Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były więzień żąda 50 tys. zł rekompensaty

Utworzony przez MARIO, 2 czerwca 2008 o 00:51
TAKIE JAJA TYLKO W POLSCE!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Moje zdanie jest takie że mimo tego że kilku znajomych jest osadzwonych w ZK ale wg mnie to już przesada bo te żądanie jest śmieszne w Polskich kryminałach aż tak żle nie jest wiadomo że ciasno jest ale oprócz tego mają tam lepiej niż nie którzy ludzie na wolności a miesiączne u3manie więźnia to około 2tys zł nie które rodziny ogólnie nie mają tyle dochodu miesięcznego! moje zdanie jest takie że w polskich ZK powinno być coś takiego jak roboty społeczne niech zimną odśnieżają chodniki latem je zamiatają ect bo jeśli oni siedzą tylko w kryminale to resocjalizacja sensu nie ma wogóle bo jak ktoś ma się zmienić jeśli ma styczność z osadzonymi nie raz bardzo zdemoralizaowanym więźniem
0
MARIO napisał:
TAKIE JAJA TYLKO W POLSCE!
ale jakie ja tez 50 tys wezme
0
MARIO napisał:
TAKIE JAJA TYLKO W POLSCE![/quote] [quote name='50tys' post='129626' date='17.05.2009, 10:01:30']ale jakie ja tez 50 tys wezme
Ojoj szkoda gadac
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: