Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były prezydent Białej Podlaskiej ma nową pracę. W filii Urzędu Marszałkowskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 września 2016 r. o 18:28 Powrót do artykułu
Jakie on ma wykształcenie ze zajmuje sie badaniami dendrologicznymi? Jest dendrologiem, biologiem. architektem krajobrazu? Czy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuuuuu......... Najpierw prezydent, potem OHP. teraz specjalista od drzew. Jak ten kraj ma normalnie funkcjonować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurde chwasty będzie wyrywał....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kim jest pan Sudakiewicz ? Fachowiec pewnie. Może coś więcej o nim. Cóż to za talent po który sięgnął nasza władza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że się pan Czapski nie załapał na tę fuchę kilka lat wcześniej. Szkoda, bo Turek nie miałby problemów z wycinką lasów, a Biała Podlaska już dawno miałaby Tor Formuły 1.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSLowcy wypad już od koryta. DOŚĆ już okradliście POLAKÓW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak,gumo filcowi nadal rządzą, tak deklarują Hetman lubelski i naczelnik świński z Urzędu Marszałkowskiego.Nie oddamy żadnego stołka należnego zielony faryzeuszom!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja go mam w d... ,tnę i usuwam krzewy i drzewa,które chcę.A czy on ma pojęcie które można ,a które nie_A tak w ogole , to on mi mo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien wziąć jeszcze do pomocy Pana nomen omen Siekierkę, a roślinność Białej będzie miała przerąbane. W końcu na czym jak nie na likwidacji Pan Były Prezydęt się zna jak nikt inny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysze z ZSL łączcie się, bi niebawem lanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale dno ale shitt ,a może powinien ten"fachowiec" zostać wykidajła w drzwiach do urzędu,ewentualnie przypilnować kibla ? ten cholerny kraj jest wypełniony nikomu niepotrzebnymi etatami ,co za q-reskie marnotrawstwo dla takich miernot,pariti nadających sie najwyżej do wywalania gó.wna z obory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już niedługo q-rwa smark hetman nie będzie nam q-rwa ,pier..lił ....znaczy hetmanił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogonić Getmana bo to najwiekszy mieszałek w naszej pslowskiej oborze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spadł jak kot na cztery łapy. Jak kierownik z filmu Alternatywy 4. Kiedy mieszkańcy domu mieli dość panoszącego się gospodarza i go wywalili, ten wrócił już jako kierownik osiedla. Podobnie i tutaj. Co wywalą starostę czy prezydenta, to ci wracają jak jojo, piłka na gumce. Niech lepiej rozliczą się z nieprawidłowości jakie poczynili za swoich rządów. Np. afera ze światłowodem, brak wypłaty dla przedszkola, czy afera z Zajazdem Radziwiłła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnik od wydawania pozwoleń czy można ściąć drzewo na własnej posesji. Jeszcze więcej urzędów stwórzcie. Ja nie chcę pracować na urzędników, chcę wolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, Stach Piotr..... ma lepszy życiorys i większe osiągnięcia, nie wspominając o 26 latku i jego 10 letnim doświadczeniu w pracy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki los czeka wszystkich PO-paprańców siekiera i do lasu wycinać krzewy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drań na utrzymaniu podatników. Czy ten człowiek wypracował chociaż jedną złotówkę uczciwie? Stworzył coś, nie żyje cały czas z podatków? Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...