Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były starosta z PSL dostał pracę w pogotowiu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 sierpnia 2016 r. o 07:19 Powrót do artykułu
Kwestia tylko się dostać na stołek a fachowość się sama znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Potrzebowałem zastępcy w pełnym wymiarze czasu pracy". Bo szef dojeżdża z Lublina i w pracy jest od 9-tej do 13-tej. Jakby dojeżdżał z Bychawy to by był w pracy od 11-tej do 11.30.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psl ma ledwie 2% poparcia. Oderwano ich z agencji rolnych, teraz marszałkowie wpychają spadochroniarzy gdzie się da. Co np. taki pawlak robi w radzie lotniska LUBLIN?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że został ratownikiem medycznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nepotyzm zsl - to już klasyka. Pamiętacie kto niedawno został dyrektorem w Agencji Kosmicznej w Rzeszowie? Została nim kandydatka psl do sejmiku województwa, która przez ostatnie dwa lata zajmowała się kulturą, sportem i turystyką. CBA trzepie burego, sędzinę ale chyba i inni z zsl tam polecą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedwczoraj specjalista Smolarz, wczoraj specjalista Siczek, dzisiaj specjalista Łazowski, ciekawe który jutro będzie objawiony. Fachowcy z rodu peeselowego, fachowcy za wielkie publiczne pieniądze! A lud lubelski z zarobkami w ciemnej dopie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiś fajny gość - cyt. nepotyzmzsl to klasyka !!! ja chciałbym ci towarzyszu z sekty psior przypomnieć działania twojej sekty z tow. enkawudzistą na czele kurduplem, że tam nepotyzm jest prawem obowiązującym a psl - bo ta nazywa się partia która w przeciwieństwie do sekty psiuor istnieje od 121 lat i dorobek tej partii widać gołym okiem ! a po was i waszym nepotyźmie z polski zostaną strzępy ! i my psl-owcy będziemy musieli po tej mafi kaczo-rydzokowejnposprzątać ! czas na was nadchodzi coraz szybszym krokiem ! kara nie minie a za niszczenie wiary katolickie i kościoła w polsce odpowiecie tam - na górze bydlaki - belzebub w piekle  czeka z widłami, kur***l z rydzokim już mają tam robotę ! u belzebuba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
121 lat to PODŁE kłamstwo towarzysze z ZSL ! Po wojnie PSL Witosa zostało zniszczone przez stalinowców. Wielu działaczy, którzy nie zgadzali się na upartyjnienie ZABITO lub się nagle zgubili. Tak powstało KOMUNISTYCZNE ZSL. Przy Okrągłym Stole ZSL było razem z PZPR. Jechac dalej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Stanisław Mikołajczyk w dokumentach Aparatu Bezpieczeństwa." - polecam oczadziałej młodzieżówce psl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Myślałem, że został ratownikiem medycznym.
A ja myślałem, że mechanikiem samochodowym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierownik ma czas pracy nie limitowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są 3 tomy dokumentacji MBP o przedwojennym PSL i Mikołajczyku. Pokazują jasno kulisy powstania komunistycznego ZSL i agentury tam zainstalowanej. Przypominam, że lustracji w tej partii nigdy nie było. Obecny aktyw psl to w istocie ZSL. Tylko nazwę bezprawnie przejęto od ugrupowania Witosa. Przykro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na czyj koszt dojeżdża?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie tak robotę sobie wybierać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że co ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu zwolenników i piewców "dobrej zmiany" chciałoby pozbawić prawa do pracy i możliwości zarabiania pieniędzy politycznych przeciwników. Wyrzucić na bruk i już! Takie jest oczekiwanie. Co to ma wspólnego z chrześcijańską postawą,  którą tak wielu prawicowców deklaruje? Co sami umieją i potrafią, że tak zawistnym okiem patrzą na posady innych?  I nie przykrywajcie swej małości ducha historią, lepiej popatrzcie na siebie samych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwone BURAKI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psl - P raca S woim L udziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet pawlaka wcisnęli do rady lotniska LUBLIN! KASA! KASA! KASA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...