Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były więzień chciał 50 tys. zł, dostał 5 tys. zł

Utworzony przez Anty-dres, 12 czerwca 2008 r. o 13:48
Bardzo dobrze, że wygrał. Przede wszystkim o pomstę do nieba woła to, że musiał wdychać dym papierosowy przez kilka lat. Powinny być oddzielne cele dla palaczy- niech się trują sami. Zresztą może w ogóle zakazać palenia w więzieniach? Byłaby to dodatkowa kara dla skazanych palących. Przecież więzienia nie są od rozrywki. No i byłaby to super metoda na rzucenie palenia- nie masz papierosów, nie palisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co jeszcze.? może będziemy płacili zbirom, nierobom i zboczencom ! humanitarnych warunków potrzebują .mają mieszkanie, zarcie , pranie ,telewzje , telefon, nierzadko studia za darmo. czy ktoś w tym kraju zapytał mnie czy ja mam na telefon albo studia dla dziecka. Pracuję , nie jestem recydywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego niekarany....kazdy jest czlowiekiem i kazdy ma te same prawa - ja, ty, menel spiacy na pkp czy wlasnie ktos komu sie zycie nie ulozylo i jest po 2 stronie sciany. kazdy z nas jest rowny i zasluguje na humanitarne traktowanie. zle ci nie zycze, ale pamietaj ze w naszym kraju siedzi sie za byle co.uwazaj bo jak sie tobie noga podwinie i znajdziesz sie po 2 stronie ciekawe co wtedy bedziesz mial do powiedzenia na ten temat...[i]SZANUJ WOLNOŚĆ[/i]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego "J" ! A ja uważam że nie każdy jest człowiekiem i nie każdy powinien mieć takie same prawa. Np. nie jest człowiekiem wielokrotny morderca, gwałciciel. pedofil itd. Takim powinna być od razu kula w łeb i spokój ! nad innymi przestępcami możemy się zastanawiać. "Każdy z nas jest równy" ? równasz mnie z tymi bestiami w ludzkiej skórze ? Oni też powinni być "traktowani humanitarnie" ? Im się też należy odpowiedni metraż w celi bo jak nie to napiszą do Strasburga ? A dzieciom w domach dziecka się nie należy ? Dlaczego miłościwie nam panujący Cudotwórca Słoneczko Peru tak dba o tych zboczeńców ? Bo 90 % z nich głosowało na peło ! to teraz trzeba się odwdzięczyć swojemu elektoratowi ! W naszym kraju "siedzi się za byle co" ? np. za kradzież marchewki na bazarze ? Oj, głupi ty , głupi ! Idż do ZK w Białej i zapytaj za co tam siedzą ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec świata, bandyta dostaje kasę !!!!! A było nie kraść !!!!!!!!!!!!!!! To teraz rozdajmy wszystko bandytom !!!!!!!!! No wku***łem sie jak nic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Koniec świata, bandyta dostaje kasę !!!!! A było nie kraść !!!!!!!!!!!!!!! To teraz rozdajmy wszystko bandytom !!!!!!!!! No wku***łem sie jak nic...
Nie rozdajemy wszystkim bandytom!! Ten człowiek ma rację!! Takie jest prawo. Dlaczego był traktowany w sposób niehumanitarny?? Odwołanie ZK nic nie da, bo facet i tak wygra. Jeżeli chodzi o innych zbrodniarzy typu morderców, to też jestem za tym żeby kara była większa, nawet kara śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie rozdajemy wszystkim bandytom!! Ten człowiek ma rację!! Takie jest prawo. Dlaczego był traktowany w sposób niehumanitarny?? Odwołanie ZK nic nie da, bo facet i tak wygra. Jeżeli chodzi o innych zbrodniarzy typu morderców, to też jestem za tym żeby kara była większa, nawet kara śmierci.
Wchodząc w konflikt z prawem GODZIŁ SIĘ na pobyt w więzieniu z wszystkimi jego konsekwencjami !!!! Dalej popieram swoje zdanie i bandycie dałbym ale dożywocie za kradzież państwowych pieniedzy bo tak to traktuję !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niehumanitarne jest okradanie innych, a jak chciał luksusy to mógł pojechać do sanatorium, uważam, że standardem w więzieniu powinien być chleb i woda a za resztę niech sobie każdy sam zapłaci, to nie będą narzekali że drugi raz z rzędu parówki na śniadanie. A jak chce mieć pojedynczą celę to oczywiście też powinno mu się to umożliwić za odpowiednią opłatą. A jak mu jest za ciasno to niech się pozwoli złapać "po sezonie" jak się w więzieniach rozluźni. A teraz dopłacamy złodziejom, że ich wsadzilismy do więzienia paranoja, a może odszkodowanie powinni mu zapłacić ci co ich obrobił bo to przecież przez nich poszedł siedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tosz fajki to taka sama urzywka jak zimne piwo. To czemu afeżysici złodżeje mordercy i ninne kryminały mogom w kićku wogule jarać? A piwko zimne jak na ulicy wypić kiedyź hciałem to mamdata o mało nie dostałem, no ale dobże rze zmajomosici mam. A u nas w Cici swojom Altankę pod Naszym Sklepikiem. Nobo wieće dóżo młodych tera nabrali do mielicji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
km napisał:
Niehumanitarne jest okradanie innych, a jak chciał luksusy to mógł pojechać do sanatorium, uważam, że standardem w więzieniu powinien być chleb i woda a za resztę niech sobie każdy sam zapłaci, to nie będą narzekali że drugi raz z rzędu parówki na śniadanie. A jak chce mieć pojedynczą celę to oczywiście też powinno mu się to umożliwić za odpowiednią opłatą. A jak mu jest za ciasno to niech się pozwoli złapać "po sezonie" jak się w więzieniach rozluźni. A teraz dopłacamy złodziejom, że ich wsadzilismy do więzienia paranoja, a może odszkodowanie powinni mu zapłacić ci co ich obrobił bo to przecież przez nich poszedł siedzieć.
odezwala się WYROCZNIA. Bardzo dobrze i tak powinno być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większośc z was nawet nie zdaję sobie sprawy w jakin kraju żyję mam nadzieję że nic złego was nie spotka o co nietrudno tu przkupny policjany czy sędzia w sądzie to norma nikt nie liczy się z nikim nie macie pojęcia gdzie żyjecie oby w tej nieświadomości stan wasz trwaL jak najdłużej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...