Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

były wójt poszukuje pracy-cokolwiek

Utworzony przez POCZĄTKUJĄCY, 9 lipca 2011 r. o 17:16
sprzątanie, malownaie albo cokolwiek trylko w okoliccach Międzyrzeca....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby Kapłan już czuł się były ? Spokojnie , jeszcze nie było referendum .Może przy pomocy infułata Korszniewicza jakimś cudem naród znowu da się oczarować i ogłupić i Mirek mimo wszystko dotrwa do końca kadencji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czyżby Kapłan już czuł się były ? Spokojnie , jeszcze nie było referendum .Może przy pomocy infułata Korszniewicza jakimś cudem naród znowu da się oczarować i ogłupić i Mirek mimo wszystko dotrwa do końca kadencji .
Wygląda na to, że księzulo namaścił Mira niekonsekrowanymi olejami i cudów nie będzie. A świętokradztwo, to świętokradztwo i będzie zasłużona kara! Można to unieważnić, dopóty władza nie została skonsumowana i zażądać referendum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POCZĄTKUJĄCY napisał:
sprzątanie, malownaie albo cokolwiek trylko w okoliccach Międzyrzeca....
K........wa tak dobrze żarło i zdechło. Żeby jaki przetarg a tu nic. A ci byli kumple to też, udają ze nie znają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
K........wa tak dobrze żarło i zdechło.Żeby jaki przetarg a tu nic.A ci byli kumple to też, udają ze nie znają.
Patrzcie patrzcie jak Mirkowi obcięli pobory tak od razu roboty zaczął szukać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
K........wa tak dobrze żarło i zdechło. Żeby jaki przetarg a tu nic. A ci byli kumple to też, udają ze nie znają.
Zawsze może iść na czarnucha. Wiek i stan wątroby nie mają znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Patrzcie patrzcie jak Mirkowi obcięli pobory tak od razu roboty zaczął szukać ...
Jemu obcieli ale ma a ja chodzę jak ten zbity pies co robic co robic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jemu obcieli ale ma a ja chodzę jak ten zbity pies co robic co robic
Jedyne co ma to kaca .Moralnego .Wystarczyło popatrzeć na fotografię w ostatnim słowie .Rzeczywiście wyglądał jak zbity pies .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może słyszał o jakimś przetargu na sprzątanie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jedyne co ma to kaca .Moralnego .Wystarczyło popatrzeć na fotografię w ostatnim słowie .Rzeczywiście wyglądał jak zbity pies .
ON SOBIE POPROSTU NA TO ZASŁUŻYŁ. mA TO CO MU SIĘ NALEŻAŁO, A PRZECIEŻ TO DOPIERO POCZĄTEK - MIRUŚ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ON SOBIE POPROSTU NA TO ZASŁUŻYŁ. mA TO CO MU SIĘ NALEŻAŁO, A PRZECIEŻ TO DOPIERO POCZĄTEK - MIRUŚ.
On jeszcze nie rozumie że dni jego i chłopców z ferajny są policzone .Ale będą jaja jak następca Kapłana zajdzie do gabinetu Jurka i zapyta : A co ty tu jeszcze robisz Jurek ? No cóż...historia kołem się toczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
On jeszcze nie rozumie że dni jego i chłopców z ferajny są policzone .Ale będą jaja jak następca Kapłana zajdzie do gabinetu Jurka i zapyta : A co ty tu jeszcze robisz Jurek ? No cóż...historia kołem się toczy...
Chłopcy z zielenieny spokojnie.W wyborach nie dostaniecie 5% i będziecie mieli spokój. Bo żeby chłop niemiecki dostawał 360 euro n 1 ha a polski 190 euro a wy przy korycie i nic z tym nie robicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy PSL-owcy nie mają nic wspównego z rolnictwem byłem kiedyś świadkiem jak dwóch posłów z PSL kluciło sie na temat zboża bo niewiedzieli jak sie nazywa.Uwirzcie mi im zależy tylko na kasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tola napisał:
Wszyscy PSL-owcy nie mają nic wspównego z rolnictwem byłem kiedyś świadkiem jak dwóch posłów z PSL kluciło sie na temat zboża bo niewiedzieli jak sie nazywa.Uwirzcie mi im zależy tylko na kasie.
Poczytajcie ostatnie Słowo Podlasia .Dowiecie się komu najbardziej zależy na własnej kasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek spokojnie .Ty nie jesteś jeszcze były...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tola napisał:
Wszyscy PSL-owcy nie mają nic wspównego z rolnictwem byłem kiedyś świadkiem jak dwóch posłów z PSL kluciło sie na temat zboża bo niewiedzieli jak sie nazywa.Uwirzcie mi im zależy tylko na kasie.
Natomiast na rolnictwie zna się najlepiej Kaczor. Cała polska widziała jak trzymając na rękach baranka nie wiedział jak to zwierzątko się nazywa.Tak samo na funkcjonowaniu gminy zna się Miruś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Natomiast na rolnictwie zna się najlepiej Kaczor. Cała polska widziała jak trzymając na rękach baranka nie wiedział jak to zwierzątko się nazywa.Tak samo na funkcjonowaniu gminy zna się Miruś.
A czy to ważne żeby się znać ? Ważne żeby rządzić .Acha i jeszcze ważne żeby obsadzić się swoimi ludźmi .Oczywiście z niskim ilorazem inteligencji .Wszak nie muszą się na niczym znać .Ważne żeby przytakiwali .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Natomiast na rolnictwie zna się najlepiej Kaczor. Cała polska widziała jak trzymając na rękach baranka nie wiedział jak to zwierzątko się nazywa.Tak samo na funkcjonowaniu gminy zna się Miruś.
Mam pytanie, barany to się strzyże czy goli. Bo nasz jakiś taki gładziutki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy napisał:
Mam pytanie, barany to się strzyże czy goli. Bo nasz jakiś taki gładziutki.
Podczas wojny ruscy po zabiciu barana porządnie go osmalili. Baran pękł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie najbardziej podobny do barana jest nasz starosta ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...