Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cała prawda o PO

Utworzony przez ~POLAK~, 1 lipca 2010 r. o 11:06
,Znów stara zgraja szczęśliwym trafem, bez głów, bez planów, za to z rozmachem do żłobu toczy swe tłuste cielska... Idzie Platforma Obywatelska! Do sądu złodziej śmiało ucieka. Bo wszak korupcja prawem człowieka! Czar PRL-u wraca do formy Wdzięczni jesteśmy ludziom z Platformy?! Zwrot w dyplomacji to rozdział drugi Od dziś będziemy świadczyć usługi Dla Władimira i dla Angeli. Czas na kolanach iść do Brukseli! Szef MSZ-u już ma kaganiec Śląsk i Pomorze weźmie Germaniec Trzeba wywłaszczyć polskiego chłopa Vivat Platforma, Vivat Europa! Angela z Ritą ręce zaciera, By na wschód ruszyć tropem Hitlera, A za nią ziomków procesja tłumna Vivat Platforma, piąta kolumna. ,,Za tawariszcza Tuska zdarowie" Piją Gazpromu oligarchowie Władimir Putin z radości śpiewa: ,,Nu tiepier budiet kak za Breżniewa" Odwrót z Iraku, z Afganistanu Osama śmieje się spod turbanu, Taki sojusznik jak Tusk się przyda... Vivat Platforma, vivat Al-Kaida! Koniec z lustracją! Koniec rozliczeń! Dla konfidentów to koncert życzeń ,,Od dzisiaj wszyscy jesteśmy święci" Vivat Platforma i konfidenci! Niech żyje wolność! Ćpun na wagarach Łbem durnym kręci w dymu oparach Całkiem legalnie ćmiąc porcję zielska Vivat Platforma Obywatelska! Niech żyje miłość! Rusza parada Sprośnych pedałów cała gromada Gzi się bezwstydnie wśród publiczności To dar Platformy! Tryumf wolności! Elektoracie! Wyborco durny! Gdy będziesz wrzucać głos swój do urny. A chcesz być sługą Niemca i Ruska, Dalej popieraj PO, Komorowskiego i Tuska! " http://img44.imageshack.us/img44/3629/mpou.jpg http://img11.imageshack.us/img11/985/14306513124b84318cd5f3c.gif http://img203.imageshack.us/img203/5233/polszewiki.jpg http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs462.ash1/25391_115491778478544_100000531678016_177795_2412084_n.jpg http://img153.imageshack.us/img153/1906/naradapo.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogna Janke - Salon24 Dlaczego zagłosuję na Kaczyńskiego Bo nie chcę, by cała władza w Polsce wpadła w ręce jednej partii. Bo Platforma zniechęciła mnie swoją agresywnością, Palikotem, cynizmem, nic nie robieniem, ciągłym kreowaniem się. Każde z tych określen to wiele, wiele przykladów. Bo podczas trzech lat rządów Platformy nabrałam przekonania, że tej partii nie chodzi o Polskę, tylko o władzę samą w sobie. Co nie jest oczywiście naganne, takie są prawa polityki. Do tego wokół i w PO powstal uklad towarzysko-biznesowy. A ja na taką partię nigdy nie zagłosuję. Kiedyś już to mieliśmy. Bo Bronisław Komorowski jest beznamiętny i nijaki, nawet gdy się stara. To niezły funkcjonariusz państwowy, ale nie przywódca. To nie jest samodzielny polityk. Bo denerwuje mnie jednostronność większości dużych mediów w Polsce, które kochają "Bronka" i "walą" w PiS. Bo denerwuje mnie, że kandydat Platformy nie chce rozmawiać z portalem, w którym wielu użytkowników krytykuje tę partię. Po co wkładać rękę do ula, prawda? Dodam, że przez wiele lat popierałam Platformę. Rządów PiS nie wspominam dobrze. Pamiętam, gdy następnego dnia po wygranych przez PO wyborach parlamentarnych obudziłam się z poczuciem ulgi, że skończył się wreszcie ten duszny czas rządów PiS. Kaczyński - mimo wad - jest "jakiś". Ma duży temperament i konkretny pomysł na Polskę. Będzie punktował rząd PO. I o to chodzi, to jest potrzebne do dobrego funkcjonowania i reformowania państwa jak woda i tlen do życia. Tylko tyle i aż tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie bez różnicy, który z nich będzie reprezentantem mojego kraju aby tylko nie ględził bez przerwy o tych Polskich Polakach, nie Polonizował do reszty katolików Rusinów i był prezydentem wszystkich mieszkańców bez wyjątku, także tych ze Staro Ruskiego Podlasia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Ruś Kijowska' date='1.07.2010, 12:21:51' post='310492'] Dla mnie bez różnicy, który z nich będzie reprezentantem mojego kraju aby tylko nie ględził bez przerwy o tych Polskich Polakach , nie Polonizował do reszty katolików Rusinów i był prezydentem wszystkich mieszkańców bez wyjątku, także tych ze Staro Ruskiego Podlasia http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c8/Polska_960_-_992.png
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alias napisał:
Bogna Janke - Salon24 Dlaczego zagłosuję na Kaczyńskiego Bo nie chcę, by cała władza w Polsce wpadła w ręce jednej partii. Bo Platforma zniechęciła mnie swoją agresywnością, Palikotem, cynizmem, nic nie robieniem, ciągłym kreowaniem się. Każde z tych określen to wiele, wiele przykladów. Bo podczas trzech lat rządów Platformy nabrałam przekonania, że tej partii nie chodzi o Polskę, tylko o władzę samą w sobie. Co nie jest oczywiście naganne, takie są prawa polityki. Do tego wokół i w PO powstal uklad towarzysko-biznesowy. A ja na taką partię nigdy nie zagłosuję. Kiedyś już to mieliśmy. Bo Bronisław Komorowski jest beznamiętny i nijaki, nawet gdy się stara. To niezły funkcjonariusz państwowy, ale nie przywódca. To nie jest samodzielny polityk. Bo denerwuje mnie jednostronność większości dużych mediów w Polsce, które kochają "Bronka" i "walą" w PiS. Bo denerwuje mnie, że kandydat Platformy nie chce rozmawiać z portalem, w którym wielu użytkowników krytykuje tę partię. Po co wkładać rękę do ula, prawda? Dodam, że przez wiele lat popierałam Platformę. Rządów PiS nie wspominam dobrze. Pamiętam, gdy następnego dnia po wygranych przez PO wyborach parlamentarnych obudziłam się z poczuciem ulgi, że skończył się wreszcie ten duszny czas rządów PiS. Kaczyński - mimo wad - jest "jakiś". Ma duży temperament i konkretny pomysł na Polskę. Będzie punktował rząd PO. I o to chodzi, to jest potrzebne do dobrego funkcjonowania i reformowania państwa jak woda i tlen do życia. Tylko tyle i aż tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siekiera, piłka, orlik, Donek Trumną Blidy zagrał Bronek Zmyłka, bajer, pic, Platforma Bronek tutaj jest pro forma Stocznie, hazard, gaz i łupek Nie skorzysta tylko głupek Płatnik, netto, dług, Norwegia Nie pomoże Wikipedia Gazeta, Urban, Bolek, WRONa To elita, niech ja skonam Donald i Sławek, dobra rada Janusz zmyśla, Bronek gada Żyrandol, penis, Janusz, wpadka Nie pomoże świńska gadka Miro, Zbychu, Grześ i Bronek Wyłysieje przez nich Donek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politowania warta poezja i tak mnie nie przekona - głosuję na Bronka !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Politowania warta poezja i tak mnie nie przekona - głosuję na Bronka !!!
A wiesz co to znaczy "puścić Bronka" ? = walnąć gafę - buuahahaaaaa A wiesz co to znaczy "puścić Bronka" ? = walnąć gafę - buuahahaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też głosuję na Bronka. Do zobaczenia w nowej rzeczywistości pisowskie gnidy. Do poniedziałku. Wasz koniec bliski !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Politowania warta poezja i tak mnie nie przekona - głosuję na Bronka !!!
Jestem tego samego zdania , również głosuję na pana Komorowskiego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Wyborca~ napisał:
Ja też głosuję na Bronka. Do zobaczenia w nowej rzeczywistości pisowskie gnidy. Do poniedziałku. Wasz koniec bliski !!
miłość w wydaniu Platformy Obywatelskiej - przeciwników nazywac gnidami! DLATEGO WSZYSCY GŁOSUJĄ NA JARKA! CAŁA LUBELSZCZYZNA GŁOSUJE NA JARKA! ZWYCIĘŻYMY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
miłość w wydaniu Platformy Obywatelskiej - przeciwników nazywac gnidami! DLATEGO WSZYSCY GŁOSUJĄ NA JARKA! CAŁA LUBELSZCZYZNA GŁOSUJE NA JARKA! ZWYCIĘŻYMY!
Proszę nie wypowiadać się w imieniu wszystkich! Z wiadomych mi powodów nie głosuję na pana Kaczyńskiego, głosuję na pana Komorowskiego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Proszę nie wypowiadać się w imieniu wszystkich! Z wiadomych mi powodów nie głosuję na pana Kaczyńskiego, głosuję na pana Komorowskiego !
Tylko złodzje głosują na Komorwskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Tylko złodzje głosują na Komorwskiego
CHYBA Z ŁODZI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alias napisał:
Bogna Janke - Salon24 Dlaczego zagłosuję na Kaczyńskiego Bo nie chcę, by cała władza w Polsce wpadła w ręce jednej partii. Bo Platforma zniechęciła mnie swoją agresywnością, Palikotem, cynizmem, nic nie robieniem, ciągłym kreowaniem się. Każde z tych określen to wiele, wiele przykladów. Bo podczas trzech lat rządów Platformy nabrałam przekonania, że tej partii nie chodzi o Polskę, tylko o władzę samą w sobie. Co nie jest oczywiście naganne, takie są prawa polityki. Do tego wokół i w PO powstal uklad towarzysko-biznesowy. A ja na taką partię nigdy nie zagłosuję. Kiedyś już to mieliśmy. Bo Bronisław Komorowski jest beznamiętny i nijaki, nawet gdy się stara. To niezły funkcjonariusz państwowy, ale nie przywódca. To nie jest samodzielny polityk. Bo denerwuje mnie jednostronność większości dużych mediów w Polsce, które kochają "Bronka" i "walą" w PiS. Bo denerwuje mnie, że kandydat Platformy nie chce rozmawiać z portalem, w którym wielu użytkowników krytykuje tę partię. Po co wkładać rękę do ula, prawda? Dodam, że przez wiele lat popierałam Platformę. Rządów PiS nie wspominam dobrze. Pamiętam, gdy następnego dnia po wygranych przez PO wyborach parlamentarnych obudziłam się z poczuciem ulgi, że skończył się wreszcie ten duszny czas rządów PiS. Kaczyński - mimo wad - jest "jakiś". Ma duży temperament i konkretny pomysł na Polskę. Będzie punktował rząd PO. I o to chodzi, to jest potrzebne do dobrego funkcjonowania i reformowania państwa jak woda i tlen do życia. Tylko tyle i aż tyle.
W właśnie to wszystko mieliśmy za rządów PiS-u tylko ze zdwojoną siłą... (układy - obsadzenie "swoimi" wszystkich możliwych stanowisk - niektórzy siedzą do dziś Kandydat PiS-u nie chciał rozmawiać z tymi mediami i zabronił takiej rozmowy swoim Towarzyszom ! Przytaczać by jeszcze wiele... jednak dobrze, że jest demokracja i każdy może wybrać na kogo chce głosować !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Proszę nie wypowiadać się w imieniu wszystkich! Z wiadomych mi powodów nie głosuję na pana Kaczyńskiego, głosuję na pana Komorowskiego !
Ja również zagłosuję na p.Komorowskiego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arkona - "Slavsia, Rus´!" Napalm Records http://www.youtube.com/watch?v=K2elL66marc&feature=fvw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Męczennik z Drelowa napisał:
Arkona - "Slavsia, Rus´!" Napalm Records http://www.youtube.com/watch?v=K2elL66marc&feature=fvw
Muszę cie rozczarować, ty nie jesteś spolonizowany rusin tylko zrusyfikowany Got. Tak Got. Na terenach późniejszej rusi istniało wcześniej silne osadnictwo plemion gockich. Dopiero potem pod wpływem Bizancjum przyjęliście chrześcijaństwo, ale geny macie gockie. Przykro mi, że twoja prawdziwa natura uległa degeneracji w wyniku rusyfikacji sad.gif Poniżej link do artykułu i mapy potwierdzającej moje słowa: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/23/Chernyakhov.PNG/220px-Chernyakhov.PNG kolor czerwony - KULTURA gocko-gepidzka http://pl.wikipedia.org/wiki/Kultura_wielbarska Precz z schrystianizowanymi rusinamy, zdrajcami swoich przodków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarz kazał potakiwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alias napisał:
Bogna Janke - Salon24 Dlaczego zagłosuję na Kaczyńskiego Bo nie chcę, by cała władza w Polsce wpadła w ręce jednej partii. Bo Platforma zniechęciła mnie swoją agresywnością, Palikotem, cynizmem, nic nie robieniem, ciągłym kreowaniem się. Każde z tych określen to wiele, wiele przykladów. Bo podczas trzech lat rządów Platformy nabrałam przekonania, że tej partii nie chodzi o Polskę, tylko o władzę samą w sobie. Co nie jest oczywiście naganne, takie są prawa polityki. Do tego wokół i w PO powstal uklad towarzysko-biznesowy. A ja na taką partię nigdy nie zagłosuję. Kiedyś już to mieliśmy. Bo Bronisław Komorowski jest beznamiętny i nijaki, nawet gdy się stara. To niezły funkcjonariusz państwowy, ale nie przywódca. To nie jest samodzielny polityk. Bo denerwuje mnie jednostronność większości dużych mediów w Polsce, które kochają "Bronka" i "walą" w PiS. Bo denerwuje mnie, że kandydat Platformy nie chce rozmawiać z portalem, w którym wielu użytkowników krytykuje tę partię. Po co wkładać rękę do ula, prawda? Dodam, że przez wiele lat popierałam Platformę. Rządów PiS nie wspominam dobrze. Pamiętam, gdy następnego dnia po wygranych przez PO wyborach parlamentarnych obudziłam się z poczuciem ulgi, że skończył się wreszcie ten duszny czas rządów PiS. Kaczyński - mimo wad - jest "jakiś". Ma duży temperament i konkretny pomysł na Polskę. Będzie punktował rząd PO. I o to chodzi, to jest potrzebne do dobrego funkcjonowania i reformowania państwa jak woda i tlen do życia. Tylko tyle i aż tyle.
Zgadzam się. Głosuję na Kaczora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...