na prosbe sponsoringu remontu polamanej lajby. Chcialbym prosic redakcje dziennika (inne media rowniez)aby nie publikowac skamlenia wlascicieli tzw. szkoly pod zaglami (europejskiej szkoly prawa...) o wsparcie remontu jachtu. Najpier nalezaloby podac do publicznej wiadomosc jakie sa zasady dzielania pow. instytucji. kto moze z nich kozystac, ile trzeba wplacic aby wyslac dziecko na taki rejs ile kosztuje nauka w pow. szkole jak sie dostac do europ. szkoly prawa itp..
0
asd napisał:
nie jestem biznesmenem, sam utrzymuje rodzine i nie jest mi latwo, ale zawsz serce mi sciska jak telewizja pokazuje ciezko chore dzieci z ubogich rodzin proszacych o wsparcie na leczenie i pomimo nie najlepszej sytuacji nie moge sie powstrzymac od wyslania sms-a na wsparcie walki ze straszna choroba.Tym razem nawet powieka mi nie drgnela na prosbe sponsoringu remontu polamanej lajby. Chcialbym prosic redakcje dziennika (inne media rowniez)aby nie publikowac skamlenia wlascicieli tzw. szkoly pod zaglami (europejskiej szkoly prawa...) o wsparcie remontu jachtu. Najpier nalezaloby podac do publicznej wiadomosc jakie sa zasady dzielania pow. instytucji. kto moze z nich kozystac, ile trzeba wplacic aby wyslac dziecko na taki rejs ile kosztuje nauka w pow. szkole jak sie dostac do europ. szkoly prawa itp..
Polecam czytanie prasy i neta, wówczas wszystkiego się dowiesz !!! Taki rejs nic nie kosztuje rodziców, dzieci same zasłużyły swoją życiową postawą na taką nagrodę !!!
0
Jak to jest,źe z Podlasia to pojmuję,a źe z lubelszczyzny to najwyźszy szczyt głupoty.
0
Niektórzy miejscowi aborygeni chcieliby, aby na Międzyrzec mówić Ziemia Brzeska:) Upowszechnia się nie tylko w mediach określenie Lubelszczyzna do określenia terenow położonych w woj. lubelskim. Ziomki-aborygeni mogą sobie dmuchać pod wiatr, a uzus wygra.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: