Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były policjant skazany za molestowanie

Utworzony przez Gość, 5 listopada 2008 r. o 17:31
"""""Niestety, od skrzywdzonej odwróciła się jej najbliższa rodzina""""""" Ot i macie - oto Polska właśnie. Ciekaw jestem, czy ta rodzinka, to katolicy może, czy szatany jakie, albo (nie daj Boże) ateiści... Bo ja tu proszę państwa widzę poważne zachwianie systemu wartości. Nie może to być, żeby takie coś wylęgło się pod katolickim dachem. Sodoma i Gomora!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska "C". Co za rodzinka???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Polska "C". Co za rodzinka???
pier***isz bzdury jak malo ktory Polska c a moze z ku*** durniu je***y stalinski smieciu po hitleroski szpiclu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała rodzinka z molestownikiem włącznie to gorliwi katolicy! A to Polska właśnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ateusz napisał:
Cała rodzinka z molestownikiem włącznie to gorliwi katolicy! A to Polska właśnie...
A ja słyszałem że to żydzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie może to być, żeby takie coś wylęgło się pod katolickim dachem. Sodoma i Gomora!" jasne, sami księża często okazują się być pedofilami, może to rodzina z parafi której przyświecał taki właśnie ksiądz pedofilek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...