Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były starosta bialski głównym specjalistą w szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 maja 2016 o 21:35 Powrót do artykułu
PSL i dalej koniczynki............
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Posady Swoim Ludziom!
0
Banda oszustów. Te same gęby, tylko stołki inne. Granda w biały dzień. Każdy by chciał dostać tak szybko pracę. Ale tutaj liczą się znajomości, protekcja i plecy. Kto je ma , ten ma pracę.
0
a PIS co robi pani poseł z IZBICY "pis" wybrana w tamtym roku a córeczka od trzech miesięcy już prezes stadniny koni w Białce i to ta doba zmiana????????????????????????????????????????????
0
Na każde stanowisko opłacane z budżetu państwa powinni rozpisywać konkurs, i to taki konkurs w którym nie liczy się przynależność do partii tylko wiedza.
0
A ile odprawy ten spec_jalista dostanie za te pół roku harówki ?
0
PSL - jak zwykle takie samo jest PO
0
W urzędzie marszałkowskim co wyprawia PSL i PO ech
0
Krzywda mu się nie stała ;)
0
Czy kogś coś boli? NIE, BO LUDZIE MYŚLĄ. Czy mam kuamać, że myślenie nie boli? DOKŁADNIE. Co, dokładnie? LUDZIE MYŚLĄ, GDYŻ TYLKO MYŚLENIE NIE BOLI. Wnioskuję, że podczas (w trakcie) stosunku płciowego myślenie jest wyłączone. DOKŁADNIE. Co, dokładnie? Przecież nie ma miłości bez bólu, rzekła małpa do goryla. LUDZIE MYŚLĄ, IŻ MYŚLENIE NIE BOLI. Słyszę, że zaczynasz mi sprzyjać. Czego ode mnie oczekujesz? UZNANIA PANIE, TYLKO UZNANIA. I nic więcej? INNI SIĘ CHOWAJĄ PRZED PANEM? A kimże oni są lub byli, że nie są warci ucałowania mnie w dłoń? NIKIM, WOBEC CIEBIE PANIE, ZWIERZCHNIKU WSZYSTKICH OJCÓW CHRZESTNYCH. Spocznij!
0
Trochę słabe stanowisko na tak doświadczonego samorządowca :)
0
Widzę, że dla większości to najlepiej gdyby były starosta nie znalazł żadnej pracy albo znalazł taką, która degraduje jego wieloletnie samorządowo-administracyjne doświadcznie... Objęcie stanowiska gł. specjalisty przez Łazowskiego ma dużo więcej klasy niż zachowanie jego partyjnych kolegów i styl w jakim go odwołali.
0
Z równym oddaniem śledzicie kariery ludzi z PiS?
0
to ryTwarzy widać jaki to specjalista
0
Musi mieć pracę? - niewątpliwie. Ale czy nie było vacatu bagażowego na dworcu?
0
Kto wcześniej był na TYM stanowisku?
0
Zajmijcie się lepiej obsadzaniem stanowisk przez partię rządzącą i nie jęczcie, że jakiś inny otrzymał posadę.
0
no to teraz aż strach iść do tego szpitala jak tacy specjaliści będą nim zarządzać
0
W  szp[italach sami "specjaliści" z  ZSL-u  ;-)
0
w takim razie nie ma innego wyjścia jak wyp....ić dyrektora szpitala za ten nepotyzm
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: