Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były prezes stadniny w Janowie: Nie wyobrażam sobie pracy w takim towarzystwie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 września 2016 o 21:48 Powrót do artykułu
szukaj sponsorów i otwierajcie swoją stadninę , a pisuarom zostanie końskie gówno !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
1
KOMUCHY - wypdć z urzędów! Zostawcie Polskę Polakom.
-1
Jak się ŻARŁO ZE ZŁOBA to było OK? Oderwane ryje paso.żytów kwiczą?
-1
o znowu te konie Treli ?
-1
Dobrze że wypoczywa na emeryturze
-1
FUCK Z NIM
-1
do domu już idż prezesiku
-1
czy to prawda że jest ojcem większości źrebiąt w tej stadninie? A fuj !
-1
Ośmiesza się , chcę wyrwać kasy bidulek tyle lat pracował za najniższa krajową oczywiście z miłości do koni. A jak taki dobry to powinien już być prezesem w innej stadninie a nie iść na emeryturę.
-1
panie Trela nie masz pan honoru, zostaw pan ten bałagan i zajmij się czymś inny przecież masz pan dyplom lekarza wet.
-1
I na was przyjdzie czas, prezesiki.....
0
Nie kompromituj się człowieku.
0
Dobrze że na emeryturze już
0
Przyrósł do stołka aż do śmierci
0
Widać, że wszystkie komentarze piszą te same osoby. Ile zarabiacie na oczerniających komentarzach? Cały czas po 8 zł od komentarza?
0
Wonek napisał:
Widać, że wszystkie komentarze piszą te same osoby. Ile zarabiacie na oczerniających komentarzach? Cały czas po 8 zł od komentarza?
Poszło na 500 plus, teraz płaca po 2 zł a za takie wypociny jak powyżej to na miejscu prezesa bym nawet 1 zł nie dał.
0
Wonek napisał:
Poszło na 500 plus, teraz płaca po 2 zł a za takie wypociny jak powyżej to na miejscu prezesa bym nawet 1 zł nie dał.
0
To facet chce przychodzić w celach towarzyskich i żeby mu jeszcze za to płacono? Ja tez tak chcę i ładniejsza jestem.
0
Dzień bez Treli i stadniny w Janowie, dniem straconym.
0
Trela oczekuj zakończenia sledztwa i wtedy niech ci twoi klakierzy zobacza jakim byłeś prezesem :)
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: